Příspěvky uživatele - 165.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
O jaký strom se prosím jedná?, 8.10.2009
Zdravím, nemůže se jednat o nějaký kultivar cypřišku hrachonosného - Chamaecyparis pisifera? Mrkněte kdyžtak na net na obrázky, zda tam náhodou neobjevíte nějakou podobu.
2m živý plot rychle a na dlouho - je to sci-fi?, 2.10.2009
A nechcete zkusit smrky? Jsou neprostupné, v zimě zůstávají zelené,...
Jaký kultivátor?, 22.9.2009
Správně. Měl jsem tchána, který na co sáhl, to se mu hned pokazilo. Od jízdního kola přes motockl až po obyčejnou kosu. Jak vystupoval z auta, tak dokázal vykopnout všechny plasty kryjící práh. I na té kose na trávu dokázal zničit kosisko v místě... celý příspěvek >
Reznutí tůjí, 22.9.2009
Zdravím, v pohodě, tady nejste ve škole, takže gramatiku tu nehodnotíme, důležité je řešení problému. Tak až budete opět na chalě, zalijte stromky jako to děláváte a pak zkuste jeden oddrnovat /nebo prostě odryjte kus trávy/, uvidíte, zda se... celý příspěvek >
Dotaz, 22.9.2009
Zdravím všechny, já množím tůje dle rady v Zahrádkáři, vždy v červnu otrhám pěkné větvičky - s kouskem kůry z velké větve - s patkou. Patku pak trochu zastřihnu, namočím do vody, pak do stimulátoru /používám prášek/. Mám v přepravce /i od ovoce/... celý příspěvek >
Reznutí tůjí, 22.9.2009
Zkuste se podívat /možná jste už koukal/ na větvičky, zda na nich nejsou dírky, to by byl škůdce a dal by se použít postřik. Jinak dle snímku se mi zdá, že tam máte opravdu sucho, i dle necelistvého trávníku, kolem tůjí nemáte nakypřenou zem, takže... celý příspěvek >
Borovice Pinie, 22.9.2009
Dobrý den, to máte vlastní semenáčky? Já mám 2 a 3 leté, přes zimu je mám za oknem, přes léto venku. Zalévám přiměřeně /jak jinak/, přes zimu tak asi 1x za 3 týdny, přes léto min.1x za 5dní. Přesazuji je vždy na jaře, když je dávám ven, hnojení zatím... celý příspěvek >
Padající jehličí na borovici pinea, 22.9.2009
Zkuste ji přesadit, trochu zalijte a pak opravdu s vodou nepřehánět. Pokud ji máte venku, tak pak nechat, pokud někde v květníku, tak třeba 1x za 14 dní zalít. Já mám pinie zatím 2 a 3leté, ale zatím v uříznutých pet lahvích, teď už zalévám méně, i... celý příspěvek >
Reznutí tůjí, 22.9.2009
Zdravím, jestli mají tůjky výšku 2,2m, nejsou 2-3 roky staré, ale to je jen taková drobnost, předpokládám, že ty 2-3roky je máte Vy na zahradě. Takhle to bude asi těžké poradit, nešel by vložit snímek? Ta první co zašla, pokud jste ji vykopal, neměla... celý příspěvek >
Čím přistínit jezírko, 11.9.2009
Zdravím, u nového jezírka je zcela normální, že než-li se "usadí" a vytvoří se přirozený biotop, že je voda zakalená, tvoří se řasy /i ty dlouhé, co se musí namotávat na klacek, aby se dobře vylovily,.../, další rok to už bude lepší.... celý příspěvek >
Jak daleko se odsebe sází konifery, 10.9.2009
Spíše záleží na konkrétním druhu. Kdyžtak napište co konkrétně plánujete.
Zálivka rostlin umístěných na nasypaném valu, 10.9.2009
Zdravím, ale co když kořeny porostou kolem misky? Nebylo by lepší /dávali to tedy i v Receptáři/, při výsadbě dát kus např.husího krku a pak tudy sem tam zalít přímo ke kořenům? I když jsem to zkoušela a mám jej u 25 stromků, ale chtělo by to asi... celý příspěvek >
Nemocné ryby v jezírku, 10.9.2009
Děkuji Všem za snahu pomoci, asi zkusím ta antibiotika a po tom kol.stříbru se podívám, nejspíše přes net, je to asi rychlejší než-li pobíhat po obchodech.  Už mi právě říkali, že to může být plíseň, pak bičíkovci,...ale jak říkám, malach.zeleň... celý příspěvek >
Nemocné ryby v jezírku, 9.9.2009 Obsahuje fotku
Nemá někdo zkušenosti s tímto onemocněním? Ryba má šedavý povlak na kůži, který se po několika dnech začne odlupovat a tvoří cáry, rybka pak do cca 2-3dnů hyne, je pak zahalená do bílého povlaku. Nevím, zda se nejedná o plíseň, malach.zeleň mi na to... celý příspěvek >
Topoly na živý plot, 8.9.2009
Zdravím, já také v knize našla, že topol se dá použít na živý plot, dobře obrůstá, takže jej lze seřezat na pahýl a opět krásně obrazí. Sama jej ale na živý plot nepoužívám. Nyní je jakási novinka - nějaký rychle rostoucí jilm, ten chci nyní na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika