Oleo-mac není na prd



host - 165.35 (?)
24.9.2010 6:55

Sytý zvuk vytočeného do max. ot. kde si pěkně tarokuje a po puštění plynu po půl vteřině zase běží na volnoběh a za půl vteřinu po vrknutí po plynu se točí u maxima za doprovodu pěkně nastaveného zvuku je super. Zlostné vrčení Hsq 245R je taky zvláštní návyková věc, ale ta není tak pěkně točivá jako ty 35ky X-torq a za chvíli mě z té váhy bolí kolena. No a kdo měl možnost vrknout plynem Jonse BC2255 ještě teď se mu klepou kolena z toho masakru co to předvádí.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
host - 239.112 (?), 8.6.2010 17:38

Jen se z OM vysmívejte. Mi stačí, že slouží 11. sezónu a při letošním jaru, kdy tráva vlivem dešťů přerostla mi OM opět posloužil a mám posečeno. Já nepotřebuji vysokou trávu sekat trojzubým kotoučem nadvakrát. OM to stačí useknout jednou u země a vytváří pokos jako s klasickou kosou. A servis mám 2 km od domu. Že tam techniky otravují zákazníci s kdejakou zahradní technikou od jiných prodejců a ani neví pořádně co chtějí jsem viděl několikrát. Až se divím, že se s nimi vůbec vybavují. Mě např. z Husqvarny vyhodili s pilou Partner 351, když jsem řekl, že jsem ji koupil v Polsku.A to jsem jen chtěl poradit jak ji nastartovat. Ještě mi dali výhružný leták do ruky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Chalupář - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (303) - 132.109 (?), 8.6.2010 22:58

Jaký výhružný leták?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 90.168 (?), 9.6.2010 8:34

Nejspíš leták na pily HQ s doporučenýma cenama ;)   Jinak pokud někdo odmítne práci na pile koupené jinde, tak to je aspoň pro mne důvod už tam nikdy nejít.   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 133.145 (?), 23.9.2010 18:03

poradit jak se startuje pila?

... a ted tu o Cerveny karkulce prosim.

Ste si mohl odpustit

U babicky sem mel tu cest sekat cca 25 cm travu 725 T cca 5 let starym no teda ze bych nad tim slabochem s 25 ccm nejak smekal. jo vlastne jediny pozitivum bylo ze oproti memu jonsered 2036cc moc nezral(pravda taky porovnavat kubatury 25 a 40 je rozdil), ale i tak vyhody koncily, tendle kousek se stabilne dusil v cca 25cm vysoky trave na zahrade jo sluzbu to odvede, rekl bych ze servis nevidel, takze krovaky zas tak spatny nebudou, ale evidentne to chtelo silenjsi kousek + anivibracni system o kterym se mu jen zdalo... na sekani parkrat do roka OK, ale ja bych si ho rozhodne neporidil

V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 118.44 (?), 9.6.2010 18:38
Jestli ten váš stihl není schopen zvládnout to co ten zhazovaný křoviňák od bédi a sečete to nadvakrát tak ho vyhoďte, protože om -740 to zvládá na jeden zátah už 7 let a bez poruchy.Stihl má dobré pily ale v křoviňácích asi zaspal což mi potvrdil i synovec který seče u komunálních služeb a když porovnával Stihl s mým OM přibližně stejné kubatůry, tak smekl klobouk nad OM.Ještě by tady mohla být porucha mezi řidítky a zemí, protože leckdo má i výkonný stroj ale neumí s ním dělat a to bývá asi 50% poruch.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 165.56 (?), 23.9.2010 18:29

Mno, tak k tomu bych řekl asi toto. V dekádách cca po 3 až pěti letech se setkávám jak se někteří zákazníci přelévají od Husqvarny ke Stihlu a nazpět. Ono to s čím zrovna dělají je štve a hledají na tom chyby, pak si koupí konkurenci a ta je proti jeho staré mrše zlatá a za pár let stejně naštvaný jde zpátky do první značky a pořád do kola, tedy hlavně u pil. No a když ho zrovna užírá Stihl- který podle mě nemá v křovinořezích konkurenta- vezme do ruk OM tak i ten je zlatý. Mi osobně se chce z toho pitomého bublavého zvuku výfuku křovinořezů OM vždycky zvracet. Husqvarna, Jonsered, Sola, Stihly a všechny mašiny i alka a hechty mi po zvukové stránce tak nevadí jako OM. Hodně pěkný zvouček mají už ne tak nové 4-mixy Stihlu, mají takový správný motorkový enduro zvuk, nebo Honda 25ccm taky pěkný. Ale kviku vytočeného 2taktu např Jonsereda BC2236 nebo Husky 333R/335R stejně nikdy nebudu mít dost. To je pro mě nirvána.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 118.44 (?), 23.9.2010 20:41
Opět zajímavý postřeh, a hlavně pro někoho strašně důležité kritérium zvuk motoru.Jistě že na ten zvůk může mít každý jiný názor, ale pokud by měl chrániče sluchu asi by si tu nirvánu nevychutnal. Je to tak jako u motorek někdo má rád japonské motorky honěné vysokými otáčkami a druhý má raději bublavý klidný zvuk harleye.Já raději harley.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 165.56 (?), 23.9.2010 21:24

Nebo vysokootáčkový italský V2. Ta kanonáda z výfuků je balada, stejně jako v autě benzínová řadová šestka... Ale z toho prdění křováků OM je na nic

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 118.44 (?), 23.9.2010 21:32
Většina lidí se zhoduje v tom že když jim před barákem projede pár ztřeštěnců s vysokootáčkovými splašenými trubkami tak jsou s toho daleko více rozhození než když tam probublá pár harleyů.Já raději dolmar nebo O.M ten zvuk má v sobě sílu a né jen otáčkami živený kvilivý a prchavý výkon.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 165.35 (?), 24.9.2010 6:55

Sytý zvuk vytočeného do max. ot. kde si pěkně tarokuje a po puštění plynu po půl vteřině zase běží na volnoběh a za půl vteřinu po vrknutí po plynu se točí u maxima za doprovodu pěkně nastaveného zvuku je super. Zlostné vrčení Hsq 245R je taky zvláštní návyková věc, ale ta není tak pěkně točivá jako ty 35ky X-torq a za chvíli mě z té váhy bolí kolena. No a kdo měl možnost vrknout plynem Jonse BC2255 ještě teď se mu klepou kolena z toho masakru co to předvádí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika