Příspěvky uživatele - 61.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 13.4.2011
Je to náhražka s okamžitou působností za ostatní toxické postřiky.
Co je to za rostlinu?, 13.4.2011
Pod hladinou v malé hloubce (10-15cm)  může být trvale.
Zatravnění velké plochy (pastvina pro koně), 13.4.2011
Nikdo nenapsal to nejdůležitější, což je složení osiva pro tyto pastviny. Z trav je např. nejznámější a běžně dostupná poháňka hřebenitá, ale mohou to být i dvouděložné druhy bylin.  Jinak pro koně se v minulosti sklízely - sekly i kyselejší... celý příspěvek >
Hryzec vodní, 13.4.2011
Zastaví je překážky v podobě hrazení s dostatečnou hloubkou v zemi s výstupem nad povrch, aby nepřelezli. Buď pevné - beton,  nerez pletivo,  tvrzené umělohmotné a kovové i skleněné tabule, pevné izolační pásy či plachty. Přirozeným... celý příspěvek >
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 13.4.2011
Z toho Sava jsem měl taky v dřívějších letech obavu a zkoušel jej naředěné, což nesplnilo očekávání a po ověření účinku neředěného postřikem stromů mimo dobu vegetace, již takový strach z následků nemám, poškození patrná nejsou. Jistě se tím omezí i... celý příspěvek >
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 12.4.2011 Obsahuje fotku
Ošetřoval jsem dost pozdě letos, když už pupeny začínaly rašit a to pouhým savem, které je běžně na nižší houby používáno. Jestli bude toto ošetření stačit ukáže se později.0. Foto: jedna z nektarinek focena dnes 12.4.2011, která byla v březnu... celý příspěvek >
Mech na broskvoni?, 12.4.2011 Obsahuje fotku
Jestli na těch vyholených spodcích nad očkovanou částí obrazí, tak ji přihnojením v růstu podpoříte a v srpnu (po sklizni plodů u pozních odrůd) vrchy odstraňte. Upraví se tím tvar i zmladí. Výsledek je zřetelnější u bujněji rostoucích odrůd, jinak... celý příspěvek >
Kandík psí zub, 7.4.2011 Obsahuje fotku
Nic skutečně konkrétního jste neuvedl, jen odkázal na hledání nejistých a ne každému dostupných zpravodajů a tápavé konstatování o malinko rozdílnějším vzhledu kříženců a našich kandíků. A odkud ty  "naše" kandíky pocházely?, byly snad... celý příspěvek >
Kandík psí zub, 6.4.2011 Obsahuje fotku
Otázky pro P - host 182227. Křížence s čím? Jaký jiný druh byl podle Vás použit k hybridizaci? A co je příčinou, že v zahradě čistý botanický kandík psí zub, jak tvrdíte,  květy nevytváří, které faktory se na tomto jevu podílejí?  Máte... celý příspěvek >
Kandík psí zub, 5.4.2011 Obsahuje fotku
Pro pH.  Zdravím,  z těch hlíz co jsem od Vás v loňském roce obdržel mi  letos deset rostlin kvete, takže přece jen něco, na rozdíl od těch, které mám z jiného zdroje, kde nevykvetl ani jeden. Dík za Vaše kandíky. Přidávám jejich... celý příspěvek >
Co vám právě kvete a raší, 29.3.2011 Obsahuje fotku
Přídavek.  Míval jsem toho všeho před lety mnohem víc, ale hryzci většinu kvitek i velmi cenných zlikvidovali.
Co vám právě kvete a raší, 29.3.2011 Obsahuje fotku
Raší všechno, odkvetlo a kvete toho hodně. 0.
Čertkus, Hlaváč, Chrastavec, 22.3.2011
Rozdíly a odlišnosti jsou značné. To se nejlépe nastuduje zasetím a vypěstováním jmenovaného kvítí. Za ty dva roky, než dospějí a vykvetou při pravidelném zkoumání  budete znát i detaily. Osivo seženete u firmy Planta Naturalis, ale ujasněte si... celý příspěvek >
Stará jablon jak ostříhat, 22.3.2011
Takových stromů jsem upravoval nespočet a stejně bych neporadil, protože řešit se to dá jen fyzickou přítomností zkušeného praktika s pilkou a zahrad.  nůžkama co koukne do koruny a ze žebříku i bez něj bez zaváhání   udělá správný výběr... celý příspěvek >
Kokcidioza - prosím radu, 9.3.2011
Starají-li se dobře a drůbež jim v podobě vajec užitek přináší bez průkazných projevů zdravotních neduhů, tak obávat se možno snad hlavně ptačí chřipky. Taky se neštítíte a nevyhýbáte člověku, který marodil a nyní je zdráv.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika