Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´



host - 11.107 (?)
23.10.2014 18:11

A poloosa Vari Global


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 22.10.2014 22:08

Ano čtu, adočet jsem se na stránkách Vari že motor PjxP 200 je náhrada za 2t. A co je na tý nápravě divnýho?  Úplně stejný jak u MKS.     Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.49 (?), 24.10.2014 17:17
Člověče, vy jste hotový mystifikátor. Nic tam nepíšou o náhradě, ale o tom, že je to jejich největší novinka.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 22.10.2014 21:55

Zdravím Vás   máte pravdu, každý by měl vědět na co a kde bude stroj potřebovat. Já hledal jezdil a scháněl informace 3/4 roku a vybral jsem myslím dobře. Mám ho 6let (skoro) a zatím si nemůžu stěžovat. Pár hovadin by se našlo, ale nic co by se nedalo jednoduše opravit(vzduch. filtr, bordel v benzínu, atd).  Z vlastní blbosti jsem experimentoval z kolama(4x8, 5x12, 5x10) a skončil jsem u20x8.00-10"TL. To mě stálo možná víc než převodovka na Vari(kecám).  S převodovkou na MKS jsem se setkal v Etezijích v r. 1993 (sekačka na trávu) a co vydržely bylo k neuvěření. I proto MKS.     Ať Vám Akzat slouží k spokojenosti     Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 23.10.2014 18:07

habr.v já se omlouvám, ale už mě to připadá, že Vy nechcete pochopit. Nemám nic proti Vašemu výběru, věnoval jste mu dostatek času a zvažování pro a proti a nějak jste se rozhodl. Já to respoktuju -Vaše volba, ale dělat ukvapené závěry, asi z neznalosti o jiných strojích a snad už i záměrně se lživě o těchto vyjadřovat mi přijde nedůstojné snad i Vás. Každý kdo chce a stáhne si na stránkách výrobce návod k použití k motorům nemusí ani umět číst a zjistí, že všechny čtyřtaktní motory mají totožné upínání. PJPX 200 je konečně náhrada za dvoutakt a to hlavně finanční, protože o Hondách se to říct prostě nedá. Řadu let už Vari dvoutakty neprodává, nemá je už ani certifikovány v setavách a dvoutaktní převodovka je dnes jen "na přání". Já sem vložím pro porovnání fotky poloos MKS a Vari Global aby jste vysvětlil jak "stejné" jsou.

Jak jsem již výše psal, nemám nic proti Vašemu výběru stroje, ale lhát o jiných, to se teda ohradím vždy. To se myslím dá pochopit.

poloosa MKS
poloosa MKS
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 23.10.2014 18:11

A poloosa Vari Global


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 23.10.2014 19:03

Ahoj pane     fotky máte krásný, čistý a hezký. ALE asi jste NIKDY neměnil kola za kypřící nože a naopak!!  Řekněte mi co je na tom jiného!  Kulatá, nebo šestihraná poloosa mě vůbec nezajímá. To je celý problém, který Vy nedokážete, možná záměrně nechcete pochopit. Vidím že jste teoratik, ale z praxí evidentně nemáte nic společného.  Hezký den        Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 23.10.2014 19:13

Ještě jsem zapoměl na motor.  Asi jste si přečet, že převodovka 2t a 4t mají jiné úchyty na motor. Tak předpokládám, že ta dvoustovka jde nasadit pouze na 2t převodovky.  Proto to je náhrada za m. 2T.     Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 23.10.2014 19:26

Vidím, že jste nepochopil ale lautr nic. Prosím vás lidé dobří, našel by se zde někdo, kdo by mu to vysvětlil?  Jaký je rozdíl mezi Vari s osovým čepem stahující poloosy s koly či rotavátorem a provedení Global?  Já na to zřejmě nemám, protože doposud jsem se setkával jen s normálníma lidma. A taky mě to už nebaví. Už jenom ta dedukce náhrady za dvoutakt.

A hebr.v, proboha vás prosím, nepředpokládejte, ale aspoˇˇn si prohlédněte obrázky, když už ne přímo si něco přečíst. Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 23.10.2014 20:51

Asi to pane neznámý umíte perfektně nafotit, jedna fotka s poloosou a druhá bez, to určitě pan Ivo pochopí proč podle Vás nepořizovat třetí převodovku. A jak je jednoduché vyměnit kola za nože rotavátoru u léta používaného stroje. Myslím že jsem TO i Vás pochopil velice dobře, ale Vy jste asi nepochopil že já jsem praktik a ne čtivý teoretik. Zkuste se ještě jednou zamyslet nad těma Tera a Vari převodovkama na motory t2a t4 a co píší o tom dvoustovkovém motoru.  Co dodat?     Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 23.10.2014 20:58


Něco psát nemá cenu.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika