Příspěvky uživatele - 165.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hádanka pro pěstitele dřevin, 21.4.2010
Zdravím, mohu se zeptat, jak starý je modřín? Zajímám se o tvarování právě modřínů, tedy začínám, mám zatím 2 starší, tedy asi 5let a nyní nové mladší, ale chci udržovat spíše tvar bonsaje.
Petunie - jak docílit pěkného růstu a bohatost květů?, 20.4.2010
Žloutnutí listů - nejčastěji chloróza z nedostatku železa. Doporučuji postřik Altronem Silver, rychle zabere. Používejte hnojiva s obsahem Fe. Třeba Agro hnojivo na petunie, nebo Agro hnojivo na citrusy.
Čím hnojit, 20.4.2010
Nejlepší je dobrý kompost. na jeře dávku kristalonu Start a srpnu dávku Kristalonu podzim. Osvědčil se postřik Altronem Silver. Výnosy jsou větší, kvalita plodů a zdravotní stav je výrazně lepší.
Paprika jako dvouletka?, 11.3.2010
Zdravím, někdo přezimuje "okr.feferonky", celoročně je pěstuje v květníku, takže mu plody za oknem dělají parádu ještě o vánocích, pak se rostlina seřízne / asi jako muškáty/ a pak zase obrazí a plodí znovu. Byl o tom někde článek v... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 13.11.2009
Srovnávat pilu Jonsered v ceně na internetu cca 20.000 Kč s pilama Oleo-Mac, které ani v Mountfieldu nedosahují ceny těch 20.000 Kč může jen dřevorubec. Zase jeden co se živí řezáním větve pod sebou i námi, cestováním s produkcí CO2 a pak se... celý příspěvek >
Červenomasé broskve, 25.10.2009
U nás je tady pán, ten nabízí stromečky broskvoní, také červenomasé, ale jsou drobnější a chuťově prý nic extra, ale když se z nich udělá džem, je dobrý. Nádherně kvete, růžové květy, že se to dá lehce splést se sakurou, tedy již několik lidí to... celý příspěvek >
Jak uchovat topinambury?, 21.10.2009
Určitě, je ideální doba k výsadbě, akorát jsem také rozdala několik kilo hlíz na sázení.
Drátovci v bramborách, 20.10.2009
Na drátovce mi byl doporučen Dursban 10 G, ale já to mám jen na menší políčko.
Jak uchovat topinambury?, 20.10.2009
Zdravím, topinambury mají problém, že rychle vysychají. Já to pro známé uchovávám ve velkém /zednickém/ kbelíku, dám vrstvu zeminy a narovnám pěkné hlízy topinambur, zasypu a opět topinambury,... to dám do sklepa, ale i tak je to do ledna... celý příspěvek >
Thůje - přerostlé sazenice, 19.10.2009
Zdravím, dole už moc obrůstat nebudou, mám špatnou zkušenost - 180cm thůjky za dobrou cenu, ale dole s holým kmínkem. Nicméně je možné k nim něco dosadit, nahoru rostou pěkně, zahoustly, dole jsem dala dřišťály a před nimi jsou ještě růže a vypadá to... celý příspěvek >
Množení a řízkování tůjí, 19.10.2009
Asi je nejlepší, aby si to každý odzkoušel, ve které době se mu to nejvíce vydaří. V červnu řízkování = v září jsou zakořeněné.
Nemoc smrčin, 19.10.2009
Zdravím, souhlasím s panem Josefem, jedná se o druh mšice. Dá se použít postřik, já mám rozpis dle pana V.Větvičky, byl před pár lety v Zahrádkáři. Letos na to nebyl čas a je to znát. korovnice Biool 3-5% Únor-březen a pak Sumithion Super 0,1%... celý příspěvek >
Borovice Pinie, 18.10.2009
Ano, souhlasím, loňský mráz jedna pinie venku přežila, až do února byla celkem ok, ale pak během jara uhnila. Takže skutečně mráz není největší problém. Mé sazeničky jsou již za oknem, takže můžou přečkat zimu celkem v klidu.
Přezimování karásků, 13.10.2009
Zdravím, mám v jezírku karásky, 3 dospělé a pak asi 40 letošních. Hloubka není dostačující k přezimování, proto musím volit náhr.řešení. Je reálné přezimovat v sudu na vodu - 200l /výška cca110cm/, ve stodole, kde přes zimu mrzne, ale přeci jen je to... celý příspěvek >
Hledám pěkný strom, 12.10.2009
Také javor stříbrný vypadá pěkně, přes léto krásně vyniká šedivá spodní strana listů a nyní na podzim se krásně barví do odstínů červené
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika