Příspěvky uživatele - 198.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
severně orientovaná skalka - neskalka (barvínek), 16.4.2008
Růže potřebují minimálně 5hodin slunečního svitu... pokud jí to zajistíte, bude se jí dařit, pokud ne, je to trápení... Jinak já mám miniaturní růže ve velkém květináči, vypadají krásně, přežily i velké mrazy (nezakrývám je, ani neuklízím) a hlavně,... celý příspěvek >
Bazalka určitě ne, 15.4.2008
Tak to určitě není... ani květ, ani list není "floxovitý"...obojí má úplně jiný tvar...
Bazalka určitě ne, 15.4.2008
Bazalka to opravdu není a nepřipomíná mi to ani žádnou známou venkovní kytičku... aby to nebyla nějaká exotická pokojovka...
Skalka mezi dva jehličnany, 14.4.2008
Marcelo, držím palce... jen ještě jedna věc... zalévat, zalévat,zalévat... ony ty stromy si vezmou všechno vodu pro sebe... a uvidíš... fakt vybrat ty hodně nenáročné... Je pravda, že pod smrky roste málo co (spíš nic),ale i kdyby tam mělo být pár... celý příspěvek >
Skalka mezi dva jehličnany, 13.4.2008
No a co místo "umělé" skalky vytvořit biotop, který v "lese" přežije... prostě HAJNÍ. Tedy jinak... skalky nemusí být je suťovistě se suchomilnýma světlomilkama... udělejte malinko vyvýšený záhon a zkuste nenáročné stínomilky... plicníky,... celý příspěvek >
modrá hortenzie, 7.4.2008
Mě je úplně jedno, jaká bude v Humpolci... a pravdu říct je mi i jedno, jaká bude u mě na zahrádce ;) nijak zvlášť po modré nebažím.Jen jsem předala, co jsem vyčetla... a co se fotek týká, tak těch už jsem objevila zavádějících... a koneckonců ani... celý příspěvek >
modrá hortenzie, 7.4.2008
Nevím, co je na tom pravdy, ale H.Macr. Otaksa by měla být modrá geneticky, bez závislosti na půdě. Mám jí malinkou, takže letos ještě nepokvete, uvidím příští rok... Jinak ano, modrá barva u hortenzií je vázána na koncentraci hlinitých iontů v... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 20.3.2008
Jakože Basik není mým extra favoritem, tak v tomhle se ho musím zastat... teď přece trvalky vypadají příšerně všude... důležité je, jak je prokořeněný bal, založené puky, ne to, co je nad květníkem... Od LB i Basika mi přišli kořenoví... celý příspěvek >
Lukon Glads, 4.3.2008
No jo, to je hezké...ale právě záměna odrůd, květináčky v igelitu zapařené (posílají zabalené do stejných obalů v březnu i květnu) a rostlinky mikrovelikostí (což bych zkousla u desetikorunových položek, ale ne u 150,- hosty)  je to, na co si... celý příspěvek >
Lukon Glads, 22.2.2008
Hmmm, tak speciálně hosty přišly úplně jiné, než byly objednané, jedna virozní... Ostatní trvalky byly hodně neduživé,ale až na dvě to přežily, ale vypiplání mi dalo dost práce... Myslím, že se z LG celkem vyplatí cibule, ale na trvalky už "půjdu"... celý příspěvek >
hosta - kultivary, 15.2.2008
Na Slovensku máte náhodou přímo Hostazahradu...www.hostazahrada.sk budou posílat teď na jaře, takže pokud objednat, tak rychle... Slimákuodolné jsou většinou hosty s tužšími listy...
Jake ostruziny na zahradu, 4.6.2007
Mám zasazený Wilsonův v betonové skruži...nikam nemůže odnožovat, a při vedení na treláž se s ostnama taky moc neperu...můžu jen doporučit. Jen to chce vážně už v začátku omezit bujný růst...ale pak se mu beztrnné a méně vzrůstné odrůdy nemůžou... celý příspěvek >
Starkl aneb chybami se člověk učí., 16.5.2007
Já po u Starkla taky neutrpěla újmu...z 30 frigo sazenic jahod,malin,rybízu a růžičky se nechytily dvě jahody,což mi přijde celkem normální a nehodlám to reklamovat...vše prostokořenné,ale s hezky vyvinutými kořeny... Nicméně pro velkou... celý příspěvek >
Ořech má černé listy, 14.5.2007
JJ, při těch posledních mrazech (taky bylo -5st) omrzlo hodně ořešáků... a nejen těch :-( ale už obráží a u nás na Vysočině ještě nestačil kvést, takže doufám, že třeba by mohl...
prastará metoda ochrany rostlin, 5.5.2007
Výborná je letos vydaná kniha Heleny Vlašínové Zdravá zahrada...o ochraně rostlin bez chemie se tam dočtete opravdu hodně a nejen o tom...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika