Příspěvky uživatele - 165.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žloutnutí anturie, 15.10.2010
Anturie vyžaduje hodně světla, stále vlhký, ale hodně vzdušný substrát - kůra, agroperlit, kokosová vlákna, rašelina, listovka, nebo je též možné použít substrát na orchideje. Pokud je napadená plísní nebo houbou, použít fungicid. Jestli jenom... celý příspěvek >
Motor Jikov 2-takt - kontaktní zapalování, 10.10.2010
Ještě před seřizováním vyčistěte vzduchový filtr- pokud je zanesený- motor si nasává mnohem více benzinu a výsledkem je bohatá směs. Doporučuju zkontrolovat stav a hladinu oleje v něm.
Ošetření benzinu stabilizátorem paliva, 10.10.2010
To máte těžko. Někdo vám bude tvrdit že lepší je mít karbutátor prázdný, jiný zase že se ze vzduchu bude srážet při změnách teploty voda a oxidovat v prázdných kanálech karburátoru... U 2t že budou tyřet membrány karburátoru... Za mě- vyprázdnit... celý příspěvek >
Solo nebo Stihl, 10.10.2010
Stihl . Pokud koupíte nový u autorizivaného prodejce není problém. Že se snad vyrábí v číně? Víte je rozdíl když někdo vyrábí pily X-let a pro snížení výrobních nákladů přesunou výrobu do číny ale stále dodržují vývojové a výrobní postupy! To když si... celý příspěvek >
Karsit Dream 115 E, 10.10.2010
Zkušenosti s tímto riderem nemám vůbec žádné. Každopádně doporučuji zjistit si kde v blízkém okolí máte servis této značky, ony totiž ušetřené peníze se mohou časem prodražit dojížděním za servisem 30 a víc km vzdáleným. Viz mí drazí sousedé (v okolí... celý příspěvek >
Křovinořezy mcdillen, 10.10.2010
To si musí člověk zkusit sám. Kupte si čínu a pak se časem uvidí. Když vás baví kupovat co chvíli nový stroj... já pracuji cca s 12 let starou Hsq 235 a láká mě novější Jonsered BC2236 je stejně živý ale s větším krouťákem, ale nad čínou a řešením... celý příspěvek >
Ošetření benzinu stabilizátorem paliva, 10.10.2010
Pokud se nemýlím a mé informace jsou správné, tak tyto stabilizátory nějak zvlášť nepomáhají ani tak stabilizaci paliva, jako při vodnatění rovnoměrně rozložit vodu do celého obsahu. Voda jak všichni víme je těžší a sedne si na dno- při nastartování... celý příspěvek >
Oleo-mac není na prd, 24.9.2010
Sytý zvuk vytočeného do max. ot. kde si pěkně tarokuje a po puštění plynu po půl vteřině zase běží na volnoběh a za půl vteřinu po vrknutí po plynu se točí u maxima za doprovodu pěkně nastaveného zvuku je super. Zlostné vrčení Hsq 245R je taky... celý příspěvek >
Elektrická versus benzinová pila, 24.9.2010
Jonsered CS2238 je o malinko silnější varianta Hsq 236, shodná s Hsq 240e provedená v jiné řekl bych hezčí červené barvě. Nevím jakou řeznou část používá Hsq 236 tuším že.325" 1.3mm a malé Jonseredy 2234 a 2238 3/8" 1.3 tudíž jsou vhodnější spíš na... celý příspěvek >
Jaká pila, 24.9.2010
Za mě 2245. Je lepší mít výkonovou rezervu. K použití oleje Stihl, ničemu to neuškodí Ale Husqvarna i Jonsered vyžadují v době záruky používat jimi doporučované oleje jinak Vám v případě poškození motoru záruka nemusí být uznána.
Práce s křovinořezem, 30.8.2010
zdravim, tak já sekám převážně s trojzubcem a to stylem otáčky tak akorát a v úvratích bez řezu uberu a do záběru zas pod plynem. Jiná situace je u struny tam točím skoro pořád plný plyn resp tak, aby motor v řezu neměnil otáčky / zvuk V
Pomoc s připojením pískové filtrace, 1.8.2010
Ještě doplnění, teď jsem na to koukal, ten průměr to má cca 7-8cm.Jsou toho 2 kusy a je to přibaleno v sáčku s příslušenstvím u ProStar4.Stále marně koumám k čemu by to mohlo být dobré...
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 8.7.2010
"Proč není uvedeno u tuků na homokinetické klouby, že jsou vhodné na mazání vysokootáčkových převodů u křovinořezů, protože je to mazivo určené pro - viz. popis." Tím jste mě dostal, směju se ještě teď. Dovedete si představit, jak velká by... celý příspěvek >
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 8.7.2010
Ach jo, tak holt jinak. Rozmontujte si flexu a podívejte se, jakým mazivem je na ní namazaný úhlový převod
ABG CG 430 HB vs. Gude GMS 1100 B, 27.6.2010
Na co to bude? Jak velké plochy? Osobně považuji všechny tři uvažované značky za bláto a lepší než toto je dobře naklepaná kosa. Raději si opravdu kupte třeba Stihl, nebo Hsq, třeba na splátky (Husqvarna a Jonsered Vám nabídnou 10x10 bez navýšení)... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika