Příspěvky uživatele - 214.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 22.7.2010
Dobrý den. Slíbila jsem podat zprávu o účinnosti K-Othrine 25 SC na sametky. Jsem spokojena. Od postřiku, což je asi měsíc, není problém se sametkami, klíšťaty a dokonce na dvoře na svahu v křovinách ani s komáry. Ti je měli přes den jako ložnici.... celý příspěvek >
Zasychání vrcholků okurek, 20.7.2010
Dobrý den. Já sem klopušky postříkala Mospilanem, ten byl rychle po ruce, ale protože mi asi dva dny trvalo, než jsem dopátrala, že se jedná o škůdce ne chorobu, vrcholky beznadějně uschly. Měla jsem obavu, ale zabral též a klopušky se dál nešířily.... celý příspěvek >
Zasychání vrcholků okurek, 19.7.2010
Dobrý den. S největší pravděpodobností jsou to klopušky. Loni nám úspěšně zdecimovaly foliák. Stříká se Talstarem nebo Decisem, často se postřik musí opakovat. Já jsem loni poškozené vrcholky vyštípala a nové důkladně postříkala. Stačil jeden... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 8.7.2010
Dobrý den. Nám Pollicina nepraskají, nepraskala ani loni Bejbina, ale chutí mě neomráčila. Loni měl soused také datlové koktejlovky, ale zcela jiné, sladké a masité. Odrůdu neví, protože je dostal. Teď jsme byli pár dní mimo, rajčata přezrála a jsou... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 1.7.2010
Pane Mirku, už Vám někdo řekl, že jste úžasný? S chutí jsem si početla. Příští rok pěstujeme ne brambory, ale melouny!! MH
V létě se neudí?, 29.6.2010
Každoročně dvakrát za léto udíme, ale problém s mouchami, ev. červy, nemáme. Možná proto, že maso necháme vychladnout v průvanu venkovského stavení. V lednici vydrží alespoň dva týdny, za tu dobu se sní. Je ale pravda, že se říká, že do zimní slaniny... celý příspěvek >
Choroba na rajčetech, 29.6.2010
Já bych spodní nejstarší a tím pádem i nejpoškozenější listy ořezala. Na nich rostlina už závislá není a odstraní se možný zdroj infekce. Ale jinak dobrý. Já jsem kvůli sviluškám musela zlikvidovat Vilmu. Pollicina mají tři metry a zkusím je vést... celý příspěvek >
Choroba na rajčetech, 29.6.2010
Zdravím do Břeclavi. U nás se už také dá docela dýchat.Jen doufám, že ráno nebude opět 6°C jako v neděli. Včera jsme museli celou zahrádku zalít, aby nám všechno neshořelo. Ve foliáku se mi zdálo, jakoby začínalo padlí. Ráno jsem jela záhony "... celý příspěvek >
Choroba na rajčetech, 29.6.2010
Aha, tak jsem smotala několik věcí dokupy. Je to už také řada let, co jsem se s chorobou podobnou té na fotkách potkala. Naši říkávali " má to rakovinu, vyhoď to ". Jenže dřív se rakovina říkalo kdečemu. Také jsem si našla v Plant Protection -... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 29.6.2010
O zkušenosti zatím nemohu mluvit, je postříkáno teprve druhý týden. Za další či dva nahlásím stav. MH
Choroba na rajčetech, 29.6.2010
Dobrý den. Myslím, že se jedná o vadnutí rajčat. Je to bakterioza a mám za to, že zde platí jen likvidace. Také se nazývala rakovinou rajčat. Pokud si vzpomínám.MH
Cesnak, nerobi mu dobre vlhko, 20.6.2010
Ven může, až se rovnají květenství. Teď je, myslím, brzy.Musíte vytrhnout pár rostlin, abyste viděl, jak vypadá palice. Rezavé listy mohou znamenat cokoliv. Nevhodně sklizený česnek je neskladovatelný. MH
Jahody v roce 2010 - aku urodu ste mali?, 20.6.2010
Já už se budu bát cokoliv napsat, protože mám pocit, že se na Vás vytahuji.Ale není tomu tak. Také jsme to zažili, když Chrudimka strhla splav, zalila naše zahrádky asi metr pod úrovní silnice, takže voda nemohla odtéci. A bratr má pole pod vodou a... celý příspěvek >
Zasazení řezané růže, 20.6.2010
Mně se osvědčilo odříznout odkvetlou růži od keře v kolínku. Dál postupuji stejně jako paní Lída, jen růži zasadím do dobrého substrátu v hodně i po stranách proděravěném velkém jogurtovém kelímku. Stávalo se mi totiž, že když jsem potřebovala... celý příspěvek >
Jahody v roce 2010 - aku urodu ste mali?, 20.6.2010
Ano, celou jahodu shnilou jsme snad neměli, na celý sběr 1-2 shnilé zpoloviny.Nepamatuji, zdali tomu tak někdy bylo, zvlášť, když přihlédnu k letošním dešťům.MH
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika