Příspěvky uživatele - 91.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tak co kadeřavost?, 14.5.2009
Jestli se neobjevila do teď už se neobjeví.
Tak co kadeřavost?, 13.5.2009
Už je to tak, letos se nemuselo stříkat.Tak jak je počasí pro tuto chorobu mimořádně příznivé tak letos bylo pro vývin nepříznivé.Zvláště vysoké teploty které tuto chorbu spolehlivě ničí.
Vodárna - nerez?, 10.5.2009
V podstatě asi nic, protože jsou dnes používány uplně jiné materiály, keramická ucpávka, plast.oběžné kolo atd.Co se týká spotřeby je zhruba stejná jako u starých vodáren, s tím že dnešní jednofázové mají asi třikrát větší proud a na některé... celý příspěvek >
Hadice Semperti a čerpadlo, 9.5.2009
Zkuste projít předchozí příspěvky ve kterých se tento problém již mnohokrát řešil snad najdete odpověď na Váš problém.
Vodárna - nerez?, 9.5.2009
Předpokládám že použité čerpadlo je typ SVA tyto čerpadla jsou poněkud hlučnější.Jaký je ten zvuk vvsoký, rachotivý může to být ložisko, jak je to dlouho v provozu?Může to být i z motoru.Kdy vodárna zapíná a kdy vypíná?Myslím tlak.
Hadice Semperti a čerpadlo, 9.5.2009
Najděte si doplněk DV 1,stojí okolo 900kč nebo siho můžete zhotovit je to vhodné k membránovému čerpadlu.
Převinutý motor do sekačky, 8.5.2009
Cenově to tak vychází, motor je asi špatně převinut, všechny převinuté motory mívají nepatrně nižší výkon ale ne takto.Já bych to reklamoval.
Jak namnožit tuji z řízků, 8.5.2009
Termín je od půlky srpna.Z větviček se vylamují řízky s patkou, dáte je do substrátu z rašeliny a staré drcené kůry. A teď pozor musí mít stálou teplotu 20-24st. a vysokou vlhkost.Za tři týdny se objeví první kořinky max do konce září, pak do... celý příspěvek >
Břečťan - rád by se plazil po zemi, ale na fasádu nechce, 6.5.2009
Je to druhem, jeden se plazí a druhý roste nahoru a ten se hůř řízkuje.
Pochlubte se svými výsledky roubování, 4.5.2009
Přípravek na kopulační řez skutečně existuje, viděl jsem u Rotta v Holešovické tržnici tak3 roky zpátky, nikdo nevěděl na co toje.
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 2.5.2009
Už se to tu řešilo, jen hledat.
Co teď s kadeřavostí?, 27.4.2009
Zajímalo by mne jak je to kde nyní s kadeřavostí.Udělal jsem jeden postřik druhý nestihl-výskyt nula.Dvě zahrady v okolí kde nestříkají nikdy, opět žadný výskyt.Někdo se tedy může domnívat že vyhrál postřikem a ono asi ne.Lokalita je západně od... celý příspěvek >
Mšice ve skleníku, 25.4.2009
To je asi afrikán?Že by odpuzoval mšice?
Rajčata kdy s nima už ven?, 25.4.2009
Rajčata se mají dávat po, zmrzlích'.Kdo tu píše že v koncem dubna, nevím,nevím možná na jižní Moravě.Někdo je přikrývá takovými klobouky či igel. pytly Že by rajče přežilo mráz to jsem ještě neviděl.Např. v okolí Žamberka jsem viděl zmrzlé brambory v... celý příspěvek >
Zalievanie zahrady, 21.4.2009
Jaký zahradní čerpadlo má tento výkon?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika