Příspěvky uživatele - 198.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rostliny do stínu, 20.8.2008
Ve stínu ochotně kvetou jarmanky, kakosty,plicníky, dlužichy,sasanky, podléštky,čechravy... Z okrasných listem zmíním velkolisté rodgersie...
Ukousnuté květy růží a jiné, 9.8.2008
A sakra... a já si to myslela, jen jsem netušila, že jsou mrchy tak vybíravé... ze šesti růží ve skupině mi zlikvidovali jen Luise Odier... No, možná,že jí vykopu a buď dám jinam, nebo do nádoby (líp se bude bojovat) ovšem zase je nebezpečí, že se... celý příspěvek >
Chroustíci, 28.6.2008
U nás už taky nejsou (ale spíš než chroustek to je listokaz),zůstala po nich pěkná spoušť... a když si pomyslím, že nakladli miliony vajíček, ponravy budou vesele požírat všechny kořínky... a zase bude mírná zima a většina přežije a v červnu opět... celý příspěvek >
A plavou Dito?, 16.6.2008
:) Na tuhle diskuzi jsem si vzpomněla, dodělala jsem jezírko (asi 1000l) po 14 dnech vypustila dva karasy, dva dny jsem je viděla míhat u dna a třetí den voda zezelenala... ryby nebyly.Ale protože mizely komáří larvy (proto tam taky rybky byly) tak... celý příspěvek >
Brouci na třešni, 9.6.2008
Hmmm, chemii nefandím, navíc jde o hektarový pozemek a brouci jsou všude... a za chvíli nebudou... Vygooglila jsem, že prý vápnění zlikviduje ponravy, nemáte zkušenosti?Spíš mi jde o to, zredukovat počty... Martina
Brouci na třešni, 9.6.2008
Aha, tak dík moc... byl mi určen jako chroustek, tak jsem dál nepátrala... takže listokaz... máte ponětí co s ním? Martina
Brouci na třešni, 9.6.2008
Brouk je chroustek letní, přezimuje v larválním stádiu v zemi a bohužel poslední dvě zimy mu hodně přály.Také ho mám úplně všude a listy dírkované a taky nevím, co s ním... naštěstí za pár dnů už zmizí a zůstane po něm jen památka v podobě... celý příspěvek >
Chroustek letní, 8.6.2008
Každý rok máme v tuhle dobu zahradu plnou chroustků, bohužel poslední dva roky je to doslova chroustkové zamoření, něco jako nálet kobylek... většina listů je děravých. Vím, že je za pát dní klid, a že to stromky rozdýchají, ale přesto... nedá se s... celý příspěvek >
Komáři - žáby, 7.6.2008
Teknar nevím, ale objevila jsem tohle www.nasezahrady.cz/index.php bude to podobné... už mám objednáno Pokud nebude fungovat odkaz, je to preparát MOSQUITOS ze sekce BIOLOGICKÉ PŘÍPRAVKY Martina
Pnoucí růžička, 31.5.2008
Dobrý den, mám obrovskou prosbu... máte tak nádhernou růžičku, že si dovolím Vás požádat o řízek... troufale se ozvu mailem. Dík Martina
zásilková zahradnictví, 29.5.2008
Hmmm, tak to mě přišly taky ihned náhradní rostlinky za 2uhnilé (ze tří),ale v úplně stejném stavu, a ta jediná jevící známky života z první zásilky bohužel odešla taky.Ano, reklamace vyřízená rychle a solidně, bohužel kořenové puky mají asi... celý příspěvek >
Houby v mulčovací kůře, 26.5.2008
Taky mám smrže a taky si je hýčkám :) Ale jak se zbavit hub, kdybych je tam nechtěla... co třeba Previcur?
Mladé rododendrony - kdy pokvetou?, 23.5.2008
Michaelo, to vypadá opravdu miminka, mě kvetl Yakushiman teprve loni (jeden květ) a to je čtyřletý, skoro půlmetrový... takže fakt vydržet a hezky se starat...
Mladé rododendrony - kdy pokvetou?, 23.5.2008
Bohužel, vykousané listy jsou dílem Lalokonosce, což o to, tohle by rostlinkám nevadilo, problém je v tom, že tenhle brouček klade vajíčka do půdy a jeho larvy se živí kořeny... takže to by mohla být příčina i žloutnutí listů.Druhý neduh, který... celý příspěvek >
Mladé rododendrony - kdy pokvetou?, 14.5.2008
Neuvádíte odrůdy rododenronů... je rododendron a rododendron... pokud budu mít skalkový vysoký 15cm, je to "kus chlapa",pokud velkokvětý, je to "miminko"...a za další, záleží na původu... semenáčky pokvetou později, než řízkované,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika