Příspěvky uživatele - 229.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez? Stihl fs130?, 7.8.2010
Když už si křov. sám řekne, že má dost začne vynechávat následně zdechne. vymněním 350mm nůž za 300mm tenčí, lehčí a jedu dál. Včera jsem ale zkoušel nový 2mm-350mm a pekvapil při mém běžném stylu přidávání plynu podle houževnatosti buřeně si poradil... celý příspěvek >
Křovinořez? Stihl fs130?, 7.8.2010
Rád vám odpovím, 1. Jedna otáčka = jemně zašroubím seř. šroub a následně ho o jednu otáčku povolím. Je to tuším i v návodech. Přes omezovač se dostane tenkým šroubovákem. Ale pokud má někdo nastavenou tak bohatou směs, že mu nádrž vydrží půl... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 6.8.2010
Víte, já s tím dělám v lese a i přesto, že to už mám za ty roky v ruce tak by jste nevěřil co ta hlava s hřídelí vydrží. Ale nejsem žádné prase, ještě nic z toho jsem nezdemoloval.
Výběr křovinořezu, 6.8.2010
A prosím vás co se mu může stát? No já se ptám, protože už je tak skladuju od 89r. a nic.
Křovinořez? Stihl fs130?, 6.8.2010
Dokut se každou noc nebudíte bolestí s dřevěnýmy prsty, jste v pohodě.  Já dělám s dvoutaktem, vůni jsem tedy u toho nikdy neřešil.  Na jednu nádrž jedete čtvrt, půl hodiny? Mě vždycky nádrž vydrží aspon hodinu a půl. Máte špatně... celý příspěvek >
Křovinořez Husqvarna 333 R nebo Stihl FS 350, 30.12.2009
K tomu bych jen toto, nejvíc mi pomohlo právě to, že jsme si na vše museli přijít, a 360 byly nezničitelné. I když je spousta hlupáků dovedla odrovnat. hlavně řez.hlavy prasklé, ale většina mašin prý nefunkčních co se ve skladu válela měla jen... celý příspěvek >
Křovinořez Husqvarna 333 R nebo Stihl FS 350, 30.12.2009
No ano ano, čudlat se na místě, podle návodu si němec může dovolit. Já mám jiné normy a jiný plat, takže na příručky musím ... A co se týče práce s tímto, v té době kdy jsme křovináky fasovali Stihl fs 360(dnešní 500) jsme to měli bez návodu, na... celý příspěvek >
Křovinořez Husqvarna 333 R nebo Stihl FS 350, 30.12.2009
Kdo to říkal, že nebrousit? Prodavač? Ono se taky v příručkách píše nedelat ve svahu, nedelat v kamenitém terénu, to bych se mohl vrátit ke kose. Ostřím už dvě desetiletí. Ale dodatečně mě napadlo, přece jenom kupte to nejsilnější nač peníze budou... celý příspěvek >
Křovinořez Husqvarna 333 R nebo Stihl FS 350, 30.12.2009
Luboši, ještě jednu věc bych vám poradil a ta se týká nože. Klasicky je trojzub broušený jen na koncích, pokud ho budete držet v točkách tak to postačí. U takové trávy, ale točky ztratíte, ta zklouzne na část už nebroušenou a dostane se až pod misky,... celý příspěvek >
Křovinořez - který výrobce je ten nej?, 30.12.2009
Nevím proč je rozhodující servis u baráku. S křovinákem, pokud se dá 35ccm čudládko nazvat za dnes už 11000, dříve 17000,- dělám v lese tři měsíce do roka, a to denně. Servis za tu dobu, asi 7-8let to vidělo jednou, při výměně spojky a to jsem... celý příspěvek >
Křovinořez HQ 333R, 27.3.2009
Dostatečný křovinořez a při ploše kterou uvádíte se o ani o ruce bát nemusíte, pro ty vibrace. Přikoupil bych, antivibrační rukavice, možná něco přes oči, od Stihlu bych vzal popruhy na silné křovinoř., stály asi 500kč. Zespodu popruhu přidělávám... celý příspěvek >
Jaký křovinořez, 11.3.2009
Stane se, že si člověk donese domů nekvalitní vyrobek. No a servis, to je kapitola sama pro sebe. Díval jsem se na tu H-325, cena nějak 13000?, 24ccm?, kde to má něco na tlumení vybrací? To je vyžínač jen na strunu, protože s kotoučem by ta slabá... celý příspěvek >
Jaký křovinořez, 3.3.2009
Profik z dvaceti let co dělám u lesa, by práce s křov. dělala pět let v kuse. Dělal jsem jenom se Stihl nebo Husgv.Určeno pro ty co neobsíkají proužek trávy kolem plotu!!! 1. popruhy používejte určené na silné křov. třeba Trio balance. 2.křov. určitě... celý příspěvek >
jaký křovinořez, 3.3.2009
Nevyhrál, možná pokud by jsme byli na louce, tak by nebyl moc velký rozdíl. Pokud ale použiju křovinořez, to je ta cenová hladina od 20000 nad 30000 a nasadím na to nůž o délce 40cm, tak seberu všechno i s náletem do průměru kolem 5cm, aniž by to... celý příspěvek >
stihl 260, 12.1.2009
Měl jsem obě dvě pily, jak H-346, tak S-260. První reakce na 260 v prořezávce, no, oproti 346 bída. První co se dá udělat, vyměnit lištu za kratší, mít dobře seřízený karbec a pro tesaře postačí. Hodnotil bych ji jako farmářku. Jinak problém s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika