Příspěvky uživatele - 202.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako ošetriť poranenú slivku silonom, 8.12.2010
V rozhovoru s jedním starým sadařem se psalo, že na okousané kmínky používá duši z kola. Ováže místo a udělá přesah na zdravou kůru. Duše je pružná, nezaškrtí kmen, dobře těsní a tím že je neprůhledná asi i chrání. Prý se to zahojí velmi dobře.
Sekačka na 3 ha zahradu, 8.12.2010
Dobrý den, řešil jsem podobný případ. Sad ve svahu, tráva po pás, trnky, zahrada na rovině, obojí po 0,5 ha. Lištovka se nám na svahu pokazila, píchla atd. Tak jsme hledali co se dá koupit. Vybrali jsme bubnovku DAKR, motor Partner, bez pojezdu, na... celý příspěvek >
Zamyšlení nad přípravou kvasu, 30.11.2010
Pokud máme psát své zkušenosti, tak tady jsou. Protože nemám neomezeně surovin a na slivovici je nás více, přidávám do 120 l bečky 10 l vody a 4 kg cukru. Taky kys. citronovou. Výsledek je jemný, chutný, možná méně aromatický - nepatrně. Pálím... celý příspěvek >
Vrúble, 30.11.2010
Zatím jsem se vždy dočetl, že se na rouby nemá sahat holou rukou, aby se neohřály. To sice nedodržuji, ale nedávám rouby ani na chvíli do tepla. Předpokládám, že Váš dotaz má nějaký základ. Také by mě to zajímalo, ale logicky se mi to nelíbí. Možná... celý příspěvek >
Nahořklá slivovice, 29.11.2010
Moje zkušenost je, že čím později se kvas z peckovin pálí, tím více jsou pecky v destilátu cítit. Kolega chemik mi říkal, že po vykvašení se i z nerozbitých pecek působením kyselého výluhu dostávají z jader látky do kvasu. Nemá durancle slabší stěnu... celý příspěvek >
Nahořklá slivovice, 29.11.2010
Z vyprávění otce a jeho vrstevníků jsem zjistil jak hodně se pilo před válkou a po válce.  Bylo to horší než dnes. A protože se hodně pálilo doma v hrnci, kvas se nemíchal, tak se často připálil. Nepředstavujte si spálený obsah, jen se to... celý příspěvek >
Chování palíren při destilaci, 24.11.2010
Stalo se mi, že se při pálení mého kvasu v palírně zastavilo postupně 5 známých paliče a všichni se s paličem pustili do ochutnávání a koštování, chválení a nešetřili rádoby radami. Nelíbilo se mi to, ale z počátku jsem ze slušnosti nic neříkal,... celý příspěvek >
Máta - hodně silná?, 23.11.2010
Léta jsme pěstovali mátu u domu, vyrostla do 40 cm, byla pěkná, příjemně voňavá. Před několika lety jsme přesadili část bylin na novou zahradu, na jižní, vysychavý, hodně osluněný, vápencový svah. Moc jsme se o ně nestarali.  Ne všechny naše... celý příspěvek >
Ostropestřec mariánský, 23.11.2010
Taky připojím své zkušenosti. Pěstování v řádku není dobré, pokud nemá oporu, padá na bok a špatně roste (vysychá půda). Při vysetí do plného záhonu po zesílení se spojí v kompaktní hmotu, udusí plevel a nevysychá. Lépe roste. Květy po dozrání... celý příspěvek >
Chování palíren při destilaci, 23.11.2010
Tato diskuse zde ještě nebyla, přitom se jedná o zajímavé téma. Za svůj život jsem pálil v 5 palírnách. Zde jsou mé zkušenosti. 1. Protože jsou placeni od vyrobených litrů stává se, že od začátku ženou teplotu nahoru. První pálení i na 105°C,... celý příspěvek >
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 21.11.2010
Historicky se pálenky dávaly do sudů. To není novodobý výmysl. Pálenka ze švestek byla za Rakouska-Uherska více ceněná ze sudu než čistá. Mělo to svůj důvod. Do sudu se nehodí každá. Např. třešňovice, meruňkovice - tedy jemné a aromatické... celý příspěvek >
Ochrana proti ohryzu srncej zvery, 21.11.2010
Spolupráce s myslivci je špatná. Nemohou mít zájem na ochraně porostů, potřebují, aby se zvěř najedla. Srnčí je okusovač a konzumuje 50 i více druhů rostlin. Mám je celou zimu v lese i sadě, který je u lesa. Zajíc mi okusuje do 40 cm od země, nebo... celý příspěvek >
Ochrana proti ohryzu srncej zvery, 21.11.2010
Mluvil jsem s veterinářkou ze ZOO a prý jsou zájemci o exkrementy velkých šelem. Používají je právě na ochranu porostů před prasaty. Zajímavý nápad, nevím ale jaké jsou výsledky.
Založení kompostu - trava, hnuj, hlína, sláma, 21.11.2010
1. Na jaře mám ve vrstvě kompostu, kde je z podzimu listí, plno žížal. Asi jim to přes zimu vyhovuje. Na jaře promíchám s dalšími vrstvami, které se přes zimu nahromadily - zbytky z kuchyně, sláma na zakrytí těchto zbytků, nastříhané větvičky z... celý příspěvek >
Staré hašené vápno, 21.11.2010
Po likvidaci skladu jsem dostal kys. fosforečnou, nechtěl jsem ji lít přímo do půdy, a tak jsem sehnal staré vápno a vyrobil jsem fosforečnan vápenatý. Nechal vyschnout, přesel na 5 mm sítu. Okolí mi říkalo, že to je nerozpustné, ale ja jsem zjistil... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika