Příspěvky uživatele - 214.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody v roce 2010 - aku urodu ste mali?, 20.6.2010
Dobrý den. Také tak. Hodně, ale málo sladké. MH
Okurky ve skleníku, 18.6.2010
Také jsem je nenašla, ale ani jsem příliš nehledala. Někde na netu byl obrázek naprosto shodný s našimi okurkami. Usychající vrcholy jsem vyštípla a postranní jsme postříkali. Pak jsem úzkostlivě sledovala, zdali se ještě neobjeví, ale už ne, takže... celý příspěvek >
Úroda, 18.6.2010
Ráda bych Vás povzbudila, potěšila nebo tak něco.Marnost nad marnost.MH
Okurky ve skleníku, 18.6.2010
Vůbec není zač. Já z toho byla loni na mrtvici! MH
Melounoviště 2010, 18.6.2010
Nevěřím Vám. Nevzdáte.Možná tento, příští týden. To je úděl, pro který jsme se asi narodili. Budeme třeba nadávat, třeba propadat beznaději, ale víme, že ten rýč stejně znovu a rádi vezmeme do ruky. Když vidím Vaše fotky, nedivím se Vašemu... celý příspěvek >
Žloutnutí malých plodů roubovaných okurek ve foliáku, 18.6.2010
Každoročně jsem bojovala s manželem o první okurky. Málem jsem to měřila metrem, kdy už je nechá narůst. A stejně každý rok po 4-5 okurkách narostlých 4 uschly. Jenže byly neroubované. Letos mám naroubované všechny. Dvě jsme nechali růst bez... celý příspěvek >
Žloutnutí malých plodů roubovaných okurek ve foliáku, 18.6.2010
Paní nepsala, že občas. Psala, že okurky žloutnou a chtěla vědět proč. Rada byla o tom, aby nežloutly vůbec, což je důležité teď, kdy je vzácná každá vlastní okurka. MH
Žloutnutí malých plodů roubovaných okurek ve foliáku, 18.6.2010
My první plody do výšky 40 cm rostliny vylamujeme. Dál postupujeme zhruba podle schématu, které si najdete na googlu "intenzívní pěstování okurek". Píše se tam sice, že daný způsob není vhodný pro např. Saladin, což je nejčastěji prodávaná odrůda,... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku, 18.6.2010
Zadejte si do googlu " choroby a škůdci okurek". Ing. Prášil je popisuje zcela přesně. Také se bráním postřikům ve foliáku, ale savé škůdce těžko pochytám do ruky. Než jsem zjistila o co jde, byly vrcholy mimo dvou rostlin zničené s důsledkem pro... celý příspěvek >
Žloutnutí malých plodů roubovaných okurek ve foliáku, 18.6.2010
I u roubovaných okurek je třeba vylamovat postranní výhony podle určitých schémat. Rostlina neutáhne množství rostoucích výhonů i tvorbu plodů. Píšete, že rostliny jsou bujné, možná jsou přehnojené, rostou do hmoty, proto plůdky usychají.MH
Okurky ve skleníku, 18.6.2010
Zdravím. Už nevím přesně, ale tuším, že Mospilanem. Požerovým insekticidem s krátkou ochrannou lhůtou, který byl po ruce. Stejně musíte okurky, co jde, otrhat, postříkat a pak bych ještě ty další obětovala a vyhodila. Teď jsem našla doporučení... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku, 18.6.2010
Tak snadno "nezbrchá". Loni jsme "to" měli také, ale téměř na všech rostlinách. Stalo se to během dvou dní. Usoudila jsem, že to budou klopušky, nic jiného jsem nemohla objevit. Po postříkání se rostliny vzpamatovávaly velmi těžce, dalo by se říci,... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku, 18.6.2010
" Věřte, bude líp!!"...Dost mi ten slogan svého času dral nervy. MH
Jak na Mandelinku bramborovou?, 18.6.2010
Dobrý den. My sbíráme mandelinku už nějaký čas.Jak jsem několikrát psala, máme zahrádku ve velmi teplé kotlině. Jenže porost je zatažený, už není dobré do něj vstupovat. Bude-li to jako loni, přijde na řadu chemie. Nebylo zbytí.MH
Melounoviště 2010, 17.6.2010
Tady je celý týden pěkně. Noci sice chladné, ale jde to. Melounům se daří, bez ztráty kytičky přečkaly i ta horka na rozdíl od paprik. Na nich jsou popálené sluníčkem nejstarší listy. Vypadají dost divně. A samozřejmě propad plůdků. Ale velké plody... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika