Příspěvky uživatele - 165.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borovice Pinie, 3.6.2009
Zdravím, já mám pinie ze semínek, celkem dobře klíčí, už je mám 2 roky, přezimuji tedy za oknem. Za rok narostou 20cm semenáčky.
Stříhání habrů, 28.5.2009
Zdravím všechny, já zrovna včera habry vyvazovala, nějak se jim nechtělo nahoru, ale začaly růst vodorovně. mají asi 120cm, tak jsem hlavní 1-2 výhony zvedla a ostatní jsem pak ze stran sestříhala na šířku plotu cca 50cm. Mám je asi 35cm od sebe, ale... celý příspěvek >
Založení živého plotu, 28.5.2009
Zdravím, předem upozorňuji, že toto je můj názor, někdo má zase jiný, takže prosím bez kritiky... Vezmu to postupně dle Vašeho textu - textilie je super, chrání i proti vysychání půdy,... já mám někde mulč a kůru, u Vás by možná bylo dobrý dát tu... celý příspěvek >
Tvarování smrku, 19.5.2009
Zdravím, myslím, že pokud by se tvaroval a udržoval cca v této jeho výšce, tak by tam mohl zůstat. Já nejsem příznivcem prznění stromů... ale pokud se trochu zakrátí postranní větve a vrchol /jakoby do kužele/, tak by to nebylo špatné. Pokud si někdo... celý příspěvek >
Pila Aram-Trade-Tools, 19.5.2009
Zdravím. Neznáte, případně nemáte někdo doma tuto pilu?  Je nabízená na aukru za 2400,- Je mi jasné, že to nebude žádný zázrak, spíš mě zajímá jak si stojí mezi těmi levnými značkami... Díky za případne odpovědi.. S pozdravem O.G.
Modřín opadavý - půdní nároky, 7.5.2009
My máme modříny jak na plném slunci, tak i v polostínu a jdou dobře. Od 4hod si myslím, že není se stínem žádný problém, vždyť i v lese je kolikrát úplný stín celý den. Půdu zde máme "mazlavější", ale jinak normální, takže při výsadbě jsme dali... celý příspěvek >
Malý hmyz na phalaenopsisu, 3.5.2009 Obsahuje fotku
Nedávno jsem objevila maličký hmyz cca do 1mm v substrátu svých orchidejí. Vypadá to, že škůdce má jakási křidélka a tykadýlka. Je jen v substrátu, na listy, stvol ani květ nejde. Nejsem si jisá, zdali je to škůdce ale dvě orchideje mi už odešly.... celý příspěvek >
Jméno stromu, 14.4.2009
Zdravím, já vždy myslela, že se v tomto filmu jedná o wistárii.
Pýchavka - vatovec, 6.4.2009
Zdravím, já to také zkusím na Aukru vzít, pýchavku i sadbu těch lesních hub /6 druhů/, jak nabízejí, podmínky tu mám docela dobré, takže pak určitě sdělím, co nám tu vyrostlo či ne, tedy průběžně.
živý plot ze smrků, 5.4.2009
Zdravím, vše záleží na velikosti stromků při výsadbě a požadované výšce živého plotu. Vezmu to podle sebe - vysazovali jsme semeníčky z lesa, které jsme si nejprve v záhonku dopěstovali na výšku cca 50 -60cm, byly krásně pravidelné... dali jsme je... celý příspěvek >
Předčasné otužování platanu, 5.4.2009
Zdravím, my tedy před 2 roky pořídili sazenici, ale byla z teplejších poloh a již rašila, při nočních mrazících namrzl, ale pak ze spodní části obrazil, tak jsme zbytek ustříhly a je v pořádku. Ten Váš byl zvyklý také na trošku teplejší prostředí... celý příspěvek >
Hnědnutí části píniové borovice, 3.4.2009
Zdravím, zkuste hořkou sůl, postřikem, ale jinak by měla opět obrůst, nebojte. Mám také v okně 6 pinií, pár místeček mám také zrezlých /cca 1cm uprostřed větviček či kmínku/. Venku mám danou 3-letou, dostala jsem ji celkem holou, jen se zelenými... celý příspěvek >
Jak udelat optimální jezírko pro žáby?, 3.4.2009
Zdravím, připojuji se k názoru, že stačí i plastová káď na maltu. Mám několik malých rybníčků /2x výlisky, 1x fólie, 1x plast.káď/, Žabky máme teprve od loňska, jedna je v tom fóliovém, další jsem na začátku března objevila v té kádi, která slouží... celý příspěvek >
Tvarovanie smrekovca?, 29.3.2009
Zdravím, na snímcích jsou 2 různé modřínky, jeden ten 10ti letý a druhý mladší. On modřín je krásný i ve tvaru kuželu - jak sám roste, ale to se špatně udržuje střihem, když má pak 10m, ztratí to své kouzlo. Takže to chce takto držet, kdyžtak také... celý příspěvek >
Tvarovanie smrekovca?, 27.3.2009 Obsahuje fotku
Já něco naslibuji a pak se těžko koná, jak jsou teď stromky bez jehličí, téměř nejsou vidět, i když jsem se snažila ze všech stran, tak posílám to "nejlepší".
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika