Pomoc s připojením pískové filtrace



host - 165.35 (?)
1.8.2010 22:09

Ještě doplnění, teď jsem na to koukal, ten průměr to má cca 7-8cm.Jsou toho 2 kusy a je to přibaleno v sáčku s příslušenstvím u ProStar4.Stále marně koumám k čemu by to mohlo být dobré...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 82.124 (?), 12.7.2010 21:58
Dobrý den dnes jsem zakoupil také tuto filtraci. Přesně ten samý problém. Vyřešil jsem to tak, že jsem tu matku se závitem opatrně odřízl. Pak jsem použil tu druhou černou redukci, co píšou že se nepoužije, a dal na ni tu hadici. Sedí perfektně a nikde zatím neteče.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 109.6 (?), 16.7.2010 15:26

Tak klobouk dolů, tohle je chytré řešení. Uvidím, jak se mi to podaří utesnit páskou, pokud ne, jdu do něj 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 136.186 (?), 16.7.2010 19:12

Dobrý den, my máme zase problém s připojením hadice průměr 32mm na ty ničemné černé vývody z bazénu. Už 3x nám to vypadlo, část vody vytekla, naposledy je manžel ještě omotal lepicí páskou a pevně zasvorkoval, takže teď už to nekape, což dříve taky dělalo, ale mám dost obavy, abychom se ráno nepotkali s poloprázdným bazénem. Měli jsme 8let Orlando a i když s ním taky občas byly nějaké problémy, tak na něj dost vzpomínám. Taky asi bude nutné dokoupit skimmer, asi to odsávání jak tady je nebude ty mouchy likvidovat. Filtraci máme pískovou Azuro 4kub.m. za hodinu. Budu vděčná za každou radu a sdělenou zkušenost. Olga Wimmerová

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.186 (?), 16.7.2010 19:14

Jo, teď s hrůzou zjišťuji, že jsem neuvedla typ bazénu. Tak tedy jde o Tampu 0,91. Děkuji předem za rady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.13 (?), 17.7.2010 19:30

Sice to nepatří k tomuto tématu ale koupil jsem si filtraci pro star 4. Bez problému jsme ji připojili k bazenu a napouštěli vodu. Po chvíli co byl bazén naplněn jsme zaregistrovali pod čerpadlem u filtrace docela velký proud vody u spoje mezi motorem čerpadla a jakousi nádobou na vodu.Bylo to spojeno šrouby s hlavičkou na imbus které jsou dle mého gusta do daleko od sebe. Poslali jsme toto čerpadlo na reklamaci tak uvidíme až nám přijde zpět. Tak mě zajíma jestli měl někdo s touto filtraci stejný ebo podobný problém.

Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.210 (?), 16.5.2011 22:25

Taky nám to teklo... no spíš stříkalo. Spoj byl netěsný, imbusy nedotažené a i po utažení s toho teklo jako z cedníki. Jdu reklamovat... :(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 127.235 (?), 30.7.2010 12:57

Dotaz ohledně filtrace Pro Star 4:

Nevíte náhodou někdo k čemu jsou takové ty modré bazmeky tvarem připomínající plochou nálevku na širší straně s vnějším závitem o průměru cca 10-12cm?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 165.35 (?), 1.8.2010 22:09

Ještě doplnění, teď jsem na to koukal, ten průměr to má cca 7-8cm.Jsou toho 2 kusy a je to přibaleno v sáčku s příslušenstvím u ProStar4.Stále marně koumám k čemu by to mohlo být dobré...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 205.129 (?), 5.8.2010 16:07

ty příjdou zasunout zevnitř do vývodů v bazénu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika