Příspěvky uživatele - 121.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jak se zbavit mšicí na ibišku, 4.9.2008
Do mýdlové vody přidat několik kapek alkoholu a postříkat mšice
kustovnice čínská, 6.8.2008
Dobrý den, bohužel příspěvky s reklamou jsou na těchto stránkách odstraňovány. Již jednou jsem zde vkládal internetový odkaz na podrobný návod na pěstování Goji, ale byl odstraněn. Proto zkuste na internetových stránkách nějaký obrázek... celý příspěvek >
kustovnice čínská, 1.8.2008
Dobrý den, bohužel skutečnost, že Starkl prodává přešlechtěnou lycium barbatum (kustovnice cizí), tedy jedovatou formu kustovnice čínské přešlechtěnou na nejedovatou, jsem zjistil i na jiném zahradnickém fóru, kdy na dotaz jednoho... celý příspěvek >
Rybiz - hnede okraje listu, 29.7.2008
Dobrý den, mně taky takhle několik let předčasně usychal rybíz. Nakonec jsem se dopátrala, že se asi jedná o antraknózu. Postřik prostředkem Dithane hned z jara zabral a letos rybízy zůstaly krásně zelené. Veronika
Sedmikráska, 4.6.2008
Poměrně hloupá...
banánovník - puklice, 14.5.2008
zkuste je otírat vatou namočenou v lihu, tím je mechanicky odstraníte, na banán. to jde snadno, mě to pomohlo. Můžete ho i postříkat přípravkem na puklice, může pomoci i Frutapon, který není jedovatý, ale napřed bych zkusila ten líh.
Převodovka Balcar, 13.5.2008
Kde by se daly sehnat náhradní díly na převodovku Balcar. Čtyři rychlosti vpřed a zpátečka. Neustále se mi trhal klínový řemen, kterým se přenáší výkon z motoru do převodovky. Tento řemen je umístěn na osce, která je propojena s odstředivou spojkou a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika