Příspěvky uživatele - 157.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 20.2.2012
Myslím, že Vaše argumenty jsou skutečně mylné. Pokud by ztráty tepla vedením byly pro sklo zanedbatelné ve srovnání se ztrátami vyzářením, nemohlo by dojít k podstatnému snížení tepelných ztrát vysátím vzduchu z prostoru mezi skly okna, jak je tomu u... celý příspěvek >
Jaký popel do popeliště, 10.2.2012
Popel do popeliště jen ze dřeva nebo může být prosátý z uhlí? A přidávat do něj něco proti parazitům a pokud ano, tak co? Díky.
Co je nutné u hus a kachen, 10.2.2012
Chci pěstovat pár hus a kachen (na maso). Známý mi tvrdí, že se husy musí "podškubávat" (nevím co to je) a to je prý velmi pracné. Navíc prý jak husy, tak kachny musí mít přístup k vodní ploše, nestačí jim voda v napáječce. Je to pravda? Děkuji... celý příspěvek >
Vzájemná snášenlivost různých druhů drůbeže, 9.2.2012
Mohu mít v jednom výběhu (10m*10m) 5 slepic a 2 krůty nebo 5 slepic a 2 husy, když kurník a krůtník bude oddělený? Snesou se? A stačí plot 160 cm vysoký pro slepice i krůty nebo husy, když jim občas přistřihnu brka? Za radu děkuju.
Ruská zima, 8.2.2012
Ještě je zajímavé, že zatímco na tomto webu se zpochybňuje možnost ochránit révu před mrazem izolací, na některých zahraničních webech se uvádí ochrana ovinutím kmínku, ramen a tažňů shrnutých do svazků slámou a následně papírem. V německém časopise... celý příspěvek >
Ruská zima, 8.2.2012
Pro přihnutí kmínku se kmínek zapěstuje rovnoběžně se zemí (například podložený cihlami) a velmi povlovným obloukem se vyvede k prvnímu drátu špalíru. Navíc ho Rusové neohýbají ve směru špalíru, nýbrž zkroutí do meziřadí. Asi podobně jako když... celý příspěvek >
Méně časté opěrné konstruce a formy révy, 7.2.2012
Děkuju za odkazy, videa jsou zajímavá, ale ani v článku, ani ve videích není o rezervním kmínku ani zmínka. Protože pěstuju révu jako kordony a kmínek je 5 cm tlustý nemůžu nic z odkazů použít.
Méně časté opěrné konstruce a formy révy, 6.2.2012
Mohl byste trochu podrobněj popsat, jak takový záložní kmínek zapěstovat, tak aby se dal ohnout k zemi a zahrnout?Díky.
Méně časté opěrné konstruce a formy révy, 6.2.2012
Mě b yzajímalo, jestli se dá vést víno tak, aby kmínek byl rovnoběžně se zemí, aby se dal před mrazem chránit zahrnutím hlínou.
Méně časté opěrné konstruce a formy révy, 5.2.2012 Obsahuje fotku
Mám před domem trávník, po jehož východním a jižním okraji jsem vysadil řadu révy bujně rostoucích odrůd (Talisman, Pleven ustojčivyj, Rusbol, Lilla, Arkadia, Kodrjanka, Osella, Eszter, Muscat bleu) (obr.1). Tyto odrůdy jsou u mě tak rostoucí, že je... celý příspěvek >
Orientační test pitné (?) vody doma, 5.2.2012
Abych trochu odlehčil téma uvedu svůj příběh s pitnou vodou (stalo se v obci poblíž Prahy). Ke kolaudaci rodinného domku jsem potřeboval doložit rozborem z akreditované laboratoře, že ve studně na pozemku mám nezávadnou pitnou vodu. I natočil jsem... celý příspěvek >
Ochrana mladych sadenic pred mrazom, 4.2.2012
Dovolte dotaz. Máte Festivalnyj moldavský (červené bobule) nebo ruský (tmavě modré bobule)? A pokud moldavský, jaké s ním máte zkušenosti, především jak ji řežete a jak je plodná? Děkuji, jenamater.
Nová vinička, 4.2.2012
Mně se nejvíc osvědčily sklolaminátové tyče o délce 2 m a průměru 1 cm za cca 40 Kč/kus. Jsou pevné, pružné, odolné počasí (používám je už přes třicet let), nevedou teplo. Používám je nejen u révy, ale i u jiných bobulovin (stromkových). S... celý příspěvek >
Vypěstování pravokořenných sazenic s hotovým kmínkem, 3.2.2012
Při mém způsobu pěstování (dvouramenný vodorovný kordon), kdy první rok zapěstuji kmínek a druhý rok zapěstuji ramena, bych jeden rok "ušetřil" tím, že už první rok bych zapěstoval kmínek i obě ramena. Myslím, že u silně rostoucích odrůd (u mě... celý příspěvek >
Vypěstování pravokořenných sazenic s hotovým kmínkem, 2.2.2012
Důvody, proč mě to zajímá: Úspora jednoho vegetačního období Celý kmínek by byl přímý, bez "nastavování", tudíž lepší průtok vodivými pletivy Zdraví jenamater.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika