Příspěvky uživatele - 229.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uměl by někdo určit odrůdu švestky, prosím?, 25.8.2021
Tak stromy mám ráda, ale u ovocných mi jde především o jejich užitek :-) A když už po té švestce několik let roste houba, kterou průběžně otrhávám, a ještě se jí ulomily všechny větve kromě té jedné malé, tak jsem to brala jako známku toho, že je... celý příspěvek >
Uměl by někdo určit odrůdu švestky, prosím?, 22.8.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu s určením odrůdy švestky. Bohužel nám letos odplodila naposledy, ulomily se jí v létě další dvě větve, a jelikož je z ní torzo, budeme ji muset v zimě pokácet, a ty švestky byly tak výborné, že jinou nechci. Bohužel... celý příspěvek >
Křévinořez Husqvarna 555, 3.8.2012
Dobrý den pane Romane, ale na nálet o uvedeném průměru nemusím na svůj 35ccm křoviňák ani dávat pilový kotouč, a odsekne to nůž, vybrušovaný po celé délce. Křovinořez s objemem kolem 50ccm, musí bez problémů odřezávat náletové dřeviny o 10cm průměru.... celý příspěvek >
Křévinořez Husqvarna 555, 2.8.2012
Mohl bych se pána, kterého kamarád profik pracoval s tou 555, o jakou práci šlo? Pokud se jednalo o vyžínání, tak si vybral špatně. Kdysi už toto přirovnání padlo, jako jít s kanonem na vrabce. Těžký křovinožez, možná bych ho použil tak na... celý příspěvek >
Krovinorez Husqvarna 327Rx vs. Stihl FS 87 alebo FS 90?, 17.7.2012
Něco Vám poradím, k tomu dotahování řidítek. Já dělám i paseky po lanovce kde se člověk ztěží drží na nohách, takže nějaký nápad přijít musel. Řidítka na pevno, proto nejsou pro mě dobrým řešením, pouze na rovinu. Pokud vyžínám členitý terén, nepůjde... celý příspěvek >
Krovinorez Husqvarna 327Rx vs. Stihl FS 87 alebo FS 90?, 15.7.2012 Obsahuje fotku
Už jsem to tu párkrát psal, křovinořezy jako 235, nebo 535 jsou dostatečné. Pán který má rád ty těžké mrchy toho asi moc s křovinořezem nenadělal, protože i blbé kilo je sakra cítit, po prvním měsíci soustavné práce. Tazatel ale není ta kategorie.... celý příspěvek >
Krovinorez Husqvarna 333R, Jonsered BC2236, Honda 435E, 11.7.2012
k té "slabé" H-235. Používáte zřejmě trojzub, který byl v krabici. Tedy asi 30 v průměru, a tloušťka ocele, tipnu 3mm. Dost těžká mrcha, teď jsem kupoval 535, byl tam, dal jsem ho sousedovi. Pokud chcete pořádnou akceleraci, a využít naplno sílu... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 17.11.2011
To jsou Jani vaše zkušenosti, já mám ten svůj. Ano jsou lidi, kteří si i po dvaceti letech neumí nabrousit řetaz. A jsou i tací, kteří celý život "dělali" v lese, a přitom tam podle mě neměli co dělat. Apropo, to občasné použití 235 je těch... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 17.11.2011
Už jsem se Radku lekl, s tou 235, jedu asi sedm sezon, a je pro profesionální využití v lese naprosto dostačující. A co funguje nerad měním. Tu 335 jsem měl jen na popruhách před krámem, měl tam jednu na záruční seřízení. Nižší váha byla cítit, ale... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 17.11.2011
Tak jsem čekal odborníku co s tebe vypadne, a teda nic moc.Já bych teda strunou taky lehlou buřeň nedělal, a vzal bych to silnější mašinou ocelovým nožem, zároveň s náletovýma dřevinama. Nevím jestli jsi si přečetl, že pisatel si křoviňák... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 11.11.2011
Dlouhou dobu, už dělám s 235, nožem beru náletové dřeviny do průměru 1-2cm. Záleží jak je ocel na noži silná. Pilový kotouč, doporučuji ten co má zuby jako u mot.pily a brousí se kulatým pilníkem. Tak si poradí s náletem o 7cm průměru.... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 2.11.2011
Pokud si budete půjčovat, vemte si FS-500, s 35cm trojzubem, vybroušeným po celé délce, ne jen konce. Sundejte ten plastový kryt, který jen ztěžuje manipulaci, větším odporem při práci. Dolní miska u Stihlu je malá, možná bych ji vyměnil za větší... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 2.11.2011
Našel jsem Vám ten nůž. Je to 30cm, 1,6 ocel, a střed je o průměru buď 20mm a nebo 25,4mm. Dají se použít i vymezovací kroužky.  Najdete to na stránkách HCS Kostelec n/L    je to soubor zahrada. Jinak ten křoviňák musí sekat, ať... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 2.11.2011
Ještě taková poznámka k příspěvku nade mnou. Nějaká tráva nemůže být překážkou ani pro vyžínač. Křovinořez musí bez poblémů sundat nežádoucí dřeviny jako je stehno vzpěrače. To není má falešná představa, to je skutečnost.
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 2.11.2011
Tak většinou je problém ve výkonu. Výkonově teda ten vyžínač dostačuje, tak v čem je problém? Má ten trojzub malý průměr? S tím bych taky nemohl dělat. Pod 30cm průměru nože bych nešel. Pokud si také někdo z nedostatku zkušeností neumí vybrat vhodný... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika