Příspěvky uživatele - 157.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2013), 23.5.2013
Pane Palo, jaký je Váš názor na používání kontaktních fungicidů ve výsadbách interspecifických odrůd? Není to anachronismus, když je dost systémových fungicidů, které mají na rozdíl od kontaktních fungicidů nejen protektivní ale zčásti i kurativní... celý příspěvek >
Vzdálenost ovocných stromů od révy, 21.5.2013
Dobrý den pane Palo, jsem velmi rád, že dáváte opět k dispozici své rozsáhlé vinařské zkušenosti na zdejším webu. Děkuji Vám za podrobnou informaci k mému dotazu i za názorné foto. Dovolím si ještě několik otázek. Podle fota řežete révu na dva... celý příspěvek >
Vzdálenost ovocných stromů od révy, 20.5.2013
Marně hledám informaci, v jaké vzdálenosti od řad vinné révy lza sázet ovocné stromy běžných druhů (jabloně, hrušně, švestky, meruňky, broskve, třešně a kaštan), pěstované ve formě zákrsků nebo na málo vzrůstných podnožích, aniž by podstatně... celý příspěvek >
Levne tycky k reve, 18.5.2013
Nevím proč, ale při čtení Vaší reakce se mi vybavila scéna z filmu Obecná škola, v níž školník letlampou odmrazuje žáčkům jazyky přimrzlé ke kovovému zábradlí. S pozdravem jenamater.
Levne tycky k reve, 17.5.2013
Myslím, že ve své termodynamické úvaze pomíjíte následující: nejcitlivější částí révového keře na mráz jsou kořeny, které zmrzají už při cca -10 st. C. Teplotní rozdíl mezi vzduchem nad sněhovou pokrývkou a půdou v hloubce kořenů je v mrazivých... celý příspěvek >
Levne tycky k reve, 15.5.2013
Kupoval jsem je za ceny: délka 200 cm za 35 Kč, délka 155 cm za 31 Kč + poštovné na dobírku od ing. Sedláčka, tel. 604757650 a předtím ještě z jednoho zdroje, na který jsem si nezapsal kontakt. S pozdravem jenamater.
Levne tycky k reve, 15.5.2013
Velmi se mi osvědčily sklolaminátové tyče, délka 2 m, průměr 1 cm, po cca 40,- Kč. Používám je už déle než 10 let, bez jakýchkoliv problémů. S pozdravem jenamater.
Kořenový krček, 13.4.2013
Dobrý den, nejsem odborník, ale podle mého názoru je označené místo místem štěpování, nikoliv kořenovým krčkem. Ten je o cca 10 cm níž, v místě, pod kterým vyrůstají kořeny. Přeju příjemný den.
Aka choroba vinica? (praskanie kory, chradnutie), 22.2.2013
Ještě pro doplnění, kořenový systém révových keřů, které jsem vykopal, byl dobře rozvinutý, bez jakéhokoliv viditelného poškození. Jenamater.
Aka choroba vinica? (praskanie kory, chradnutie), 22.2.2013
Domnívám se, že příčinou je půda. Mám identický problém. Na kmíncích révy, meruněk, broskvoní, ale i švestek praská a odlupuje se kůra, až na dřevo a rostliny postupně odumírají. Jediné, co odolává jsou jabloně, hrušně, třešně a ořešáky. Réva,... celý příspěvek >
Stavební pozemek versus zahrada či sad, 3.2.2013
Chci koupit pozemek pro založení zahrady s možností ale ne nutností pozdější stavby domku. Nevím, zda koupit pozemek vedený jako stavební nebo vedený jako zahrada, případně sad. Když koupím stavební pozemek, musím ho skutečně zastavět nebo je možné... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 25.12.2012
Potřebuji zakořenit jednoočkové řízky (mám nedostatek vyzrálého réví jedné zajímavé odrůdy) v pokojových podmínkách. Nevím: jak daleko pod očkem řezat? zakořenit ve vodě (klasika) nebo raději v substrátu pro množení? vysadit na... celý příspěvek >
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 4.12.2012
Mám prosbu: nebylo by možné dát sem pár fotek detailů nebo aspoň slovní popis uchycení polykarbonátu k profilům? Díky.
Extra velké brambory, 1.12.2012
Klíčky jsem nevylamoval, stejně jako v minulých letech, kdy brambory narostly jen do běžné velikosti.
Extra velké brambory, 30.11.2012
Ano, znám, pěstuju jen odrůdy Dalí a Karin, u obou to bylo stejné. Rozdíl proti jiným rokům byl až neuvěřitelný. Sadbu používám jen kupovanou, certifikovanou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika