Příspěvky uživatele - 198.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
meruňka Bergerot, 23.4.2007
Ve 580m/nm Bergereon špatně dozrávala (jasně,že dozrála,ale chuťově už to nebylo nic extra) Karola byla OK. Stromky pěstované při jižní straně domu,relativně chráněné...kmínky chráněné před jarním sluníčkem nikoli nátěrem,ale izolační vrstvou s... celý příspěvek >
meruňka Bergerot, 15.4.2007
A nebo Leskora :-) Jinak co se týče Bergeronu,mám zkušenost (ne,konkrétně s touhle odrůdou) že pozdní meruňky ve vyšších polohách sice třeba nevymrznou v květu,ale nestačí dozrát,daleko lepší jsou ranné odrůdy a na jaře chránit proti... celý příspěvek >
neopadavá popínavka na slunné stanoviště, 17.3.2007
Ale požadavek byl NEOPADAVÁ!!!! Tomu přísavník fakt neodpovídá ;-)) Obávám se,že taková žádná není...neopadavá a s příčepivými kořínky je jen břečťan...a tomu se na sluníčko nedaří nejlíp...jedině to vyzkoušet...někdy přežívá celkem v pohodě...
Kanadská borůvka Elliot, 10.3.2007
Nevíte někdo,jak je to s ranností této odrůdy? Díky! Martina
Jetel plazivý, 9.3.2007
No,mě ani tak nevadí hrbit záda,ale pokud by to fungovalo,tak tím líp,ne? A smíšené záhonky plodí dobře,proč by to fungovat nemělo...prostě pokud je plac a možnost,tak hurá do experimentů... Tím nechci kritizovat klasiku,jen jsem se rozhodla jít... celý příspěvek >
Jetel plazivý, 9.3.2007
Děkuji moc,malinko jsem v to doufala... Jinak slimáky tu nemáme,a čistá a vzdušná půda nezaručí vždy ideální úrodu...nicméně nikomu neberu tradiční pěstování,jen já bych ráda zkusila i něco malinko jiného...
Jetel plazivý, 8.3.2007
Mohu se zeptat,jaký je rozdíl mezi jetelem bílým a plazivým,myslím tím právě v přínosu pro půdu? Našla jsem v jednom článku o biozahradě možnost použití jetele bílého jako podrostu třeba mezi jahody a tak. Netuším,kde sehnat semínka bílého... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika