Příspěvky uživatele - 61.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Porážka vietnamských prasat, 25.2.2012
Za stejnou dobu krmení je bílý vepřík jednou tak velký. Zabíjačka probíhá stejně, ale je skutečností ta sádelnatost.  Výhodu vidím jen v té možnosti vypásání - zkrmování zelené píce.
Jak rozmnožit kosatec, 22.11.2011
Ve vlhčí půdě  nechat přemrznout, ale nejprve za sucha narušte povrchovou slupku - osemení, pak to dobře na jaře klíčí. Množil jsem tak několik druhů kosatců -  do mokra i sucha.
Aky typ ula, 17.11.2011
Nepoužívám mateří mřížku, vyšší nástavky mají    česna.
Aky typ ula, 15.11.2011
V plodišti má být rámek vyšší a pro medník jsou vhodnější nízké  rámky.  Včelařím v úrodné  pahorkatině 300m.n.m.,  s rámkovou mírou 39x24 a kvalitní včelstva v pohodě zaplní tři i čtyři celonástavky po deseti rámkách, z toho... celý příspěvek >
Vhodná odrůda meruňky, 19.10.2011
Raději nahlédněte do pomologického atlasu, kde vlastnosti a požadavky jednotlivých odrůd jsou uvedeny.
Hlaváček jarní, 21.9.2011 Obsahuje fotku
Přefotil jsem překlad Googlem.   Taky jsem mimo jiné druhy hlaváček pěstoval i ze semen, ale nemám nyní čas to rozepisovat, nesmí semena vyschnout, mnohdy musí projít jarovizací atd. a někde v starém zahrádkáři, nebo co to byl za časopis, byl... celý příspěvek >
Lasička - upír, 18.9.2011
To dokáže i potkan, za tmy si troufne na  domácí hrabavou i vodní drůbež. Vím to z vlastní zkušenosti. Též likviduje jiné živočichy, např. žáby skokany, což jsem taky viděl. 0.
Chov pstruhov, 7.9.2011
A co bude vodu ochlazovat a hlavně taky odstraňovat z ní metabolický odpad, aby se pstruzi neotrávili?
Chov pstruhov, 6.9.2011
S přitokem a odtokem nezávadné chladné vody ano. 
Jetel, 5.9.2011
Na původních přírodních pastvinách se kozy mimo některých bylin živí okusováním keřů a stromů, tím je formují jako zahradníci a o zbytek se podělil skot s ovcemi a koňmi, husami, případně ještě i ostatní drůbež - kur a krůta. Ten jetel je lépe... celý příspěvek >
Jak zužitkovat zatuhlý med v plástech, 2.9.2011
Tyto plásty se umístí do včel na spotřebu pro výživu plodu buď nyní nad již uložené cukerné zásoby,  případně brzy na jaře odvíčkované do spodního patra. Není-li voští staré, lze je dát nad zaplodovanou část nástavku. Záleží na typu úlu a... celý příspěvek >
Ochrana rybnicka proti vydre, 2.9.2011
Dodatek: Vím, že jsem odpověděl na starší dotaz, ale jen jsem chtěl doplnit inspirace.
Ochrana rybnicka proti vydre, 2.9.2011
Na drátěný dostatečně vysoký plot připevnit po vnějším obvodu izolační lepenku,  třeba i z plastu,  nebo plný dřevěný se zapuštěným pletivem v zemi,  po jejichž hladkých stěnách nic nevyleze. Nutno tak zabezpečit i vchodovou branku a v... celý příspěvek >
Okysličovadlo, 2.9.2011 Obsahuje fotku
Ukotvený větrník na hladině by mírně ponořenými lopatkami hladinu čeřil, nebo i kombinace vrtule nad hladinou s převodem na rotaci "míchadla" pod hladinou dá vodu do pohybu.  Realizace pro zručného kutila. Pravdou je, že nemusí být denně vítr.... celý příspěvek >
Slunečnice pestrá, 1.9.2011
Když už něco drobného a pestrého, tak bych volil notropise a to toho nejatraktivnějšího - N. chrosomus. Jsou i jiné pěkné ryby, ale už je nemohu vypisovat, protože mě vyhání od Pc.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika