Sušení jablek



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?) 
2.12.2011 19:34

My sušíme taky na topení, ale v rukávci ze staré silonové záclony. Krásně se s tím dá manipulovat a nic nepadá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 52.226 (?), 3.12.2011 19:27
Dobrý nápad :) Ovšem mně jde spíš o to, že v sušičce se dá sušit i spousta dalších věcí, ne jen jablka. Třeba právě ta zmiňovaná rajčata, ty bych asi na radiátoru nesušila (nebo jsem to alespoň nezkoušela) :)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 50.2 (?), 6.1.2012 15:08

Mám doma sušičku Dorrer (dnes Rommelsbacher), která má časový spínač i termostatické nastavení teplot 20´C, 40´C, 60´C - 3 stupně výkonu 250W / 500W / 750W.

Přesto jablka, nakrájená na tenká kolečka nebo měsíčky chvíli namočená v citrónové vodě (aby nehnědla), suším nad radiátorem - na síťce proti hmyzu upevněné na dřevěném rámu přizpůsobeném velikosti radiátoru. Usušeno je velice rychle (dle proudění teplého vzduchu). Také tak suším hrušky máslovky - opět nakrájeno na tenká kolečka...

Houby v létě suším volně na výše uvedeném sítě na pavlači (čerstvý letní vzduch a stín) nebo na papíře, jak to dělávala moje babička.

Proč ji nepoužívám na vše?

Zkoušela jsem ovoce, včetně ovocných placek, také zeleninu, houby... ale kvůli dlouhému sušení jsem ji nastavovala na noční proud. Problém byl v odhadnutí průběhu sušení a stávalo se mi, že jsem měla suroviny přesušené do tvrda.

Bohužel jednotlivá patra nejsou sušena stejnoměrně, taktéž poloha surovin na platu hrála roli v rychlosti sušení, takže přehazuji jednak plata, jednak suroviny od středu ke kraji..

Co vlastně suším v sušičce?

Švestky a nastrouhanou zeleninu promíchanou se solí (Vzniklo omylem, když jsem zeleninu v soli již neměla do čeho dát. Tak jsem ji vložila na plata a usušila. Usušenou jsem ji ještě na mlýnku na kávu (Eta 20 let stará) pomlela na jemno a vznikla zdravá Vegeta), zeleninovou nať a bylinkovou nať, když není počasí na sušení venku a doma se ještě netopí.., rajčata...

Ale, co se mi osvědčilo po usušení, je ten mlýnek na kávu.

V rodině nejí houby, ale jejich chuť jim chutná, tak mám houbové koření. Další jsou natě petržele, celeru, saturejky, dobromysli,...dle délky mletí je výsledek hrubší nebo úplně jemný. Lenča

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 210.254 (?), 11.11.2013 11:46

Suším v 5patrové sušičce.Jabka omyju, rozkrojím na půl, vyjádřím a krájím v ruce na několikamilimerové plátky.Zasypu skořicovým cukrem, přidám skořici, řádně promíchám a posládám na plata.Suším cca.8hod. s časovačem takže suším i na noc samo vypne a výsledek je mňamka.Dobrou chuť.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 11.11.2013 13:06

Nechci mluvit hospodyním do jejich postupů, ale připadá mi trochu nelogické sušit nasolenou zeleninu a jablka prosypávaná cukrem a skořicí.
1.  Sůl, cukr i skořice není třeba konzervovat, máme je k dispozici celý rok a není problém je k usušené surovině kdykoli přidat.
2. Usušenou zeleninu (nesolenou) je možno použít na více způsobů - i do sladkých jídel a ovocných salátů. Taky s ní lze napravit přesolenou polévku či omáčku. Suším každý druh zvlášť, taky proto, že různá jídla vyžadují jiné poměry zeleniny (např. svíčková vic celeru, mořské plody víc mrkve, atd.)
3. Mám za to, že sůl i cukr dobu sušení spíš prodlouží, díky své osmotické aktivitě se vody zbavují dost neochotně.
4. Sušená jablka lze rovněž použít na mnoho způsobů (nádivky, saláty, vánoční cukroví. Jednostranně ochucená jablka tolik možností nenabídnou. Navíc křížaly jsou lahodné především svojí přirozenou chutí,

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 48.194 (?), 11.11.2013 15:57

Dobré odpoledne, též suším jen tak na přírodno. Jednak je to jednodušší a ochutit dodatečně se dá vše. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 11.11.2013 16:11

Cukr sušení v první fázi urychlí, protože osmoticky působí na uvolnění šťávy z dužiny (sůl podobně). V závěru však váže část vody, takže nedosušíte dotvrda. Pokud chcete polotovar, je to nevhodné, pokud má být cílem snack či chipsy pro přímý konzum, je vláčnost a chuťová výraznost žádoucí.

Je to stejné jako někomu nevymluvíte jeho způsob kompotování či výrobu pyré.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 168.198 (?), 17.10.2018 10:26

My už sušíme jedině v infra sušičce Yden. Sušené je chutnější než z elektrické...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 5.1.2019 15:42

Teď v zimě je asi skutečně nejekonomičtější sušení na radiátoru. Škoda, že se to týká jen jablek a ne meruněk a švestek.

Sušení jablek
Sušení jablek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 5.1.2019 17:15

U meruněk mě to nemrzí. V době jejich sušení jsou radiátory studené. Ale švestky ani hrušky se mi na radiátoru usušit nepodařilo. Než uschly, začly kvasit (vinné mušky) nebo plesnivět.. Jedine sušička nebo krbová kamna. Jablka v pohodě na čemkoli.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika