Nahořklá slivovice



host - 202.237 (?)
29.11.2010 22:16

Z vyprávění otce a jeho vrstevníků jsem zjistil jak hodně se pilo před válkou a po válce.  Bylo to horší než dnes. A protože se hodně pálilo doma v hrnci, kvas se nemíchal, tak se často připálil. Nepředstavujte si spálený obsah, jen se to lehce připálilo. Chuť to částečně poznamenalo, ale bylo to (v lepším případě) 2x destilované a lidé to pili.   

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 129.96 (?), 16.12.2009 14:07

To se možná teoreticky může, ale nikdy jsem o tom neslyšel. Krom toho, že by si snad chtěl někdo pochutnat na ovocné pálence z připáleného kvasu? To by asi pil jen největší chudák, nebo amatér, protože by to bylo strašně cítit spáleninou.

Rozhodující množství metylalkoholu se vytváří v kvasu rozpadem pektinu z nedozrálého ovoce a ze slupek a ne z připáleného kvasu!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 16.12.2009 14:29

Kde se bere ta hlavní porce metanolu, působící někdy otravy, to nevím.
   S tím pektinem jako potenciálním zdrojem metylalkoholu jsem to taky četl,  proto v posledních letech dělám jablkovici jen z moštu. Ale asi to nebude mnoho, neslyšel jsem o otravě z vypálení nezralého ovoce. Ostatně pektin obsahují nepochybně i zralé plody.
  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 129.96 (?), 16.12.2009 14:46

K otravě z ovocné pálenky skoro dojít nemůže, protože toho metylalkoholu je tam málo a ještě se odstraní s první frakcí - úkapem. Zároveň protijedem na metanol je etylalkohol, kterého je tam výrazně více. Já tedy na otravu metylalkoholem z ovocné pálenky nevěřím. To je takové strašidlo na černé paliče.

Z toho, že pektin je ve slupkách vyplývá i to, že v hroznovém kvasu se žádný metylalkohol nevytvoří, takže při destilaci nepravého koňaku prakticky není třeba oddělovat úkap.

Pektin zejména obsahují slupky ze zralého ovoce a nezralé ovoce. Já také dělám nepravý kalvados z moštu. Z výše uvedeného důvodu. Krom toho v demižonech jablečné víno krásně vypadá, lépe se kontroluje kvas a prvotní odpad se dá zkompostovat. A vůbec je to s moštem fajnová práce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 129.96 (?), 16.12.2009 14:52

Ještě beru zpět a doplňuji.

Teď jsem si uvědomil, že nějaký začátečník, černý palič, zcela bez informací, pálí nekvalitní kvas z nezralého ovoce. Nedočkavě vrhne na první panáky vytékající z kolony a pak by při jisté vytrvalosti mohl i oslepnout.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 202.237 (?), 29.11.2010 22:16

Z vyprávění otce a jeho vrstevníků jsem zjistil jak hodně se pilo před válkou a po válce.  Bylo to horší než dnes. A protože se hodně pálilo doma v hrnci, kvas se nemíchal, tak se často připálil. Nepředstavujte si spálený obsah, jen se to lehce připálilo. Chuť to částečně poznamenalo, ale bylo to (v lepším případě) 2x destilované a lidé to pili.   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.36 (?), 16.12.2009 16:50

nejsem zkušený palič, ale nevidím jediný důvod, proč lít pecky do destiláku.V pálenici zásadně přivezený kvas cedí přes síto, a pecky vyhazují.Nevypálí se z nich nic, pouze ty různé pachutě.takže není co řešit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 122.179 (?), 17.12.2009 14:03

Kvas se po vypálení cedí přes síto, aby se pecky nedostaly do odpadu.Že by někde cedili kvas před pálením jsem nezaznamenal.  AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 17.12.2009 17:45

Nevím jak moc máte slivovici hořkou ale správná slivovice má mít i příchuť po peckách a je to groo z trnek a tak vlastně poznáte že to není jen navoněný nějakou trestí, ale jestli vám to nešmakuje tak si kupte nějakou voňavku z krámu.Jako děti jsme jedli jádra z pecek a nikdo neměl příznaky otravy a ty myši a hraboši co se tím živí celou zimu ti by museli zákonitě na kyanovodík pojít jestli vám příchuť po mandlích nevyhovuje tak ji prodejte a kupte si jinší nekvalitní pití.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 17.12.2009 17:59

Přidám ještě připomínku jestli jste neměl dostatečně očistěné ovoce od stopek a listí malých halouzek atd tak to můžete taky zkazit chu´t slivovice.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 122.179 (?), 17.12.2009 19:30

Příčinu podle mého názoru je třeba hledat v kvalitě kvasu, jeho stáří a pod.Znám případ, kdy majiteli kvasu bylo líto vylét loňský sběr a přidal jeho zbytek do letošního.I to je možné, samozřejmě s hořkým výsledkem.A také zaplačou ti další, co pálí po něm.  AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika