Příspěvky uživatele - 165.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila do 6000, 1.9.2009
Občas ano, např. pily Partner nebo McCulloch (obojí Electrolux, stejně jako Husqvarna) se do toho limitu asi vejdou. Díly jsou ale dost drahé a spolehlivost může být diskutabilní, asi hodně záleží na konkrétním modelu. Jinak s Vámi ale víceméně... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 1.9.2009
Podívejte se znovu na název vlákna. Limit je 6000 a ne 8000
Drtic/stepkovac Al-ko new tec 2400 - zkusenosti, 25.8.2009
Tenké větve možná podrtí nový válcový drtič, jakmile se ale válec jen trochu opotřebuje, je člověk tam, kde byl. Tuhle zkušenost mám od člověka, který měl v podniku oba typy, proto jsem si vybral ten jednodušší i s vědomím, že má svoje limity.... celý příspěvek >
Jezírko - co dělat v případě dlouhodobějšího výpadku el. proudu?, 28.7.2009
Zdravím, známí používají v takových to akutních případech, které nejsou příliš časté, spíše nečekané - okysličovací tablety, dají se koupit a do vody stačí celkem malé množství, vždy lze přidat dle potřeby.
Jak daleko od sebe?, 27.7.2009
Ano, to má paní Lída pravdu, já to brala od oka, takové ty nejlépe cenově dostupné druhy - dřišťál červenolistý, komule, vajgélie, pustoryl, kolkvicie,...a ty dorostou do pěkných velkých keřů, kdy mají 1,5m šířky.
Příliš rychlý terminál?, 27.7.2009
Rozhodně vrchol nechte, opravdu stromek nebude vytáhlý. Když jej zastřihnete, začne zvedat horní patro větví nahoru a tím vznikne pod těmito větvemi mezera, která se pak těžko zaplňuje.
Araucaria blahocet, 27.7.2009
Předpokládám, že dotaz je na blahočet čilský, kdežto druhý příspěvek se nejspíše jedná o pokojovou araucarii. Já mám rostlinu vysokou jen kol 30cm, přes zimu byla u chladného okna, které občas i namrzá, sem tam byla dle potřeby zalita, přezimovala... celý příspěvek >
Vyžínač Partner 246 špatně startuje, 24.7.2009
Vyzkouším to, i když mám dojem, že už jsem to jednou taky zkoušel. Opravdu tam je karburátor Zama, typ si ale přesně nepamatuju. Ten vyžínač mám od podzimu, dostal jsem ho za symbolickou cenu od známé, když po rozvodu prodávala dům. R. v. nevím, ale... celý příspěvek >
Vyžínač Partner 246 špatně startuje, 24.7.2009
Šrouby L i H jsem nechal povolené na 1,5 otáčky. Komprese je dobrá, nesjíždí to po lanku a vyráží to prst z otvoru pro svíčku. Jiskra je modrá. Na gufero jsem se ještě nedíval. Ještě jsem si taky vzpomněl, že jsem to občas musel vypínat udušením... celý příspěvek >
Jak daleko od sebe?, 22.7.2009
Zdravím, nikdo se zatím nevyjádřil, myslím, že vhodný je tak cca 1m-1,2m. Z počátku to sice bude působit prázdně, ale jak keře narostou a zahoustnou, bude to ideální. Vždy můžete dosadit, ale je pak škoda, i problém něco vykopat a dávat pryč.
Vzdálenost plotu od souseda, 22.7.2009
Zdravím, do půl metru od plotu je rozhodně málo, to nebude moct v žádném případě z té zadní strany plot stříhat, větve budou prorůstat k Vám, ale i to se dá domluvit, že to tam sami ostříháte, nebo tam souseda pustíte, aby tak učinil sám. Ohl.kořenů... celý příspěvek >
Rybízová štáva - postup, 8.7.2009
Bohužel vitamin C se zničí i tím, že přijde do styku s kovem. Proto doporučuju náčiní, které s tím počítá. Nejdlík
Vzdálenost plotu od souseda, 2.7.2009
Všem díky za podporu!! Pokud není možnost, 1m je dostačující, při té výšce to určitě půjde.  Mrkněte kdyžtak na rubriku - Jehličnaté stomy - Smrk bez terminálního vrcholu /červen/ tam jsem dávala pár snímků stříhaných... celý příspěvek >
Proti zamrzání jezírka, 2.7.2009
My měli letos dokonce cca30cm ledu, takže všechny polyst.desky, pet lahve a míče byly na nic, dali jsme tam 5l láhve od vody, do nich trochu vody, aby zcela nevyplavaly a každý den se do nich lila teplá voda, led kolem povolil, tak se lahve vytáhly,... celý příspěvek >
Vzdálenost plotu od souseda, 2.7.2009
Zdravím, jako obvykle, já z jehličnanů doporučuji smrk. My máme právě smrky, abychom měli „zeď“, záleží, jak velký máte pozemek, zda potřebujete každým metrem šetřit, nebo je tam vůle. Kvůli dobré údržbě a také aby soused nemohl říct, že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika