Příspěvky uživatele - 229.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký koupit křovinořez?, 12.1.2008
Ne mazivo se neusazuje, v rozehřáté hlavě se rozteče. Jen si to hlídejte. Tubu s mazivem našroubujete do otvoru a naplnit.
usychání smrků, 12.1.2008
Jestli máte ty smrčky pod vyžšímy stromy, muže to být jeden duvod. Pokud jsou blízko u sebe, i to jim vadí. Musí mít světlo, prostor a to čím budou větší, tím víc. Jehličnany, by jste musel mít dál od listnáču, které mají velké přírustky. Pokud to... celý příspěvek >
kupa novej pily, 8.1.2008
Ono abych řekl pravdu u žádneho výrobku nemuže být storocentní jistota spolehlivosti. Mužeme pouze vybrat značku, která má jméno a dostatek servisních pracovníku. I když spousta z nich prošla nějakým rekvalifikačním kurzem a podle toho to taky... celý příspěvek >
kupa novej pily, 8.1.2008
S koupí H365 jsi udělal podle mě dobře. Začínal jsem s podobnou 266 potom 268, maximální spokojenost a hlavně životnot. Do začátku v těžbě vynikající. Časem mužeš zkusit něco lehčího, ale ta životnost tam nebude.
kupa novej pily, 8.1.2008
Jsem vlk samotář a život mě naučil až přílišné neduvěře. Pokud jste takový jak se prezentujete, klobouk dolu. ale právě k uvedené vaší praxi, zkuste příspěvky zjednodušit bude to ještě lepší. Víte není třeba tolik technickych informací hodících se... celý příspěvek >
kupa novej pily, 8.1.2008
Pane J. S. Vy jste tak teoreticky nabušený, že si říkám co je to za servisáka nebo kancelář? V lese jsem se ještě s někým takovým nesetkal. Zkuzte, ale své příspěvky zjednodušit, budou srozumytelnější. Podle mě, příspěvek - na H346 zatlačím nejede a... celý příspěvek >
kupa novej pily, 8.1.2008
Mám ji asi tři roky, tenkrát byla opravdu drahá, ted je cena příznivější. V těžbě jsem ji ještě neviděl, já bych ji vzal ještě tak do slabých probírek. Ale taková H-357.
kupa novej pily, 8.1.2008
Takže to naopak polopatě, silná, těžká pila nepotřebuje zrychlení H-346.
lehká pila, 8.1.2008
Asi jsem to měl jinak formulovat a dodatečně uvedu, je to muj subjektivní názor. Ale neodpustím si poznámku, ono je duležitější než jakýkoliv nejnovější model pily, vztah práci, usilí a mit v hlavě mozek. Za tu dlouhou dobu co dělám pro les, toto... celý příspěvek >
kupa novej pily, 8.1.2008
Přetržený řetaz zastavý zachycovač řetězu a kryty. Jinak, správně seřízený kaburátor to je velice duležité a někdy to neumí ani v servise s otáčkoměry. Každý se to naučí praxí. Ale už v každém katalogu máte uvedeno k čemu se jaký druh pily hodí.... celý příspěvek >
lehká pila, 7.1.2008
Také jsem kdysi řešil tento problém. První byl Jonsered2050 za 17 000kč. Jedná se o plasták velmi neštastné konstrukce. Když pominu ostatní nedostatky, jen řetěz Ti spadne ve slabé prořezávce několikrát. Stihl026 je dobrá pila, ale ten výkon nic moc.... celý příspěvek >
kupa novej pily, 6.1.2008
Bohatě by vám postačila Husgv.365 je to univerzální pracant. Začínal jsem s podobnou 266 později to byla 268. Váhy se nebojte, pokud chcete dělat v lese, nebude to vždy to hlavní co vám bude vadit. Jinak dělával jsem s ní i prořezávky, čtyři ceny... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 6.1.2008
Dělám s křovinořezy 20let. Ročně 3-4měsíce a za ten měsíc ožnu 60 000 stromku. To na začátek pro ty co je vytahují jen z regálu. Mám zkušenosti se Stihlem 350, jedinečná mašina. Později to byl Stihl500 stále bez poruchový stroj, ale jako by stratil... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika