Příspěvky uživatele - 50.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň s menší korunou, 5.8.2020
Děkuji. Co přesně se rozumí pod pravidelnou zálivkou? Jinak tedy možnost zálivky mám, je to zahrada u domu, navíc se studnou. Plánoval jsem právě kdouloňovou podnož kvůli slabému růstu, ale teď tedy nevím. Vlastně ani nevím, jestli prostor, který... celý příspěvek >
Hrušeň s menší korunou, 4.8.2020
Dobrý den, prosím o radu při výběru hrušně s menší či užší korunou, jelikož mám v zahradě omezený prostor. Mělo by jít o podzimní nebo zimní odrůdu, letní už mám vysazenu Clappovu, takže bych navíc ocenil i rychlejší vstup do plodnosti. Zde na fóru... celý příspěvek >
Bohutická ananaska, 19.5.2020
O Znojemské jsem našel pouze velmi málo zmínek. Máte ji už delší dobu? Jaká je její chuť, vyplatí se vysadit?
Bohutická ananaska, 18.5.2020
Děkuji. Je tedy zvláštní, že podle jejich webu to vypadá, jako kdyby se jednalo o dvě samostatné odrůdy. Dejte pak prosím průběžně vědět, jak se stromkům daří.  
Bohutická ananaska, 17.5.2020
Dobrý den. Máte prosím někdo tuhle odrůdu? Chápu správně, že "Bohutická ananaska" je jiná odrůda, než obyčejná Bohutická? Našel jsem ji v nabídce zahradnictví v Želešicích, tak by mě zajímalo, jestli ji tady někdo pěstuje a zda stojí za to. Je... celý příspěvek >
Merunka Sirena, 17.5.2020
Zdravím. Ti, co máte meruňku Sirena, jak jste prosím po letech spokojeni? Stojí za to? Zajímá mě zejména chuť - je znát, že vznikla z ananasové meruňky? Nebo je její chuť poměrně "tradiční" a není nějak zvlášť specifická? Mám v zahradě místo už jenom... celý příspěvek >
Je tohle moniliová spála? Nebo jiná nemoc meruňky?, 2.5.2020
Děkuji, větev jsem nakonec odstranil celou, protože byla uvnitř poškozena až po kmen. Obě meruňky (druhá jiné odrůdy je zdá se v pořádku), jsem postříkal přípravkem Signum. Mám ještě za nějakou dobu postřik opakovat? A celkově se chci zeptat na... celý příspěvek >
Je tohle moniliová spála? Nebo jiná nemoc meruňky?, 30.4.2020 Obsahuje fotku
Děkuji, odříznu, jen se ještě zeptám, kde přesně. Píšete letorost, tím se myslí jenom jednoletý přírustek? Napadena je i starší část větve. Nebo mám odstranit komplet celou větev? Nebo těsně před zdravým dřevem, viz obrázek?  A druhá věc -... celý příspěvek >
Je tohle moniliová spála? Nebo jiná nemoc meruňky?, 30.4.2020 Obsahuje fotku
Ještě druhé foto. 
Je tohle moniliová spála? Nebo jiná nemoc meruňky?, 30.4.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, moje tříletá meruňka má na jedné větvičce svěšené listy, přikládám foto. Stříkal jsem ji ještě před mrazy přípravkem Champion 50WG, poté už ničím - chtěl jsem ještě aplikovat Signum, ale pořád mrzlo a pak už bylo po květech - kvetla velmi... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika