Délka klíčků - sadbové brambory



host - 50.226 (?)
1.5.2023 8:49

Není to žádný pokus o vtip, tedy alespoň ne z mé strany. Prodejce rád uvedu, jedná se o eshop www.rajdelikates.cz Problémy byly už od začátku, brambory jsem objednal a zaplatil už 1. února a prodejce nebyl schopen je skoro 3 měsíce poslat. Psal jsem mu několik emailů, pak 3x telefonoval a pořád jenom výmluvy, že nestíhají a že vyřizují dřívější objednávky. Až po telefonátu 25. dubna, kdy jsem chtěl vrátit peníze, prodejce konečně balík odeslal a to, co je na fotografii, mi přišlo. Už nemám ani sílu to s prodejcem dál řešit. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
thesilen - (15) - 50.226 (?), 29.4.2023 8:58, zobrazeno: 1303x

Dobrý den, takhle by asi sadbové brambory neměly vypadat, že? Tohle mi včera přišlo poštou - co s tím? 

keřkovské rohlíčky
keřkovské rohlíčky
keřkovské rohlíčky 2
keřkovské rohlíčky 2
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 243.226 (?), 29.4.2023 9:48

Vraťte zpět prodávajícímu a žádejte vrácení kupní částky a expedičních nákladů. Ty brambory už jsou vhodné možná akorát na kompost a hlavně dle štítku se jedná o konzumní, nikoliv sadbové brambory. Jako konzumní je to neprodejné s ohledem na kvalitu a pokud vám byly prodány jako sadba, jedná se o podvod. Pokud se bude prodejce cukat, podejte podnět na ÚKZÚZ.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 9.142 (?), 29.4.2023 9:55

Co s tím? To myslíte vážně? Vy jste asi opravdový začátečník. Vyhodit, náklady zahrnout do ztrát, poučit se pro příště.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 36.14 (?), 29.4.2023 12:09

Spíš mi to přijde jako nějaká provokace či pokus o vtip. Žádný standardní zavedený prodejce při smyslech by něco takového samozřejmě neposlal.

Jestli je to fakt, nechť "thesilen" uvede onoho prodejce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 50.226 (?), 1.5.2023 8:49

Není to žádný pokus o vtip, tedy alespoň ne z mé strany. Prodejce rád uvedu, jedná se o eshop www.rajdelikates.cz Problémy byly už od začátku, brambory jsem objednal a zaplatil už 1. února a prodejce nebyl schopen je skoro 3 měsíce poslat. Psal jsem mu několik emailů, pak 3x telefonoval a pořád jenom výmluvy, že nestíhají a že vyřizují dřívější objednávky. Až po telefonátu 25. dubna, kdy jsem chtěl vrátit peníze, prodejce konečně balík odeslal a to, co je na fotografii, mi přišlo. Už nemám ani sílu to s prodejcem dál řešit. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
thesilen - (15) - 50.226 (?), 1.5.2023 8:51

Pardon, zapomněl jsem se přihlásit. Tady přímo odkaz na zboží: https://www.rajdelikates.cz/3604-sadbove-brambory-kerkovske-rohlicky?filter_name=keřkovské

Normálně bych v takovémhle eshopu nenakupoval, ale Keřkovské rohlíčky se málokde prodávají, tak jsem neodolal. Moje chyba, no...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 214.246 (?), 1.5.2023 10:18

Keřkovské rohlíčky se málo kde prodávají, protože je nikdo nechce. I ty fotky co jsem viděl mi nepomohly, abych na ně dostal chuť. Nic a obzvlášť takové zboží jako jsou postradatelné brambory nebudu platit předem. V takových rájích jako delikates, bio nenakupuju ani v potravinových řetězcích. To je pro bohaté paničky co odvezou děti do školky a školy a potom jdou roztočit prachy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 248.220 (?), 1.5.2023 20:27

Už asi sadbu nemají, ale na netu jejich sadbu v nabídce mají: Sativa Keřkov, Vesa Velhartice, Brát velkoobchod Úpice a GENGEL... Jestli jim někde kilo ještě nezbylo, nevím...         Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.237 (?), 1.5.2023 21:21

Vyremcala bych vratku peněz. Pokud se s tím nechcete rozčilovat, klidně tyhle zasaďte. Rozstříhejte opatrně ten pytel, něco se určitě uláme, nějaká očka zůstanou. Nejsou sadbové, ale producenti brambor sadbu nakupují, takže pojedete teprve druhé kolo. Když chci pěstovat Rohlíčky, před Vánoci si je koupím v Tescu a rozložím ve sklepě do jedné vrstvy. Nakličují brzy.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika