Příspěvky uživatele - 244.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič, 17.4.2009
Předpokládám, že řeč je o typu drtiče s rychle rotující řeznou hlavou.  To "žužlání" tenčích větviček nemusí být průsobeno jenom tupým nožem, ale i moc velkou vůlí mezi nožem a protikusem v násypce.  Uvádí se, že levnější plastové typy z... celý příspěvek >
Jakou sekačku na 1700 m2 do 15.000,-?, 17.4.2009
Prosím poraďte, jakou si prořídit sekačku na 1700 m2 travnaté rovinaté plochy do 15.000,- Kč. Díky Martin
Rododendron na odchodu, 16.4.2009
Mně se proti lalokonosci osvědčila parazitická hlístice od Biocontu, mám pocit, že ji zrovna v dubnu prodávají.
Ochranny postrik, 16.4.2009
Taky bych měl jeden dotaz: -vy začínáte postřik proti strupovitosti ve fázi růžového poupěte.  Obvykle se doporučuje začít dříve, ve fázi myšího ouška. Experimentoval jste tedy nějak s termínem prvního postřiku?
Modrá skalice ano či ne?, 16.4.2009
přesně je to 5-7 gramů na kubík vody. Větší množství nemá smysl, je to pak jenom zbytečná zátěž pro ŽP. pro PT: modrá skalice brání rozvoji řas.
Ochranny postrik, 15.4.2009
Už se mi koukám pletou obchodní názvy... Ale na té neúčinnosti mancozebu (vůči kadeřavosti) trvám...
Jak na mech ovocných stromku, 14.4.2009
Podmínkou užití vápenného mléka je, že na zahradě nepěstujete borůvky, azalky, pěnišníky a jiné vápnostřezné rostliny. To je hodně silné tvrzení. Mám jich (tedy pěnišníků, azalek, hortenzií, i těch borůvek)   na zahradě spoustu,... celý příspěvek >
Ochranny postrik, 14.4.2009
To, že je (v literatuře, nebo v příbalovém letáku) něco uvedeno, bohužel ne vždy znamená, že to taky funguje. Narážím na kadeřavost broskvoní - je na ni doporučováno nejméně 8 přípravků, opravdu účinný je pouze Syllit a sloučeniny mědi (tj. Champion... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 6.4.2009
Slouka -to mi něco říká...(a ne zrovna v dobrém...) není ta firma ze Slaného?
Hydroizolace vodojemu - beton. skruže , 3.4.2009
Děkuji za tipy, ta plastová jímka pro mne není řešení - já mám nadzemní vodojem=1 skruž objem cca 600 l, pokud bych vkládal cokoli jiného nežli folii, ztratím spoustu kapacity vodojemu. A mimo to - jakékoliv nadzemní heblo z plastu je na selské... celý příspěvek >
Tak nám zakázali KarathaneLC a Rubigan, 3.4.2009
Dovolte malou poznámku k té neplodnosti - nevím, kolik minut ročně stráví průměrný bojovník s padlím aplikací  Rubiganu...   Ale vím naprosto přesně, že jsme téměř permanentně vystaveni vlivu změkčovadel, sedíme u monitorů, v jejichž... celý příspěvek >
Hydroizolace vodojemu - beton. skruže , 3.4.2009
Dobré ráno.  Mám na zahradě ještě po předchozím majiteli 2 vodojemy z velkých betonových skruží průměr 1 metr. Dno je taky betonové.  Aby ty vodojemy byly funkční a nepropouštěly, je zapotřebí vnitřek (a vznikající praskliny)... celý příspěvek >
Jak na mech ovocných stromku, 31.3.2009
Pokud to chcete mermomocí ničit, tak bych příští zimu nebo v předjaří natřel kmeny vápenným mlékem - letos už je pozdě.
Čerpadlo pro závlahu - vodárna?, 31.3.2009
Já jsem před 3 lety koupil v Prioru v akci celoplastové odstředivé čerpadlo - 800W, snad 45m výtlak a 3600 l/ hod. Stálo mě 990-Kč, za další 4 stovky jsem dokoupil sací hadici, mosazný sací koš a nějaké fitinky a redukce.  Žádné zázraky jsem... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 26.3.2009
Nejsem sice profesionál, ale mám za to, že špička roubovacího nože není v podélné ose (tedy uprostřed) čepele, přední část nože je zaoblena. Tak je to i na nákresech v knihách a podobně jsou tvarovány starší nože které vlastním. Tenhle nůž jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika