A neplavou a neplavou



host - 198.107 (?)
16.6.2008 12:53

:) Na tuhle diskuzi jsem si vzpomněla, dodělala jsem jezírko (asi 1000l) po 14 dnech vypustila dva karasy, dva dny jsem je viděla míhat u dna a třetí den voda zezelenala... ryby nebyly.Ale protože mizely komáří larvy (proto tam taky rybky byly) tak jsem doufala, že jsou prostě dole a nemá je na svědomí náš kocour...

Po dalších 14 dnech se voda začala čistit... a jasně, ryby pořád máme, jen jsou nažrané komárů a dlabou na granule a nějakou hladinu, dno je dno :)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 119.76 (?), 5.5.2008 13:05

Milá Dito!

Jezírko je opravdu nádherné. Rybičky jsou šikulky, protože schovat se v travičce jim dalo asi opravdu fušku.

Škoda, že po zkušenostech naší rodiny se skalkou nemám odvahu zmínit se o jezírku...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 119.76 (?), 16.5.2008 9:36

Zdravím po delší době?

Tak co Dituš? Jak se daří vašim kapříkům? Aby to bylo příští rok bez stresů - něco jsem pro Vás našla :

http://www.akvarko.cz/clanky.php?str=21

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 111.169 (?), 15.6.2008 10:09

Pokračování: Zatím píšou jenom ženy, a proč by se nemohl přidat mužský. Náhodou jsem narazil na tuto detektivku, řeknu vám už jsem se dlouho opravdu tak nezasmál. V TV jsou jen pohřební zprávy. Chtěl bych taky přidat moji zkušenost. To samé se stalo mě, hned po tom co jsem koupil 10 karasů. Druhý den tam prostě nebyly. Pořídil jsem si halogenoý reflektor a ani stímto světlem jsem je nenašel, prostě asi mají v krvi to schovávání, tak si paní Dito z toho nic nedělejte. Musíte jim promluvit do duše, sednout si na břeh s kafíčkem a mluvit a mluvit. Jinak to bude příští rok zase stejné. Já jsem to vyřešil, aby jsme si nemuseli hrát na schovávanou, tak je pochytám na zimu a jdou do sudové mancardy do sklepa. A pak vím kolik jich je na jaře a jak se činili přes zimu s rozmnožováním, když měli na to čas. Možná má někdo také nějakou zkušenost. Zdraví Standa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 187.62 (?), 15.6.2008 16:48

Nic ve zlém, ale KOI obzvlast nejake vetsi kousky bych urcite nezimoval v sudu, on by se tam ten velky koi mohl taky zlomit v zatacce: D

a nebo by jste se stal prvnim chovatelem "pravouhlych" koi jak rika muj kamarad: D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 111.169 (?), 15.6.2008 18:25

Nedělejte ostudu mužským, musíte lépe číst, psal jsem o karasech, ženy to určitě přečetly správně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 198.107 (?), 16.6.2008 12:53

:) Na tuhle diskuzi jsem si vzpomněla, dodělala jsem jezírko (asi 1000l) po 14 dnech vypustila dva karasy, dva dny jsem je viděla míhat u dna a třetí den voda zezelenala... ryby nebyly.Ale protože mizely komáří larvy (proto tam taky rybky byly) tak jsem doufala, že jsou prostě dole a nemá je na svědomí náš kocour...

Po dalších 14 dnech se voda začala čistit... a jasně, ryby pořád máme, jen jsou nažrané komárů a dlabou na granule a nějakou hladinu, dno je dno :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika