Příspěvky uživatele - 91.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zmlazená hrušeň, 10.9.2009
Pproč mám na výhonech na zmlazené hrušni plody jako kdyby to byly pláňata?Je to ve výšce tak dva metry tak to snad není část ponože.
Cibuloviny - kdy do země?, 10.9.2009
Čím mořit cibule tulipánů?
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 8.9.2009
Sušil jsem soudkovitá rajčata na kolečka ale zdála se mě příliš slabá tak jsem je nakrájel na čtvrtky a potřech dnech sušení mě zčernaly což si neumím vysvětlit.nemají se rajčata při sušení větších kusů loupat?
Vodárna - nerez?, 5.9.2009
Jak velká je nádoba, má vak?Např. při 80-100l nádobě bez vaku by se mělo vypustit bez zapnutí asi 10-15l vody.Při této nádobě je-li uplně prázdná t.j.bez vody a napustíte-li ji tak je v ní to správné množství vzduchu které ale dlouho nevydrží!!
Jak rozpustit slimáka v trubce, 23.7.2009
Občas najdu rosekaného slimáka v perlátoru u dřezu, nikdo z zrodiny to ale neví.Víko u studny má těsnění ale i přesto.
Třešeň prořezávání, 17.7.2009
Kde sousedka ořezala větve, uVás nebo u sebe?Jinak třešně se řežou v letě, třeba teď.
Hnede flaky na stonkách rajčat, 12.7.2009
Domnívám se že letos je s rajčatama konec.Jak se objeví hnědé fleky je to v háji.To by teď muselo přijít sucho.To co se objevilo už nyní bývá až v srpnu a to už se něco vždyy sklidilo.
Vodárna - nerez?, 4.7.2009
Co ukazuje manometr?Jak stoupá tlak při plnění nádoby?
Škůdce na broskvi, 27.6.2009
Na kmeni broskve těsně u země jsem zjistil klejotok.Při podrobnějším zkoumání jsou tam vidět drobné piliny, něco tam asi vrtá a proto to teče.Co to je a co s tím?
Tak co kadeřavost?, 15.6.2009
Už jsem se domníval že kadeřavost pro letošek je definitivně zažehnána a ona se mrcha objevila až teď.Ne moc ale přeci asi druhá vlna nebo co.Letorosty jsou 20 a více cm a až na vrcholech na nejmladších listech.
Grilování na kameni, 13.6.2009
Nešla by ta žulová deska čistit jako sklokeramická deska na vaření?Chystá se na tento gril, zatím mám jen desku.
Co přes léto do skleníku?, 2.6.2009
Co paprikyy nebo okurky nebo i melouny.To co jste jmenoval rozhodně ne.
Zalévání modrou skalicí, 27.5.2009
Skalicí se nic nezalévá zvláště ne modrou, na hortensie je specielní hnojivo s vysokým obsahem železa.
Co se starými bramborami, 23.5.2009
Co bramborové knedlíky?Máteli jich metrák tak asi ten kompost.
Slimáci? Vím jak na ně, 14.5.2009
Afrikány používám jako indikátor přítomnosti slimáků, první ožer a jdu na ně.nesmíte vynechat ani den.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika