Příspěvky uživatele - 50.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rezistentní nenáročná jabloň - polokmen - výběr odrůdy, 5.11.2021
Dobrý den, mám zdejší fórum v posledních týdnech přečtené odshora dolů a zpět, ale už se v tom trochu ztrácím, a proto chci vás zkušenější poprosit o radu. Mám v zahradě místo na jeden dominantnější strom a rád bych zde vysadil nějakou zimní jabloň... celý příspěvek >
Rybíz - identifikace škůdce na dřevě, 2.11.2021 Obsahuje fotku
Foto: 
Rybíz - identifikace škůdce na dřevě, 2.11.2021
Ještě jedna fotka: 
Rybíz - identifikace škůdce na dřevě, 2.11.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, po opadu listí z rybízu jsem si všiml bílých ložisek na dřevě, ale nedokážu identifikovat, o jakého škůdce jde. Poradíte mi prosím? Děkuji. 
Angrešt Zlatý fík - nová rezistentní generace?, 14.6.2021
Fotka není důležitá, prodejci často dávají pouze ilustrační foto, konkrétně v tomhle eshopu má třeba angrešt Dukát stejné foto jako Česká koruna, takže bych z toho nic nevyvozoval. Spíše mi šlo o to, zda vůbec může existovat něco jako rezistentní... celý příspěvek >
Angrešt Zlatý fík - nová rezistentní generace?, 10.6.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, na webu školky Uherský Ostroh jsem našel angrešt Zlatý fík, u kterého je uvedeno, že se jedná o novou generaci rezistentní k padlí. Máte s ním prosím někdo zkušenosti? Zlatý fík se tady mnohokrát zmiňuje jako snad nejlepší angrešt, ale... celý příspěvek >
Rozkvétání slivoní, 6.5.2021
Jaké ředění Mospilanu prosím používáte na pilatku? A stačí stříknout jenom do květů? Případně ještě na listy, kde jsou třeba mšice a zbytek nechat tak?
Postřik jabloní a švestek, 6.5.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžu prosím proti padlí postříkat i v době květu, když jsem to nestihl ve fázi růžového poupěte? Nebo musím počkat až na dobu odkvětu? Mám přípravek Americké padlí STOP s účinnou látkou Penkonazol. Přikládám fotku květů. 
Postřik jádrovin - kdy?, 29.4.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl jsem se jako začátečník zeptat, zda můžu stromy při postřiku proti padlí a strupovitosti nějak poškodit či spálit. Tedy nakolik je důležité, jak moc jsou už otevřené květy či narašené listy. Letos budu stříkat poprvé, mám jednu... celý příspěvek >
Sloupovitá jabloň - určení místa roubování, 13.4.2021 Obsahuje fotku
.
Sloupovitá jabloň - určení místa roubování, 13.4.2021 Obsahuje fotku
Další foto: 
Sloupovitá jabloň - určení místa roubování, 13.4.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, trochu hloupá otázka, ale kde má prosím tahle sloupovitá jabloň místo roubování? Je to dole, kde mám položený ten lísteček nebo až nahoře, jak z ní odbočuje ten výhon? Omlouvám se za blbý dotaz, u jiných sloupovek i dalších stromků jsem... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk 2021, 4.4.2021
Rajhrad, kousek od Brna. Leskora a Bergeron. :-) Tak budu doufat, že to dobře dopadne, z Leskory jsem ještě ovoce neochutnal a letos to už vypadá nadějně, tak snad...
Rozkvétání meruněk 2021, 4.4.2021 Obsahuje fotku
Podle tabulky je teď většina mých květů ve fázi C a D, takže by to snad vydržet mohly, ale uvidím, co bude v následujících dnech, mrznout má u nás do čtvrtka.  
Rozkvétání meruněk 2021, 4.4.2021
A má ten Champion vlastně nějaký smysl? V nějaké diskuzi tady jsem četl, že je to prakticky zbytečné... A kdy ho vlastně přesně aplikovat? Jak dlouho vydrží působit? U nás jsou teploty teď hlášeny dnes v noci a zítra -1, úterý -2,, středa -1, čtvrtek... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika