Příspěvky uživatele - 165.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tráva v živém plotu, 1.7.2009
Zdravím, postřiky určitě existují, ale já třeba používám Casoron, jsou to granulky, které se rozsypou na jaře, trávu to zcela spálí. Pak ji lze lehce trhat, ale je možné to tam také nechat, pokud Vám to nevadí. Já to sypu i kolem černých textilií,... celý příspěvek >
Smrček - není nemocný?, 29.6.2009
Zdravím, a nemůže to být práve nadměrnou vlhkostí? My měli podobný problém, během 2let jsme přišli o 3/4 stromečku, reznul, jehličí usychalo, větve se oholily a již neobrazily, zůstaly jen ty spodní. Celý prostředek jsme museli vyříznout, spodní jsme... celý příspěvek >
Živý plot z lípy, 26.6.2009
Děkuji, ještě se zeptám, jak jej udržujete. Mně bude stačit výška 2m.
Škůdci japonských topolů, 26.6.2009
Zdravím, já používám Biool, housenky to zničí jak na normálním topolu Italica, tak i na japonském.
Jak zachránit stromek?, 25.6.2009
Jestli jej lze ještě zachránit, nevím, ale rozhodně by se měl vyndat a dát jinam, alespoň na čas, na podzim by se dal zpět. Může být podhrabaný a kořeny díky chodbičkám usychají, nebo se tam nahromadila voda a uhnívá, já bych ho vyndala, mrkla na... celý příspěvek >
Živý plot z lípy, 25.6.2009
Má někdo zkušenost se živý plotem z lípy? Mám tu hromadu mladých semenáčků, tak je chci použít jako živý plot, uvítám informace. Děkuji.
Smrk bez terminálního vrcholu, 24.6.2009 Obsahuje fotku
Modřín, ano, už jsem s někým o nich psala, možná s Vámi, když tak Vás zdravím, pokud to Vy nejste, tak Vás zdravím i tak. Tehdá tam byly 2 modříny, posílám snímek toho mladšího, myslím, že byl jako druhý. Je to asi týden starý snímek. Ten druhý... celý příspěvek >
Smrk bez terminálního vrcholu, 24.6.2009
Zdravím, smrky stříhat rozhodně od široké základny nahoru do užšího vršku. Na snímku to možná trošku zkresluje, na vršek jsem nedosáhla a budu ho muset vzít elektr. nůžkama na plot Je potřeba, aby ty spodní větve nebyly stíněny těmi horními, proto... celý příspěvek >
Filtrace, 22.6.2009
Napište, jak je velké a jaké rybky tam chcete dát. Pokud jej dobře osázíte, rybky tam vydrží i bez filtrace.
Smrk bez terminálního vrcholu, 22.6.2009
Zdravím, hlavně je potřeba u živého plotu dodržovat ten zešikmený tvar, jinak opravdu spodní větve opadávají. U těch kulatých zatím žádný problém nevidím, i ty kulaté na kmínku jsou ok.
Smrk bez terminálního vrcholu, 22.6.2009 Obsahuje fotku
Zasílám pár snímků, ostatní mám na chatě - stříhaný smrček - koule na kmínku,... na snímcích - živý plot rohový, stáří stromků asi 10let, dále živý plot vysoký - 220cm, stáří stromků asi 12 let, ale budu je muset nahoře seříznout na 2m, jinak se to... celý příspěvek >
Jehličnatý živý plot, 19.6.2009
Zdravím, myslím, že když jej stříháte, můžete mít thúje, smrky,... Mám pěkný živý plot ze smrčků už 10let, nemá ani metr, každý rok jej sestřihnu 1-2x dle času a jinak je to bez práce a thúje to samé, ale ten smrkový je neprostupný.
Smrk bez terminálního vrcholu, 19.6.2009
Zdravím, stříhám si a tvaruji smrky na zahradě již několik let /cca 8/, takže můj názor - protože se zvedne celé horní kolo větviček, je potřeba s odstupem pár metrů mrknout na strom, který výhon by přicházel v úvahu jako´nový terminál. Neměl by to... celý příspěvek >
Janovec - lze pěstovat ze semen?, 12.6.2009
Mně letos pomrzly jiné rostliny, ale janovce ne, ani rok staré semenáčky, ty už letos i kapku kvetly. Ale zase mám v háji pinii a leycesterii, takže si asi člověk nevybere.
Tvarování smrku, 8.6.2009
Zdravím, To zaštipování je fajn u borovic, ostatní jehličnany je lepší stříhat. Já smrčky zásadně stříhám, 1x ročně, někdy během prázdnin, jak to časově vyjde. Máme z nich jak živý plot, tak i různě tvarované ve skalce, tedy do koule a kužel.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika