Příspěvky uživatele - 50.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže - listy mají zhnědlé seschlé okraje, 7.6.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jaře vysazené růži (Ballerina) schnou okraje listů, viz foto. Našel jsem nejrůznější choroby růží, ale tuhle nedokážu indetifikovat. Poradíte, prosím? Děkuji  
Bílé chmýří na mladých výhonech révy, 25.5.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den, mladé výhony některých odrůd révy mají na sobě bílé chmýří - je to nemoc nebo to tak má vypadat? Některé odrůdy ho mají, jiné ale vůbec. Je to pouze na mladých výhonech, starší listy jsou v pořádku. Děkuji za radu. 
Délka klíčků - sadbové brambory, 1.5.2023
Pardon, zapomněl jsem se přihlásit. Tady přímo odkaz na zboží: https://www.rajdelikates.cz/3604-sadbove-brambory-kerkovske-rohlicky?filter_name=keřkovské Normálně bych v takovémhle eshopu nenakupoval, ale Keřkovské rohlíčky se málokde... celý příspěvek >
Délka klíčků - sadbové brambory, 1.5.2023
Není to žádný pokus o vtip, tedy alespoň ne z mé strany. Prodejce rád uvedu, jedná se o eshop www.rajdelikates.cz Problémy byly už od začátku, brambory jsem objednal a zaplatil už 1. února a prodejce nebyl schopen je skoro 3 měsíce poslat. Psal jsem... celý příspěvek >
CHŘEST, 30.4.2023 Obsahuje fotku
Takhle teď roste.
CHŘEST, 30.4.2023 Obsahuje fotku
Na sadbu doporučuji německého prodejce www.spargel.net Mají krásné rostliny (kořínky) a ceny jsou vynikající, kolem 70 centů za kus. Poštovné do ČR je sice dražší, 17 Eur, ale i tak se to rozhodně vyplatí. První chřesty jsem tam objednával na jaře... celý příspěvek >
Délka klíčků - sadbové brambory, 29.4.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den, takhle by asi sadbové brambory neměly vypadat, že? Tohle mi včera přišlo poštou - co s tím? 
Příprava skleníku na jaro, 4.4.2023
Salát mám ve skleníku skoro pořád, když vysejete koncem léta, tak Vám docela dobře přezimuje, je lepší vysadit ho hodně na husto a případně při vysokých mrazech můžete ještě zakrýt bílou textilií. Nové sazenice už mi rostou, ale pořád ještě konzumuji... celý příspěvek >
Meruňky 2023, 24.3.2023
Zdravím, můžu prosím postřik proti monilióze (Signum) použít, i když je meruňka už v plném květu nebo mám už počkat až když bude odkvétat? Nebyl jsem doma a dnes jsem zjistil, že Leskora už plně rozkvetla, tak bych nerad květy nějak poškodil. Díky za... celý příspěvek >
Asi vápno v zemi - výsadba stromku, 17.3.2023
Díky, problém je, že nevím jak zjistit, zda je to opravdu vápno... 
Asi vápno v zemi - výsadba stromku, 17.3.2023
Pozemek jsem koupil před pár lety a s původním majitelem nejsem v kontaktu, takže bohužel nevím, co je kde zakopáno. Vysadil jsem tady toho už dost a tohle je první takovéhle překvapení. Chtěl jsem tam dát jabloň na M26 - nebude stačit vyměnit část... celý příspěvek >
Asi vápno v zemi - výsadba stromku, 16.3.2023 Obsahuje fotku
Zdravím, při kopání jámy na ovocný stromek jsem asi 30 cm pod povrchem půdy objevil bílou hmotu - nevím, jestli je to vápno nebo něco jiného - část je stvrdlá a část mazlavá. Teď nevím, jestli můžu na tomhle místě vysadit jabloň a pokud ano, jestli... celý příspěvek >
Jahody v netkané textilii?, 4.10.2022
Pěstuji je tak už několik let a je to skvělé, rozhodně tento způsob mohu doporučit.  
Rubin spur, 2.10.2022
Dobrý den, dá se Rubín Spur pěstovat bez postřiku proti strupovitosti a padlí? 
Odhad odrůdy hrušky dle fotky, 18.9.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, dala by se prosím zjistit nebo alespoň odhadnout odrůda hrušky podle fotky? Jižní Morava, jsou ještě tvrdší, ale už začínají padat, jedna spadená už byla měkká, chuť ale nedokážu moc popsat... sladká, příjemná... Děkuji. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika