Příspěvky uživatele - 218.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy meruněk, 15.1.2010
Veľkopavlovická je chutnejšia, ale zmrzá na rozdiel od Bergeronu, mal som Veľkopavlovickú a po 4 rokoch odišla na apoplexiu, teraz mám 7 ročný Bergeron, som veľmi spokojný. Franto
Broskyňa Suncrest, má ju niekto?, 15.1.2010
Ďakujem Vám pán Miloš za vysvetlenie pojmu poloha v záhradkárskej terminológii, mám ílovitú podu, ale REDHAVENU sa u nás darí aj v takej ílovitej pode.Franto 
Jak zmladit jabloň, 15.2.2009
Jak zmladit jabloň s 50 na krku, ktera nema zadne prirustky.
Pokazil jsem kvas?, 28.1.2009
Ja si myslím, že je to štandartný výsledok. Je evidentné, že mali dostatok cukornatosti i napriek nadm. výške, ktorú Ste zadali. Nakoniec Durancie dosiahnu výbornú cukornatosť i v takých nadm. výškach. Viete o akú odrodu sa jednalo vo vašom... celý příspěvek >
špendlíky - foto, 21.1.2009
Nechcem Vás spochybňovať, ja som niekde čítal niečo viac ako 60 stupňov (tuším 64).
jakou odrůdu hrušek, 21.12.2008
Plne súhlasím s p. Vysloužilom. Akurát pri Williamsovej upozorňujú na namŕzanie. Pestujem ju ešte vo vyššej nadm. výške, na náhornej plošine s každoročnými neskorými mrazmi, ale nezmŕzajú vôbec.  Plodnosť vysoká. Čo sa týka množstva. Z troch... celý příspěvek >
Rouby - termín odběru, 14.12.2008
Pekný deň. Ja mám zas problém z iného súdku.  Dočítala som sa, že vlky sú nevhodné pre štepenie, pretože sú neplodné. Dočítala som sa o jednotlivých častiach stromu, ale vlky som nenašla.  Plánujem niečo pokusne zaštepiť, no neviem ako... celý příspěvek >
pálení z hrušek - vedení kvasu, 14.12.2008
I pro mne je novinkou,  ze netreba nechavat ovoce ulezet a je to dokonce nevhodni.  Jiste je rozdil kousnut do zelení treba williamsky a krasne zluti. Kdyz je nechame neodlezet a rozdrvime je zeleni i kdyz po dosahnuti zralosti, neni to na... celý příspěvek >
Přeroubování starších stromů, 7.12.2008
Lze roubovat jadroviny za kuru pred rašenim, resp zač rašeni? diki Janka
Ředění slivovice, 7.12.2008
Zdravim. Ja mám takú extrémistickú otázku. A načo vlastne riediť. Ja som za 20 nikdy neriedil ani mojich dedov som riediť pálenku nevidel.  Kvalitatívny faktor ovplyvňuje okrem mnohých faktorov aj spodný, slabý alkohol tečúci na konci pálenia,... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 7.12.2008
Dĺžka kvasenia určite závisí aj od teploty. Ja mám uložený slivkový kvas v miestnosti s metrovým kamennými stenami, kde sa udržuje teplota v zime okolo 10 stupňou.  Ja plné sudy s Duranciami uzatváram zač. novemba a pri tejto teplote neskôr... celý příspěvek >
pepíno, 24.11.2008
Fu, vy ste ma nastrasili. Fakt som mal po tychto vasich prispevkoch obavy ako bude Pepino chutit. Nastastie mne aj vsetkym ludom co som dal ochutnat chuti. Je sladke, stavnate a osviezujuce. Musim ale dodat ze ho treba fakt nechat riadne dozriet, az... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 20.11.2008
Áno, úplne súhlasím. V súčastnosti je popisovaná za najcukornatejšiu slivku odroda Toptaste.
výsadba trnek (švestek), 18.11.2008
je este vhodný cas vysadzania?  meskaju mi stromceky dik
Williamsova čáslavka a opylení, 18.11.2008
Zdravim panove. Koupúil jsem si tri stromecky williamsovej caslavky. jiste nebudou tak velke jako 80ti lete hrusne v starem sadu. Presto bych chtel vedet jak daleko ich mam od sebe vysadit. Jsou na hrusni planej. Dekuji za radu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika