zásilková zahradnictví



tomast - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (572) - 244.15 (?)
6.4.2009 7:14

Slouka -to mi něco říká...(a ne zrovna v dobrém...) není ta firma ze Slaného?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
                     
jalav - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (69) - 234.184 (?), 28.2.2009 8:14

Je předražený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 247.200 (?), 28.2.2009 13:13

Dobrý den,

Jsem z Pardubic a do Chlumce v JČ si k panu Havlisovi jezdím osobně nakupovat. Je to jednoznačně nejlepší zahradnictví, které znám. Rostliny v zahradnictví má skutečně takové, jaké nabízí na svých stránkách. I jeho stránky jsou dle mého názoru nejlepší, které jsem kdy navštívila. Dokonalý popis rostliny, návod na pěstování i na zazimování. I když si koupím jinde, jedině na jeho stránkách dostanu potřebné informace.  Loni jsme založily zahradu a u pana Havlise jsme nakoupily velkokvěté magnólie, cestmíny, ovocné stromy, víno, kiwi. Letošní zima ukázala, jak hodně jsou ty rostliny mrazuvzorné. (V lednu naměřeno - 21°C). Protože jsem v Polabské nížině a už u nás jaro začíná, můžu posoudit. Vše přežilo. Magnólii jsem dokonce zapoměla zamulčovat a mráz ji nikterak neublížil. A dále k ceně. Četla jsme názory, že pan Havlis je drahý.  Já říkám, že není. Cena skutečně odpovídá kvalitě.  Koupíte rostliny a stomy, na jejichž květenství a plodnost nečekáte roky.  Ovocné stomky nám plodily už loni, kdy jsme je nakoupily a zasadily. Nektarinku jsme měli obsypanou ovocem. Víno nasadilo spoustu hroznů. Aby se rostlina nevysílila , nechali jsme uzrát pouze jeden hrozen. Bylo vynikající.  Zahradnictví Havlis doporučuji.  Zdravím, Renáta Krumpárová.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.130 (?), 17.4.2009 15:24

Myslíte Havlis u Českého Krumlova?  Tam se jezdím pouze kochat. Bydlím nedaleko. Má úžasný sortiment  - vše vzrostlé. Ceny jsou ale opravdu velmi vysoké. Řekla bych, že je cca o 30-50% dražší než jinde.
Jana 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Žanpet - (22) - 252.191 (?), 27.2.2009 17:24

ahojky... ja mam akorat zkusenost s Jukka - objednala jsem si nekolik odrud jabloni... a aniz me informovali, ze nemaji to zbozi co jsem objednala... mi vymenili zbozi... zda bozi co udajne plodi az po 12letech... ale jinak jsem byla spokojena... zbytek jabloni bylo podle objednavky... a ja nejsem ten typ na reklamace, tak pisu jen, ze az na tu vymenu jednoho stromku, jsem byla spokojena... rostliny byly hezky zabalene... a snad letos se zazelenaji po zime---

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.138 (?), 4.3.2009 12:44

Tak moc děkuji za komentář k p.Havlišovi, jsem shodou okolností také z Pardubic.. To jsem moc ráda, co píšete, protože jsem z jeho nabídky opravdu nadšená, má tam nádherné kousky.. děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.18 (?), 4.3.2009 18:21

Dobrý den - máte prosím někdo zkušenosti s e-shopem N.O.S.? Mají tam pár pěkných rostlin... Díky!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 152.138 (?), 5.3.2009 19:01

Mám s tímto E-shopem velmi dobrou zkušenost, loni na podzim jsem si od nich objednal tři ovocné stromky, dorazily přesně za týden od objednání (den předem dali vědět e-mailem), zabalené byly dobře - bublinová folie. Poštovné bylo 120 kč.   Nashle Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.18 (?), 1.4.2009 23:43

Dnes mi přišla zásilka z dalšího zásilkového "Zahradnictví Petr". Dostala jsem avizo mailem, zásilka přišla v naprostém pořádku, kompletní, rostlinky (keříky + kytky) svěží, dobře balené, pěkně zakořeněné.Mohu doporučit. Dále mi před několika dny přišla zásilka z e-shopu okrasne-rostliny (pí Andrlová), také vše OK, velmi pečlivě zabaleno, navíc další rostlina jako pozornost, paní je navíc velice ochotná. Také mohu jenom doporučit. Navíc cenově se to nedá s Siebertzem, Starklem nebo Bakkerem vůbec srovnat.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.250 (?), 5.4.2009 13:27

Zdravím, chtěla bych jen varovat před "zahradnictvím" Hortus spes. Poslali mi mail, ať si přijedu pro zásilku, že je připravena k odběru, ale když jsem přijela a po půl hodině se dovolala a dozvonila, přišly mi otevřít 2 zoufalkyně a málem mi nadaly, co tam dělám, že nic ještě není nachystané. Nicméně jsme se odebraly sazeničky trvalek chystat. Když jsem viděla tu hrůzu, odešla jsem s prázdnou. Vše bylo uschlé, hnědé, zaplevelené, plné slimáků! A to chtěly za 1 sazeničku 35,-Kč. Panu majiteli Sloukovi napíšu ještě pěkně šťavnatý mail.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tomast - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (572) - 244.15 (?), 6.4.2009 7:14

Slouka -to mi něco říká...(a ne zrovna v dobrém...) není ta firma ze Slaného?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika