Příspěvky uživatele - 157.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Extra velké brambory, 29.11.2012
Letos se mi urodily extra velké brambory (většina kolem 1/2 kg), ale pod každou rostlinou jen 3 nebo 4. V jiných letech sklízím pod rostlinou kolem 10 brambor běžné velikosti. Neví někdo čím to může být? Termín výsadby, odrůdy, hnojení,... celý příspěvek >
Je moje slepice nemocná?, 29.11.2012
Když ráno pustím slípky z kurníku, všechny běží jak o závod ke krmítkům dlabat, jen jedna místo toho začne zobat ve výběhu písek (každý den). je to známka nějakého onemocnění? Na pohled vypadá normálně zdravě. Přeji příjemný den.
Software pro katalogizaci rostlin, 12.11.2012
Považuji jak Excel tak Calc za nástroj nevhodný pro vytvoření katalogu rostlin, především proto, že v nich nelze ukládat data obrazového typu, ať už fotky nebo kresby rostlin a jejich částí. Kromě toho se mýlíte v obtížnosti zvládnutí Accessu.... celý příspěvek >
Software pro katalogizaci rostlin, 11.11.2012
Nevím přesně, co máte na mysli pod katalogizací rostlin, ale katalog tvořený jakýmikoliv daty (textovými, číselnými, obrazovými, logickými, zvukovými i videi) můžete vytvořit v jakémkoliv moderním databázovém programu. Vhodný je například program... celý příspěvek >
Slepice klovou jednu chudinku, 28.8.2012
Nevím, co myslíte vitaminovým šrotem, ale domnívám se, že Vašim slepicím chybí živočišné bílkoviny, které bezpodmínečně potřebují. Pokud je nemají, vytrhávají si navzájem pírka a požírají je. Můžete jim je dodat například jako odpad při zpracování... celý příspěvek >
Jak podávat cibuli a česnek drůbeži proti parazitům, 12.7.2012
Četl jsem, že je vhodné podávat slepicím česnek a cibuli proti střevním parazitům. Nikde jsem ale nenašel v jaké formě (snad rozmačkané a zamíchané do šrotu?) ani jak často a v jakém množství. Může mi někdo poradit? Děkuji a přeji příjemný den.
Uskladnění vajec, 8.7.2012
Slyšel jsem, že čerstvě snesená vejce se mají dát do chladničky až po několika dnech. Zajímalo by mě, zda je to pravda a jak dlouho mohu skladovat vejce od svých slípek v chladničce bez zhoršení kvality. Přeji příjemný den.
Hnojení dusíkem na list - v jaké hodině?, 8.7.2012
Domnívám se, že důležitější než světlo je pro aplikaci listových hnojiv to, aby listy zůstaly dlouho vlhké. Proto se doporučuje používat listová hnojiva v podvečer. Nízké hodnoty dusíku v listech večer mohou být proto, že během dne je vysoká... celý příspěvek >
Co pěstovat na zahradě pro krmení drůbeže, 2.7.2012
Prosím o radu, co pěstovat na zahradě pro krmení drůbeže. Zatím chovám jen slepice, které krmím zbytky z kuchyně a šroty, ale chci v budoucnu mít i pár krůt a hus. Zahradu mám velkou a času v důchodu dost. Jde mi o přímé krmení i to, co bych... celý příspěvek >
Jakou zeleninu vyset v červenci, 1.7.2012
Prosím o radu, jakou zeleninu (libovolného typu) lze vyset v červenci, aby dorostla do zimy ke sklizni. Zdravím a děkuji.
Rastliny vhodne na zelene hnojenie, resp. ake rastliny byliny su vhodne do medziradia, 27.6.2012
Dobrý den, používám k tomuto účelu dvě rostliny: pěkně kvetoucí medonosnou svazenku a ob rok žito, kterému se také říká půdolékař. S pozdravem jenamater.
Výsadba révy, 21.6.2012
Nevím, proč pan Palo považuje dvoukmínkový tvar za výhodnější (a jeho argumenty by mě také zajímaly). Sám tento tvar preferuji mj. proto, že mně umožňuje u méně mrazuodolných odrůd snadnější zakrytí na zimu. Navíc často potřebuji obnovit jen jedno... celý příspěvek >
Uhynutí révy po vyrašení, 18.6.2012
U mé révy (jen u některých odrůd) dochází ke stejnému jevu. Protože u mě k tomu dochází nejen u révy, ale i u některých odrůd růží, černého rybízu a několika dalších rostlinných druhů, domnívám se, že příčinou je půda. Mám na zahradě jen 15 cm... celý příspěvek >
Velke listy vinica, 16.6.2012
Takto velké listy má mj. německá stolní odrůda Calastra. Kromě extra velkých listů má středně velké hrozny se středně velkými bílými bobulemi. Má zvýšenou odolnost proti houbovým chorobám a mrazu. Je vhodná na pergoly. S pozdravem jenamater.
Staré plody třešní, 16.6.2012
Dovolím si trochu se zastat pana AB. Čeština zná turecké hospodářství, němčina boehmisches Dorf (česká vesnice). Stačí se projet po českém venkově (v českých městech je to jiné, ale ne lepší). Všude plno odpadků, zaplevelená pole, zanedbané lesy,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika