Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´



host - 11.107 (?)
23.10.2014 19:26

Vidím, že jste nepochopil ale lautr nic. Prosím vás lidé dobří, našel by se zde někdo, kdo by mu to vysvětlil?  Jaký je rozdíl mezi Vari s osovým čepem stahující poloosy s koly či rotavátorem a provedení Global?  Já na to zřejmě nemám, protože doposud jsem se setkával jen s normálníma lidma. A taky mě to už nebaví. Už jenom ta dedukce náhrady za dvoutakt.

A hebr.v, proboha vás prosím, nepředpokládejte, ale aspoˇˇn si prohlédněte obrázky, když už ne přímo si něco přečíst. Děkuji

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 22.10.2014 22:08

Ano čtu, adočet jsem se na stránkách Vari že motor PjxP 200 je náhrada za 2t. A co je na tý nápravě divnýho?  Úplně stejný jak u MKS.     Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.49 (?), 24.10.2014 17:17
Člověče, vy jste hotový mystifikátor. Nic tam nepíšou o náhradě, ale o tom, že je to jejich největší novinka.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 22.10.2014 21:55

Zdravím Vás   máte pravdu, každý by měl vědět na co a kde bude stroj potřebovat. Já hledal jezdil a scháněl informace 3/4 roku a vybral jsem myslím dobře. Mám ho 6let (skoro) a zatím si nemůžu stěžovat. Pár hovadin by se našlo, ale nic co by se nedalo jednoduše opravit(vzduch. filtr, bordel v benzínu, atd).  Z vlastní blbosti jsem experimentoval z kolama(4x8, 5x12, 5x10) a skončil jsem u20x8.00-10"TL. To mě stálo možná víc než převodovka na Vari(kecám).  S převodovkou na MKS jsem se setkal v Etezijích v r. 1993 (sekačka na trávu) a co vydržely bylo k neuvěření. I proto MKS.     Ať Vám Akzat slouží k spokojenosti     Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 23.10.2014 18:07

habr.v já se omlouvám, ale už mě to připadá, že Vy nechcete pochopit. Nemám nic proti Vašemu výběru, věnoval jste mu dostatek času a zvažování pro a proti a nějak jste se rozhodl. Já to respoktuju -Vaše volba, ale dělat ukvapené závěry, asi z neznalosti o jiných strojích a snad už i záměrně se lživě o těchto vyjadřovat mi přijde nedůstojné snad i Vás. Každý kdo chce a stáhne si na stránkách výrobce návod k použití k motorům nemusí ani umět číst a zjistí, že všechny čtyřtaktní motory mají totožné upínání. PJPX 200 je konečně náhrada za dvoutakt a to hlavně finanční, protože o Hondách se to říct prostě nedá. Řadu let už Vari dvoutakty neprodává, nemá je už ani certifikovány v setavách a dvoutaktní převodovka je dnes jen "na přání". Já sem vložím pro porovnání fotky poloos MKS a Vari Global aby jste vysvětlil jak "stejné" jsou.

Jak jsem již výše psal, nemám nic proti Vašemu výběru stroje, ale lhát o jiných, to se teda ohradím vždy. To se myslím dá pochopit.

poloosa MKS
poloosa MKS
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 23.10.2014 18:11

A poloosa Vari Global


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 23.10.2014 19:03

Ahoj pane     fotky máte krásný, čistý a hezký. ALE asi jste NIKDY neměnil kola za kypřící nože a naopak!!  Řekněte mi co je na tom jiného!  Kulatá, nebo šestihraná poloosa mě vůbec nezajímá. To je celý problém, který Vy nedokážete, možná záměrně nechcete pochopit. Vidím že jste teoratik, ale z praxí evidentně nemáte nic společného.  Hezký den        Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 23.10.2014 19:13

Ještě jsem zapoměl na motor.  Asi jste si přečet, že převodovka 2t a 4t mají jiné úchyty na motor. Tak předpokládám, že ta dvoustovka jde nasadit pouze na 2t převodovky.  Proto to je náhrada za m. 2T.     Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 23.10.2014 19:26

Vidím, že jste nepochopil ale lautr nic. Prosím vás lidé dobří, našel by se zde někdo, kdo by mu to vysvětlil?  Jaký je rozdíl mezi Vari s osovým čepem stahující poloosy s koly či rotavátorem a provedení Global?  Já na to zřejmě nemám, protože doposud jsem se setkával jen s normálníma lidma. A taky mě to už nebaví. Už jenom ta dedukce náhrady za dvoutakt.

A hebr.v, proboha vás prosím, nepředpokládejte, ale aspoˇˇn si prohlédněte obrázky, když už ne přímo si něco přečíst. Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 23.10.2014 20:51

Asi to pane neznámý umíte perfektně nafotit, jedna fotka s poloosou a druhá bez, to určitě pan Ivo pochopí proč podle Vás nepořizovat třetí převodovku. A jak je jednoduché vyměnit kola za nože rotavátoru u léta používaného stroje. Myslím že jsem TO i Vás pochopil velice dobře, ale Vy jste asi nepochopil že já jsem praktik a ne čtivý teoretik. Zkuste se ještě jednou zamyslet nad těma Tera a Vari převodovkama na motory t2a t4 a co píší o tom dvoustovkovém motoru.  Co dodat?     Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 23.10.2014 20:58


Něco psát nemá cenu.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika