Příspěvky uživatele - 229.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleomac - dobrý, 28.1.2008
Připsal bych dodatek, záruka na profes. využití byla půl roku, zahradní program jeden rok. První oprava se konala v záruce, ostatní za moje. Neříkám, u jakékoliv pily se může vyskytnout závada, ale toto byl polotovar. Moje Ferrary je... celý příspěvek >
Oleomac - dobrý, 27.1.2008
Múj rádo by žert, jste asi vzal příliš vážně, navazoval na předešlý příspěvek. Máte pravdu v Oktávce jsem se nevezl, natož ve Ferrari. V podstatě celoročně jezdím na motorce do lesa a to i soboty a neděle. V zimě, pokud není mnoho sněhu a jsou... celý příspěvek >
Dolmar či Husqvarna?, 27.1.2008
Pokud je Váš cenový limit okolo 11000 kč, kupte MS-430U. Husgv. 323R, bych asi nebral, nemá výkon, vhodná tak na strunu, a nebo malý trojzub, moc se namlátíte. Pokud Husgv. tak aspon 333, 335, a ještě je v prodeji 235.
Oleomac - dobrý, 26.1.2008
Ta váha 947 je 4,9kg omlouvám se.
Oleomac - dobrý, 26.1.2008
Oleo mac 947, 45ccm, 2,3kw, 4,5kg, cena 11 820. Husgv. 350e, 49ccm, 2,3kw, 4,8 kg, cena 12 999 kč. Co koupit, Oktávku nebo Ferrari? To byl samozdřejmě žert. Co by vás mělo varovat při koupy, je zpracování pily. I ten čínský výrobek vypadá z dálky... celý příspěvek >
Výběr pily Husquarna 353, Stihl MS 310, Dolmar PS5000, 25.1.2008
Pokud řežete někde v suchu, při sluníčku, nebo ve stodole, asi opravdu nemusite kombinovaný klíč používat často.Pokud ji budete používat v každém počasí, déšt i sníh, neobejdete se bez něj. Jinak všechny šroubky by měly jít povolit , samozdřejmě i... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 21.1.2008
Já si myslím, že vás to tak ohazuje, bude tím trojzubem. Máte tam 30cm, nebo 35cm? Použil bych ten menší, křov. s ním nebude tak zápasit. Máte asi nabroušené jen vrchy trojzubu. Nabruste každý zub po celé délce, mělo by se to zlepšit. Mužete zkusit i... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 21.1.2008
Jako první Vás zdravím. Určitě jste se hlavně značkou, ale i výkonem trefil. Já bych všem, kteří nebudou křov. používat každodenně, po dobu několika měsícu, radil od 400 nahoru. tyhle křov. nejsou zdaleka tak háklivé.V době kdy jsem je ještě fasoval,... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 19.1.2008
Ne domácí třícípák nedělám, je to nuž. A i když mě se za 16 měsícu práce s těmito noži nic nestalo, měsíc - 60 000 ožnutých stromku s H-235, je na zvážení každého, jestli to zkusí, a jestli na to má. Bez krytu dělám 20 let, ze začátku 5-6 měsícu... celý příspěvek >
stihl 441, 19.1.2008
Možná to ode mě vyznělo až moc pesimisticky, někdy se i zadaří. Ne, v okolí není jediný, ale jsou si všichni docela podobní. Skoro jako jeden muž.
stihl 441, 19.1.2008
Ano, tento zpusob kontroly je možný třeba v Praze. Když naštvu jednoho servisáka, přejdu ulici a zajdu k druhému. Nebo vlastně je tam hlavní zastoupení snad všech značek, tak by to mělo vypadat jak má, snad. Ale pokud jste třeba z Moravy, máte a... celý příspěvek >
stihl 441, 19.1.2008
Ale i za servis je pěkný peníz a nemusí se jednat o velikou opravu. Takže by si zákazníka  měl považovat. A pokud vám dá do sáčku věci, které udajně měnil a ještě nafakturuje práci, kterou neprovedl? Kolik lidí, čistě teoreticky, je schopno... celý příspěvek >
Zkušenosti s použitím rotovátoru na krovinořez, 17.1.2008
Já bych ten rotavátor viděl tak na sthávání travního drnu. Asi by to ale chtělo silný křovinořez. Se Stihlem 500, jsem drny před výsadbou stromku strhával starým trojzubem. Trochu jsem pootočil vyž. hlavu, a už to frčelo. Během chvíle jsem měl 50... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 16.1.2008
Od té Husgv.232, bych ani víc jak ty čtyři roky nečekal. Já mám asi čtyři roky husg.235, dělám s ní professionálně. Ze začátku mi tahala nuž 35cm dlouhý, dělají ho myslím němci. No ted už používám dělané nože 30cm. je to ocel  ze starých pil,... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 12.1.2008
Ještě musím doplnit používám mazivo husgvarna nebo stihl, určené k tomuto učelu. Mají v každé značk. prodejně, jak už bylo uvedeno.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika