Příspěvky uživatele - 121.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dusenie motora u krovinorezu Partner B 341, 26.8.2009
Sem to řikal né .  Tchánovi se stalo to samý a já jsem právě udělal to nesprávné všechno jsem vyčistit rozšteloval jsem karburátor. Až nakonec sem mrknul na ten vífuk a ejhle byl zanesej až hrůza. Takže z opravy na 30 minut se mi vyklubala... celý příspěvek >
Dusenie motora u krovinorezu Partner B 341, 25.8.2009
Zkuste jestli máte lehce průchodný výfuk.
Trakor na sečení - Vaše zkušenosti, 24.8.2009
Prosím, rozhoduji se rovněž pro zahradní traktor, nemáte někdo zkušenosti s Castelgarden XT200HD? Četl jsem recenzi na itest.cz a v ní to celkem chválí, co se týče sběru trávy a komfortu a že to konstrukčně dost vychází z Hondy, tak... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 24.8.2009
Značky Oleo-Mac, resp. jejich křovinořezů a wapek (mají keramické válce) se musím zastat, má to brácha již 3 sezónu a i já s tím seču a myju a zatím k velké spokojenosti. Avšak po přečtení diskuse bude případný servis u Mountifeldu asi děs, už... celý příspěvek >
Vari - převodovka DSK-317, 19.8.2009
Můžete použít DSK-317, jediné co je třeba vyměnit kolíky na přírubě převodovky k uchyzení motoru pružinamy. Ale uvědomte si že HONDA motor má nižší otáčky než starší dvoutaktní motor JIKOV, takže převodovka pojede pomaleji. PK
Jak zastříhavat brokvoně?, 14.8.2009
Doporučuji koupit si knihu "Pěstujeme broskvoně", autor Ing. Bažant, nakl. GRADA. Stojí cca 100,-- Kč a najdete v ní úplně všechno.
Jak na tento plevel?, 7.8.2009
Dobrý den, Lído a co by jste mi tedy poradila? Opravdu ho je celá zahrada, mechanické vytrhávání nepomáhá, má hlluboké a tvrdé stonky i kořeny.
Bofix, 5.8.2009
Dobrý den, pomůže Bofix od černohlávku obecného, taky potřebuji odstranit nálet mateřídoušky. Vím, že to jsou léčivky, ale bohužel je jich víc než trávy. Děkuji za rady.
Jak na tento plevel?, 5.8.2009
Děkuji za odpověď, hned jsem koukla do atlasu a je to opravdu on - černohlávek obecný. Píši, že je léčivka, ale já jim mám opravdu zamořenou skoro celou zahradu. Nevíte jak ho odstranit, pomůže Bofix? Děkuji.
Jaká mechanizace na pozemek o výměře 30 arů, 4.8.2009
Mám podobnou výměru pozemku, též na pěstování zeleniny plus nějaké ovocné stromy atd.. Zakoupil jsem VARI systém a postupně dokupuji patřičné nářadí podle potřeby. S VARI jsem nadmíru spokojen. Pokud vám nevadí, žě za strojem musíte chodit tak vřele... celý příspěvek >
Lze v jedne udírně udit maso i ryby, 20.7.2009
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jest-li je možné v jedné udírně udit maso i ryby, myslím střídavě,  aniž by to mělo vliv na kvalitu. 
Výměna motoru, 24.6.2009
No ja teda nevím, ale píšete že je motor i převodovka fungl nová. To znamená že je to DSK 317/S, která je konstruována pro motor Honda s nižšími otáčkami a výšším krouťákem. A logisky když na ní dáte motor 2T VARI tak to nebude mít patřičný výkon.... celý příspěvek >
Bylinkové recepty - bez černý, 15.6.2009
Ahoj všichni,  konečně jsem našla nějaké recepty na černý bez - plody. Moje babička mu říkala Hural a dělala z něho úplně všechno. Bohužel už nežije a tak sháním recepty kde se dá. Nevíte náhodou jak plody bezu zavařovat? Babička ho zavařovala... celý příspěvek >
Mountfield nebo přes internet?, 3.6.2009
Nebo kupte kvalitní sekačku, opravdu kvalitní na internetu. Nejlépe v eobchodě, který má i kamennou prodejnu. A ve svém okolí jistě máte servisní prodejnu kam si toto zboží můžete chodit servisovat.
Uzení - přeuzování, 28.5.2009
Tak udírna prošla premiérou. Nejdřív jedna trubka - teplota 85 st; potom přidána druhá trubka - teplota cca 60 st. a posléze přidána ještě trubka třetí - teplota 35-40 st. Nejlepší byl sýr se salámem v punčoše. Klovásy a uzená žebra se moc nezměnila.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika