Příspěvky uživatele - 168.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jedlá nebo nejedlá dýně?, 26.12.2019
Dobrý den, jedlé jsou vššechny dýně, i ty okrasné. Samozřejmě opakovaně. :-) Ovšem u okrasných je někdy konzumace komplikovaná díky jejich velikosti a tvrdé slupce po dozrání. Jak jsem zjistila, pokud ty okrasné sklidíte jako mladé plody, mají... celý příspěvek >
Záchůdek catgenie 120+, 28.1.2019
Děkuji, už jsem si catgenie pořídila. A mile mne překvapilo, že už je na ni i reklama v telce.
Výroba domácího sýra, 19.11.2018
A máte někdo zkušenost s fermentorem kuvings? Docela mě zaujal a líbí se mi, že zvládá nejen sýr.
Moštování jablek - kuchyňský odšťavňovač, 31.10.2018
Chce to fakt kvalitní odšťavňovač. My máme Kuvings EVO820CH champagne a dokáže právě odšťavnit i moučná jablka. 
Sušení jablek, 17.10.2018
My už sušíme jedině v infra sušičce Yden. Sušené je chutnější než z elektrické...
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 18.9.2018
Pečený čaj moc nemusím. Ale napadlo mě jiné zpracování - co takhle sušení? Našla jsem zajímavou infračervenou sušičku Yden CI IR D5. Docela se mi líbí ta vize, že je to na bázi sluníčka a né elektriky.
Je vhodný odšťavňovač KuvingsC9820 nebo Yden TG100, 27.7.2018
Zdravím, nutně potřebuju poradit kvalitní odšťavňovač zejména na bobule. Je lepší kuvings c9820 nebo yden tg100. Potřebovala bych vědět názor, abych nekoupila něco, co mi pak nebude fungovat.
Záchůdek catgenie 120+, 23.7.2018
Dobrý den, zajímal by mne názor na záchůdek catgenie 120+. Měl by to být robotický záchod s připojením na odpad. Hledám totiž nějaké vhodné řešení, když se nám má za měsíc narodit syn a nechci aby se v tom rochnil, když nestihnu vyčistit.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika