Příspěvky uživatele - 50.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc sloupovité jabloně - zčernalá špička, na řezu uprostřed hnědé dřevo, 1.4.2021
Takže ten černý vrcholek je pouze namrzlý?
Nemoc sloupovité jabloně - zčernalá špička, na řezu uprostřed hnědé dřevo, 1.4.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu - na podzim jsem vysadil 3 sloupovité jabloně, dvě normálně hezky obrážejí, třetí má zčernalou špičku, obráží až pod ní, ale po zastřižení je uprostřed dřevo tmavé a postupuje to hlouběji. O jakou nemoc se prosím jedná?... celý příspěvek >
SULKA postřik - jak moc narašené můžou být pupeny?, 28.3.2021
Aha, tak pokud je to takhle, tak to samozřejmě můžu. Někde jsem právě četl, že se to má spotřebovat do několika dnů, tak jsem myslel, že ho pak musím zlikvidovat, protože ztrácí účinnost. A jak je na tom prosím naředěná sulka? Ta se dá taky... celý příspěvek >
SULKA postřik - jak moc narašené můžou být pupeny?, 28.3.2021
Letáky čtu, ale nejsem si úplně jistý, na co teď narážíte. Na druhý postřik proti kadeřavosti, který je možná zbytečný? Četl jsem jinde taky, že je dobré jej s odstupem týdne až dvou znovu zopakovat, pokud pupeny ještě nejsou otevřené, tak nevím. A... celý příspěvek >
SULKA postřik - jak moc narašené můžou být pupeny?, 27.3.2021
Ano, je narašená stejně. Kuprikolem jsem ji stříkal asi před deseti dny. Mám postřik ještě tedy zopakovat? Nebo teď použít Sulku na přezimující škůdce? Tou jsem ji ještě nestříkal. Nebo obojí? Případně v jakém časovém odstupu? Díky. 
SULKA postřik - jak moc narašené můžou být pupeny?, 27.3.2021 Obsahuje fotku
Děkuji Vám. Co se týče broskvoní/nektarinek, postříkal jsem je nedávno Kuprikolem. Část mi ho ještě zbyla, můžu jím postříkat ještě i meruňku? A pokud ano, za jak dlouho od včerejšího postřiku Sulkou? U mědi nehrozí takové spálení pupenů jako u... celý příspěvek >
SULKA postřik - jak moc narašené můžou být pupeny?, 26.3.2021 Obsahuje fotku
Přidávám fotky pupenů svých stromů - je možné prosím ještě některé postříkat Sulkou?
SULKA postřik - jak moc narašené můžou být pupeny?, 25.3.2021
Dobrý den,  prosím o radu, jak moc narašené můžou být pupeny, pokud chci provádět postřik Sulkou. Uvádí se "těsně před rašením, těsně před otevřením, v době rašení, v době nalévání" a pod. a já jako začátečník nevím, co si pod tím přesně... celý příspěvek >
Jakou podnož pro broskvoň - mandloň, semenáč nebo GF677?, 9.11.2020
Nakonec jsem koupil obě na Ishtaře u Urbana v Želešicích (Redhaven a Stark Red Gold), tak uvidíme, snad se ujmou. Budu se snažit pak časem referovat. 
Jakou podnož pro broskvoň - mandloň, semenáč nebo GF677?, 4.11.2020
Díky, tohle jsem četl. Mě zajímají hlavně praktické zkušenosti s tou Ishtarou. Jinak, to, že je uvedená jako podnož pro meruňky by nemělo vadit tomu, že se na ní prodávají i broskvoně, nebo jo?
Jakou podnož pro broskvoň - mandloň, semenáč nebo GF677?, 4.11.2020
Zdravím, rozbor půdy jsem nedělal a jinak to asi nezjistím, že? Nejvíce mě zajímá podnož Ishtara, máte ji už delší dobu? Jak je na ní stromek velký v porovnání s GF677? Nejraději bych kvůli uváděnému menšímu vzrůstu volil pro oba stromky právě... celý příspěvek >
Zakrslá hrušeň Minipear, 2.11.2020 Obsahuje fotku
Našel jsem ještě fotku plodu... 
Sloupovité jabloně Herald - Cumulus - Slendera, 2.11.2020
Děkuji. Z těch dalších už nikdo nic nemáte, prosím?
Zakrslá hrušeň Minipear, 1.11.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, nemáte prosím někdo zasazenou zakrslou "sloupovitou" hrušeň Minipear? Viděl jsem ji v Modřicích u Brabce mezi sloupovými jabloněmi. Vím, že pravé sloupové jsou jenom jabloně, ale zajímalo by mě, jak je na tom tahle hrušeň. Jestli se někomu... celý příspěvek >
Jakou podnož pro broskvoň - mandloň, semenáč nebo GF677?, 1.11.2020
Zdravím, díky, St. Julien jsem také zvažoval, ale bohužel se mi nedaří nikde na ní broskvoň najít. Ale našel jsem ještě jednu zajímavou informaci, že např. odrůda Redhaven na St. Julien má sklon ke zdrobňování plodů, ale nevím, jestli je to pravda.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika