Příspěvky uživatele - 214.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak naložit maso na uzení, 28.12.2011
Dobrý den. Vážně dáváte Podravku, tj. ochucovadlo do polévek, složením mimo jiné sušenou zeleninu??
Termín výsadby česneku, 18.12.2011
Dobrý den. Poslední česnek jsme sázeli včera, ale celá plocha se postupně osazovala až poslední 3 týdny podle předpovědi počasí. Včera to trochu matlalo, ale jinak dobrý. Pro zdravé přezimování udělal manžel dost, tak uvidíme v červnu a červenci. MH
Lečo zavařené a zkažené, 26.10.2011
Dobrý den. Celá desetiletí při přípravě leča usmažím na sádle dočervena cibuli, pak přidám papriku a rajčata / část jich sloupnu/,osolím a nechám na plotně téměř zcela vydusit šťávu. Kápnu trochu octu, naplním do sklenic a zhruba 30min při 90°C... celý příspěvek >
Nahnilé papriky?, 22.8.2011
Dobrý den. Zde jsou potřebné informace.
Kdy a jak zasít rajčata a papriky?, 21.1.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den. Papriky vysévám koncem ledna, rajčata 20.3. Tyto fotografie jsou z poloviny dubna, kdy se rajčata brzy stěhovala do foliáku.MH
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 14.1.2011
Dobrý den. V neděli, pokud nebude pršet, pojedeme stříkat proti kadeřavosti. Loni nás dost trápila, takže využijeme příhodného počasí. MH
Okurky nakládačky, 14.1.2011
Dobrý den, také Vás zdravím, pane Mirku. Často okurky vertikálně pěstujeme, dříve, než byly sítě, dokonce na drátěnce.Tenkrát jen na pár řádcích, protože jsme je celkově pěstovali na větší ploše. Myslím, že se to vyplatí, zvlášť v horších podmínkách,... celý příspěvek >
Okurky nakládačky, 14.1.2011
Dobrý den. Spokojena jsem byla s Admirou, měla líbivé plody s velmi řídkými hrubými ostny a výnos byl slušný. Obecně platí, že do chladnějších oblastí jsou vhodné hruboostné odrůdy. Loni jsem nasela Sonadu, Elisabeth a Harriet, jsou sice... celý příspěvek >
Plíseň na cuketách?, 5.1.2011
Ano, také to vidím na padlí. Loni jsme to měli ve foliáku na hadovkách. Zasažené rostliny se ošetřují sirnatými přípravky - např. Sulikol. Já jsem použila Sulku jako první pomoc, ale stejně jsem pak nic vyloženě na padlí nesehnala. Sulka opakovaně... celý příspěvek >
Nová sezóna na zahradě, 5.1.2011
Dobrý den. Záleží asi na tom, jaká je zima. Děláme to často, ale loni sníh ve foliáku vůbec netál, část ho manžel vyházel zpět ven kvůli salátu. Asi ho tam bylo moc. Letos je tam od listopadu a už ho hodně ubylo. Takže do jara roztaje. MH
Výsev rajčat, 5.1.2011
Dobrý den. Mně se skutečně osvědčilo vysévat rajčata pro venkovní pěstování až koncem března. Začínám v pokoji a kuchyni, pak sadbu přesunu do prosklené lodžie. Potom ale nastává problém, že sadba rychle přerůstá. Papriky rostou přiměřeně, ale... celý příspěvek >
Kukuřice - proč se sklízí teď?, 4.1.2011
Kukuřice se nechává vymrzat kvůli procentu sušiny. Mráz ji zbaví vody. MH
Papriky na rok 2011, 4.1.2011
Já si nemyslím, že by byla vhodná na přímý konzum ani ke konzervování. Je to paprika určená k mletí. Když jsem byla mladá, pěstovali jsme ji na poli a vozili do výkupu.MH
Papriky na rok 2011, 4.1.2011
Jak jsem psala výše, sadím Fantazii právě pro její ranost. Vysévám kolem 20.1. a začíná plodit od začátku června. Je ale v konzumní zralosti fialová, což ne každému vyhovuje. Nám chutná pro svoji sladkost a šťavnatost a také v botanické zralosti ji... celý příspěvek >
Papriky na rok 2011, 4.1.2011
Dobrý den. Osobně se domnívám, že na Váš dotaz nelze obecně odpovědět. Trh s paprikami je tak veliký, že běžný zahrádkář nemůže zdaleka obsáhnout ani zlomek nabídky. Já osobně vysévám produkci ing. Teclové prakticky od vzniku její firmy.Získávám tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika