Příspěvky uživatele - 93.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče - plíseň startuje, 2.7.2009
Na obalu uvedený počet dní označuje nejspíše ochrannou lhůtu, po kterou by se neměly plody požívat. Používám Kuprikol, tam je to obdobné. Po postřiku neočekávajte nic neobvyklého. Pouze šíření napadení plísní by se mělo zastavit. Rajčata porostou... celý příspěvek >
Pyr v travniku, 2.7.2009
Dobrý den, Váš dotaz se probírá v sekci "Zahradní trávníky". Ale nevím, jestli budete potěšen tím, co najdete. Pýr je odolný plevel, kterého se zbavíte pouze mechanicky či totálním herbicidem. Jen moc nerozumím části Vašeho příspěvku.... celý příspěvek >
Suché fľaky na travniku, 2.7.2009
Kdy se tam tato vada vyskytla? A jak moc jste hnojil a kdy?
Dosévání trávníků, 2.7.2009
Pokud jste si jist, že na oněch holých místech je travní semeno skutečně odplaveno, tak bych to dosypal hned. Pokuste se po dosypání povrch utužit třeba prknem (pokud to není příliš velká plocha), aby při pozdějším sekání již vzrostlé trávy nedošlo k... celý příspěvek >
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 1.7.2009
Na toto téma jsou tu i jiné diskuze. Co jsem koukal, tak vesměs se stejným závěrem. Preventivně aplikujte přípravek proti plísni - například Kuprikol.
Plevel v novém trávníku, 30.6.2009
Na trávník můžete aplikovat selektivní herbicid, pokud je už tráva vysoká tak 10 centimetrů a má 3 pravé lístky (snad jsem to nepopletl:-) Plevel zhyne, trávník (když to půjde dobře:-), zůstane. Ono je v půdě obrovské množství semen čekajících na... celý příspěvek >
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 30.6.2009
Podle fotky to vidím tak, že je Vaše rajče v pořádku. Zkroucení a sklonění listů, jaké vidím na fotce, je dané odrůdou rajčete. Listy nejsou povadlé, ani splihlé, začernalé apod. - což by mohla být známka plísně. Rajče Vám jde do plodů, které... celý příspěvek >
Rozmetací a sypací vozíky, 23.6.2009
A zkusil jste se obrátit na prodejce vozíku? Ten by to snad měl mít... Jinak o tomto rozmetači také uvažuji 
Organické hnojivo na trávník, 22.6.2009
Díky za odkaz, podívám se na to!
Organické hnojivo na trávník, 22.6.2009
Tak to vážně nevím, jak jim ty testy obvykle vycházejí:-) Ideální by bylo mít oficiální agrochemický rozbor, ale to zdarma rozhodně není a člověk musí poslat vzorek do atestované laboratoře. Pokud vím, dělají to v Hornbachu (asi ve všech), vždy v... celý příspěvek >
Použití travínu, 19.6.2009
Tak tak
Přesazování trvalek v průběhu léta, 19.6.2009
Díky za reakce. Uvidím, jak jsou životaschopné :-)
Přesazování trvalek v průběhu léta, 18.6.2009
Dobrý den, prosím o radu, zda je možné přesadit a upravit velikost trsu Denivek v průběhu léta? Chápu, že to není nejvhodnější čas, ale potřebuji je přemístit. Spíš mi jde o to, zda přežijí a budou příští rok kvést.
Tráva na seno na stráň, 16.6.2009
Možná se Vám někde podaří půjčit Vari či tzv. Taru - to by mohl nějaký soused mít. A ještě jsem zcela neodpověděl na část Vašeho prvního dotazu, jak vidím. A to, co dělat pro okamžité zlepšení do další seče. Pokud máte právě posekáno, tak doporučuji... celý příspěvek >
Tráva na seno na stráň, 16.6.2009
Pane Petrů, o travních směsích a jejich zakládání je tady spousta informací. Zkuste pohledat v této sekci věnující se trávníkům anebo použít funkci hledat. Přisypávat do již zapojeného travního porostu další osivo se mi nezdá vhodné. Něco... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika