Příspěvky uživatele - 91.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cistenie zeleznicnych drevených podvalov, 10.6.2010
Pražce opalte hořákem až se téměř na povrchu vznítí, pak nechte opršet a budou k použití
Rez hrušňová - vím jak na ní, 10.6.2010
Rez hrušňovou je třeba likvidovat přímo na jalovcích.Ořezával jsem napadený jalovec v dubnu a když jem viděl jak je houbou napadené dřevo tak pomůže jedině pila a oheň.Na podzim půjdou ostatní a už mě na zahradu nesmí přesto že hrušně nemám.
Jabloň postříkaná jarovou vodou - proti mšicím, 26.5.2010
A příště mýdlovou vodu když nechcete používat chemii.
Proč hrušeň nekvete?, 22.4.2010
To jsem se domníval také ale oni takto vypadají výhony z větve na které jsou normální plody.Domnívám se jak se na hrušeň sáhne pilou tak je to špatně.Možná jindy než najaře ale kdy?
Proč hrušeň nekvete?, 22.4.2010
Můj problém je v tom že jsem ořezal starou hrušeň krterá má dobré plody ale v nedostupné výšce.Strom dost obrazil, roční výhony mají obrovské trny které během dvou let se změnily v plodosný obrost ale plody na těchto větvích jsou nepoživatelné jako... celý příspěvek >
Živý plot ze smrků, 19.4.2010
Živý plot vysoký 8-10m?To už je větrolam ne?Sestříhat z této výšky, snad seřezat.To by mě asi srdce nedovolilo.Viděl jsem takto zkrácené smrky a vypadaly hrozně ale přežijou.Jinak střihané smrky ve výšce tak dvou metrů vypadají dobře.
Poradí někdo, kde se dají sehnat kvalitní rouby?, 27.3.2010
Zajímalo by mne zda mohu použít jako rouby výhony ze stromku odrůdy Rubinola na přeroubování když jsou tyto silné až 1,5cm a dlouhé přes metr.Jedná se opravdu o loňské přírustky.A teď jaký způsob použít zda nyní kopulací ze stromu na strom nebo... celý příspěvek >
Nehašené vápno, 28.2.2010
Nehašené vápno po 5ti letech už je vyhašené tzv. na sucho, vhodné pouze na hnojení.
Previcur, 29.1.2010
Jenže se přestal prý vyrábět.Nebo jste ho v poslední době někdo koupil?
Slimáci a zima, 19.12.2009
Promrzne -li půda do 50cm tak je ponich.V minulých letech už nevím kterou to bylo zimu mrzlo od listopadu mírně až do března.Zem byla v nmv.300m promrzlá do 60cm a následující sezonu slimáci skoro nebyly.Mírná zima jim svědčí.
Zprovoznění ruční pumpy Sigma Standart T, 28.11.2009
Máte pracovní válec? V podstatě tyto pumpy mají dva typy válců, menší a větší.Dále táhlo se používá délky 3-5m, obojí podle hloubky.Ve Vašem případě může být táhlo co nejkratší a to pod deskou studny tak aby nezamrzl válec, chcete-li pumpovat přes... celý příspěvek >
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 31.10.2009
Co se týká manometrů moje zkušenost je taková že pokud manometr zůstává dlouho na jedné hodnotě tak na ní jednou zůstane trvale nebo začne ukazovat jinou hodnotu.To samé mechanický teploměr.Pokud neustále, cvičí' vydrží věčnost.
Jak naroubovat třešeň, 18.10.2009
Kdy jste tu větvičku zasadil než dorostla 2m.Docela zajímavé.Řízkování třešní jsem ještě neslyšel.
Syn mi posekal maliníky sekačkou, 28.9.2009
Kolik je synovi?Stávají se horší věci.
Re: Jak se zbavit starých ořešáků - sousedů?, 27.9.2009
A čí je listí?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika