Příspěvky uživatele - 93.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychání konečků trávy, 21.5.2009
To máte úplnou pravdu, pane Juro, ale někomu občas zlobí - jak jsem se tu dočetl. Je to nejspíše špatným seřízením, snad se to panu Vackovi povede vyřešit. Jinak o té vřetenovce také vážně uvažuji, právě kvůli tomu dokonalému střihu.
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 21.5.2009
Děkuji pane Alí, takový příspěvek jsem tu potřeboval na dokreslení a hlavně se týká více udržovaného trávníku! Ale péče o "mulčovaný" trávník, od kterého žádáme více, je, jak vidím, mírně řečeno náročnější. Obzvláště sekání každý den není... celý příspěvek >
Usychání konečků trávy, 21.5.2009
Ježkova očka , pane Vacku, vy máte ten Rotak? Napište mi prosím, jak je to s tím bočním hřebenem na trávu. Kolikrát jsem se tu v jiných tématech ptal, jak ten hřeben bere tu krajní trávu, jestli to k něčemu je. Zajímá mne hlavně kraj trávníku u... celý příspěvek >
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 21.5.2009
Chtělo by to více lidí s vlastní zkušeností s mulčováním na udržovaném trávníku. Takto tady stále teoretizujeme (ač velmi zajímavě a poučně), zda malé částečky trávy jsou pro trávník hnojivem, či se stanou pouze jakousi plstí a jsou na obtíž. Jinak... celý příspěvek >
Netkaná bílá textilie při zakládání trávníku, 15.5.2009
Na fóru jsem se dočetl, že je možné použít netkanou bílou textilii při založení trávníku, respektive při klíčení nových semen. Jak je to se zavlažováním, když tam bude ta fólie? Zavlažuje se to stejně, jako kdyby tam nebyla? A kdy je vhodné ji... celý příspěvek >
Hnojivo na trávník, 15.5.2009
Stačí při zakládání trávníku použít klasické NPK hnojivo jako Cererit (který bych rotavátorem zapravil do půdy) nebo je vhodnější použít něco jiného?
Tráva neroste, 15.5.2009
Pokud semínka byla stále ve vlhku, tak se obávám, že příčina možná bude v příliš velké hloubce zasetí. Jak jste to ještě jednou přejeli tím traktorem, do jaké hloubky se semínka dostala? I kdyby bylo travní osivo staré či nekvalitní, něco by tam... celý příspěvek >
Slimáci? Vím jak na ně, 14.5.2009
Na "velkou stranu"  Pane doktore, jste jeden z nejkultivovanějších diskutujících, na které jsem narazil. Často mne překvapuje, když někdo vnímá vaši konstruktivní kritiku jako útok na vlastní osobnost :-)
Půdní kondicionéry, 14.5.2009
Vidím, že se zatím nikdo nevyjádřil, připadá vám užití půdních kondicionérů příliš perfekcionistické?  Nebo máte někdo informace o jejich nevýhodách... tedy, kromě ceny?
Hnojivo na trávník, 13.5.2009
Zdravím všechny zahrádkáře, dovolím si založit toto téma, kde by mohli uživatelé psát své názory a doporučení na vhodné travní hnojivo. Je tu poměrně rozsáhlá diskuze na téma užití Travinu a tomu bych se rád vyhnul (je to hnojivo s herbicidem a bylo... celý příspěvek >
Rozdielna výška trávy, 13.5.2009
Neviděl jsem fotografii, ale podle vašeho popisu půjde asi o 3. důležitý faktor pro růst trávy, a to je složení půdy, respektive množství výživy, kterou z ní tráva získá. Pravděpodobně kvalita půdy či hnojení, které jste použili, není všude... celý příspěvek >
Výběr elektrické zahradní sekačky, 7.5.2009
Sekáme dvě plochy asi po 300m2, takže dohromady 600m2 v jednom dni - to se nám naše neznačková sekačka (ono to nějakou značku má... asi Castlegarden či co...) na té druhé polovině někdy přehřívala a museli jsme ji nechat několik hodin stát ve stínu.... celý příspěvek >
Výběr elektrické zahradní sekačky, 7.5.2009
Díky za doporučení, máte pravdu. Ceny jsou podobné - několik setkorun sem či tam mne nevytrhne. Ale rozdíl v době sekání pak člověk ocení. V tom případě by Gardena byla asi lepší volba, má nejvyšší výkon. Ale dá se na tu značku spolehnout? Vím, že... celý příspěvek >
Kvalita travního osiva, 6.5.2009
Pokud jde o Osevo Choceň, nepodařilo se mi nikde nalézt složení toho osiva - jaké trávy a v jakém poměru jsou v něm zastoupeny. Dá se to někde nalézt? A návrh všechno pokrýt dlažbou je dost radikální, nerad bych měl ze zahrady heliport 
Svlačec, 5.5.2009
Aha, tak to jsem netušil, že bude nadšený ze sekání, bídák jeden svlačcový - musím si na něj dát pozor, mám ho vzadu na zahradě, aby se mi moc nerozlezl. Zase jsem se něco přiučil. Hodně zdaru se zahradou, trávníku bez svlačce zdar!
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika