Příspěvky uživatele - 93.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Měkká půda, 28.7.2009
Dobrý den, máte to relativně krátkou dobu po založení - 6 týdnů není dost na to, abyste mohli po trávě bez obav chodit. Pokud máte travní směs více druhů trav, tak většina větší "zeleně", kterou vidíte, má na svědomí jílek vytrvalý, ten... celý příspěvek >
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 24.7.2009
Dobrý den pane Juro, pokusím se popsat moje vidění této problematiky. Nejdříve je tu otázka, co je cílem pískování? Zjednodušeně asi odlehčit a provzdušnit trávníkový substrát, pro lepší kořenení a vsakování vody. Rozhodně se tedy vyhneme... celý příspěvek >
Lipnice roční, 24.7.2009
Menší balení také jsou, třeba 50,100 či 250ml.
Houbičky a padáčky, 23.7.2009
Jistě, takový soused by Vám nejspíše nevadil, neboť Vy sám jste nejspíše takovým sousedem - myšleno zcela neutrálně. Taky by mi Vadila sekačka rachotící každý den u souseda. Ale kdo seká každý den? Taková argumentace je dost zavádějící.  Pokud... celý příspěvek >
Kde sehnat hlínu do zahrádky, 23.7.2009
Zkuste se podívat po okolí, kde se staví. Před stavbou nových objektů se vždy dává vrchní vrstva půdy stranou. Pokud pro ni nebudou mít další využití, mohl byste ji koupit nebo i získat zdarma.
Houbičky a padáčky, 23.7.2009
Hmm, to máte možná pravdu, třeba ji seká častěji. Každopádně teď tam jezdí se sekačkou tak často, že to nelítá okolo, za což jsem rád. Nejvíce mne bylo v naší situaci líto souseda na našem jiho-východním cípu. Je to... celý příspěvek >
Houbičky a padáčky, 23.7.2009
Pane PP., domnívám se, že jste to trochu překroutil. Není to o tom, že všichni musí zahradu či jiné pozemky spravovat stejným způsobem. Ale z výkladu oněch zákonů je jasné, že byste svou činností či nečinností neměl poškozovat ostatní. Modelová... celý příspěvek >
Organické hnojivo na trávník, 23.7.2009
Díky za názor. Což o to, deset centimetrů by bylo asi lepší. Ale vesměs vidím jen ty dvě výše zmíněné možnosti. Totiž, buď to nasypat na povrch před tím, než tam projede ten stroj - ten má záběr 20 cm, takže by to bylo až do této hloubky.... celý příspěvek >
Jak rozpustit slimáka v trubce, 21.7.2009
Domnívám se, že se slimák ve vodě rozpustí sám.
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 21.7.2009
Nejspíše nebude ostrohranný, který je více doporučovaný. Ale podle mne může.
Podmáčený trávník, 20.7.2009
Růst trávníku a jeho zabarvení je kromě vláhy dáno ještě ročním obdobím a množstvím dodaných živin. Pokud máte trávník jen několik měsíců starý, ani mne jeho proměňující se zabarvení nepřekvapuje. Máte nějaké jiné indicie ukazující na podmáčený... celý příspěvek >
Doba odbourání Bofixu, 8.7.2009
Ochranná lhůta je u Bofixu 28 dní, pak je možné trávu z plochy po aplikaci použít ke krmení. Jestli se nemýlím, tak ochranná lhůta označuje s rezervou čas, za který je možné plodiny po aplikaci přípravku použít, a to obecně.
Suché fľaky na travniku, 3.7.2009
Pokud je to poškození způsobeno přílišným dávkováním hnojiva či přípravku proti mechu, tak to postupně zmizí samo. Vertikutace a zapískování trávníku prospěje - tím odstraněním mrtvých stébel prokoukne a dojde i k obnově funkcí.
Dosévání trávníků, 2.7.2009
Jsem si téměř jist, že pan Alí reagoval na příspěvek uvedený na začátku tématu. To se netýká Vás, uživateli 172.200, ale pana Jiřího Jurdy. Jako odpověď na otázku ve druhém odstavci: Částečně jste si odpověděl sám, bude ve výsledku mnohem méně... celý příspěvek >
Dosévání trávníků, 2.7.2009
Obavy jsou na místě. Pokud je to možné, tak na plochu, kde je čerstvě vyseto, byste neměl několik měsíců vstupovat. Rostlinky jsou ještě slabé - malé kořínky a nízký počet lístků. Velmi obtížně budou reagovat na poškození, které již... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika