Příspěvky uživatele - 121.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba rajčat? - bílé listy, 3.6.2010
Souhlasím s paní Blankou. Myslím že je to tepelný šok rostliny. Venku je poměrně dost zima a jestli jste je vyndalal z vytopené místnosti tak bych to tak viděl. JP
Roundup - založení nové zahrady, 31.5.2010
Zdravím paní Moniko. Osobně jem měl ten samý problém jako vy. Částečně souhlasím s panem Stanislawem, až na ten postřik. Proč hned do zahrad cpát chemii. My jsme to řešili takto. Z jara jsme koupili takto zaneřáděnou zahradu. Ručně jsme jí... celý příspěvek >
Křovinořez HQ 235R x Jonsered BC2236, 27.5.2010
Určitě bych šel do HQ. S modelem 235 R chybu neuděláte protože je to osvědčený model který Huska vyrábí již několik let.
Jak velkou rotační sekačku, 26.5.2010
HM, asi máte pravdu. Ještě se zeptám: na zahradu nejezdím denně takže tráva trochu vyroste. Samozřejmě že jí nenechám přerůst, ale délky 20-30 cm lehce dosáhne. Když koupím sekačku velikost 46cm s motorem GCV 135 (výkon 2,0Kw při 2850ot), bude... celý příspěvek >
Jak velkou rotační sekačku, 26.5.2010
Na těch dvou pruzích jsou stromy celkem blízko sebe skoro jako v sadu. Komfort pojezdu asi chápu ale myslím si, že při obsekávání těch stromů jej budu mít stejně stále vypnutý. Ohledně těch stromů bych volil tu nejmenší sekačku, ale nedokážu si... celý příspěvek >
Jak velkou rotační sekačku, 26.5.2010
Po zvážení musím zvětšit velikost a počet těch travních pruhů z 30x4m na 40x5m a né tři, ale čtyři. Omlouvám se za chaoz. JP
Jak velkou rotační sekačku, 26.5.2010
Dobrý den, Chci zakoupit rotační sekačku mojí první, nemám žádnou zkušenost. Zatím používám jen křovák. Zahrada se skládá z cca tří zatravněnýh pruhů 30x4 metry (tráva lučního typu) skoro rovina ve dvou pruzích jsou stromy. Do... celý příspěvek >
1. sečení - vřetenová sekačka, 21.5.2010
Nechci zakládat nové téma k sekání nového trávníku. Tak využiji toho to vlákna. Take jsem vysadil další nový trávník, ale chci jej využívat pro sušení sena takže žádnou sekačku nebudu potřebovat. A kupovat bubnovku, nebo lištovku je zbytečné zatím... celý příspěvek >
Jablko s červenou dužinou, 13.5.2010
Odrůd s červenou dužinou je více např. zde 
Kmitací pila, 19.11.2009
Na tohle nemohu nijak jinak reagovat než-li kladně... ANO sám toto nářadí používám a maximální spokojenost... Nejvíce používám flexu 1010W 125 kotouč a už má nařezáno tolik, že bych odrovnal 3 tyto flexy a po rozdělání mě šokovalo ocelové ozubení se... celý příspěvek >
Fagus sylvatica purpurea pendula - velikost, 16.11.2009
Jak velký dorůstá Purple Fountain nevím, viděl jsem ho už několikrát a vždy měl výšku 3 - 4 m. K vidění je např. v Dendrologické zahradě v Průhonicích. Proti kultivaru Purpurea Pendula je však rozhodně větší. Na běžnou zahradu bych si ho asi nedával,... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 14.10.2009
Převod řemenama se nedělá, použitá je řemenová spojka. Takže řemen je pořád. Nicméně nežli MKS-60 to už bych raději koupil "Malotraktor PONY II/A + ANV 350" za podobnou cenu a s vozíkem navíc. Jinak VARi už dávno nabízí také 4T... celý příspěvek >
Honda GCV160 kolísání otáček, 6.10.2009
Musím také vylíčit podobnou zkušenost s tímto problémem. Stejné příznaky kolísání otáček ve volnoběhu dokonce po čase motor zhasl. Jelikož byl motor po záběhu dal jsem jej do servisu je to v záruce nebudu se v tom rejpat. Motor mi seřídili k naprosté... celý příspěvek >
Vypalování trávy, 3.9.2009
V tomto obsáhlém příspěvku o vypalování travních ploch, nebo pálení větví, trávy apod. na ohni všichni až na vyjímky píšete že je špatné, souhlasím s vámi. Ale poraďte mi s jednou věcí: sehnal jsem si pozemek který byl kompetně zarostlí... celý příspěvek >
Poraďte - hořící láska, 2.9.2009
Našel jsem Kohoutek Chalcedonský, alias hořící láska. Pokud myslíte tuto rostlinu, připojuji odkaz.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika