Příspěvky uživatele - 121.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzení - přeuzování, 18.5.2009
Zdravím. Zhotovil jsem si dřevěnou udírnu a chystám se začít. Nejdřív opatrně, takže jen přeudit, klobásku, salám apod. Pročetl jsem si hodně diskuzí, ale to co jsem hledal jsem nikde jasně nenašel. A to zda je nutné i při přeuzování klábásy a salámy... celý příspěvek >
Vari IV, Honda GCV160, měrka oleje, 30.4.2009
Ano s tím souhlasím. Nicméně pokud se to má oprvdu zašroubovat tak potom zase bude oleje nadbytek. Pro pana P.P.: Technickou podporu jsem samozřejmě kontaktoval. Bylo mi řečeno zašroubovat. Oni to mají koneckonců i na videu ke stažení kde technik... celý příspěvek >
Vari IV, Honda GCV160, měrka oleje, 30.4.2009
No ještě je otázka jestli VARI nějakým způsobem nemodifikvala délku měrky nebo délku výpustního otvoru. A ten návod mám byl dokonce u VARI IV, děkuji. Tento návod se dokonce dá stáhnout přímo na VARI webu. Ale VARI tvrdošíjně tvrdí měrku... celý příspěvek >
Vari IV, Honda GCV160, měrka oleje, 30.4.2009
No jenomže to je ten problém já to zašroubuji doplním na střed a ouha bude to ve zkutečnosti na minimum, nebo ještě méně.
Vari IV + Honda GCV160 + měrka oleje, 30.4.2009
Předem se omlouvá jestli zakládám novou diskuzi, která zde již jednou proběhla, ale nenašel jsem odpověď na můj problém. A ten zní: Jak změřit hladinu oleje u této kombinace VARI IV s motorem Honda GCV160? Honda uvádí měřit hladinu: Vyndat měrku... celý příspěvek >
výběr tlakové myčky, 30.3.2009
Pekny den, Panove pripojim do teto diskuze dotaz: mate nekdo zkusenosti s tlakovou myckou "Bosch AQUATAK 100 PLUS". Vyrobce uvadi ze ma take kovove cerpadlo a cena cca 3200,-. Diky Petr K.
Řízkování břízy, 16.3.2009
Zdravím, roubování břízy není zas tak obtížné, pokud se jedná o kultivar daného druhu. Jde o to se toho nebát. Není potřeba mít úplně čerstvé rouby, ale i s těmi to jde. Já osobně jsem zkoušel roubovat převislý kultivar (Youngii) naší břízy... celý příspěvek >
Re: Goji: Story o jedovatosti, 19.1.2009
Pouze upřesňuji, že výše uvedený příspěvek ze dne 19. 1. 2009 je reakcí na příspěvek s názvem "Goji: Story o jedovatosti" ze dne 4. 9. 2008.
kustovnice čínská, 19.1.2009
Dobrý den, tvrdíte tedy, že jakýkoli typ kustovnice je bezpečný a není jedovatý, včetně kustovnice prodávané firmou Stárkl. Otázkou však zůstává, zda lze příznivé zdravotní účinky připisovat plodům všech forem kustovnic... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 7.1.2009
No já bych to zase tak tragicky neviděl. Pokud se bude pravidelně měnit olej, čistit vzduchový filtr tak si myslím že motor něco vydrží. No a pokud budu prase a nebudu se o něj starat tak to může být profi, hobby nebo Jikov a zadřu jej stejně. Jediné... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 7.1.2009
Dobrá nicméně rotovátor lze pužívat na DSK317 a T20 to jste psal, ale lze na tuto převodovku namontovat na každou stranu jeden dva, nebo více kypřících nožů? Tak jak psal pán J.S. Rozumíte potřebuji sestavit rotovátor menší než 80cm a potřebuji... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 7.1.2009
Fotka by byla dobrá, děkuji. Není rychlost toění rotovátoru na převodovce DSK 316 moc malá?
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 7.1.2009
Mnohokrát děkuji za odpověď. Měl bych jeťě jeden dotázek pokud teda někdo ví a pomůže. K tomuto typu motoru se standartně prodává převodovka DSK317. K této převodovce lze dokoupit rotační kypřič (rotovátor) v nejkratší šíři 80cm, alespoň to všude... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 6.1.2009
Jestli myslíte z důvodu mazaní motoru, tak zase tak svažitý není. Ono je to hlavně finanční problém VARI IV s Hondou + vozík stojí v akci cca 43 tisíc, ale Jikov 1447 DV + DSK317 + podvozek + vozík a jsem pomalu na 100 tisících.
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 6.1.2009
Pěkný den    Mám k vám a hlavně k těm, kteří mají zkušenost s VARI systémem s motorem Honda GCV. Koupil jsem zahradu cca 0,5ha, část zahrady je porostlá travou a na zbylé části budou záhony a malá vinice. Zahrada je mírně svažitý terén... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika