Příspěvky uživatele - 156.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště, 27.8.2012
ad barva: nemyslím si, že to je tím zastíněním, ve skleníku mám některé plody úplně u země pod listy a nad tím skoro dvoumetrové rostliny a stejně jsou sytě fialové nebo je na to možná některá odrůda náchylnější? ve skleníku mám v tuhle... celý příspěvek >
Rajčatová šťáva, 16.8.2012
dneska zavařeno dalších 8 velkých sklenic orestuji cibuli, řepíkatý celer a mrkev, přidám oloupaná rajčata vařím tak hodinku, pak propasíruji (stačí cedník a sběračka), osolím, trochu osladím, povařím ještě tak půl hodinky a šup do sklenic a... celý příspěvek >
Recepty z cukety, 15.8.2012
Co s cuketami? Recepty na cuketu ps: hlavně už je utrhněte, jsou na max hranici kdy to je ještě jakž takž k jídlu a ne jen jako hmota k nastavení...
Beruška i na svilušku?, 13.8.2012
"omite mi vůbec nepomohl" - to jste někde musela udělat chybu, takhle to "střelit" od boku to akorát zamotáte lidem hlavu... je to samozřejmě hloupost btw: pokud je napadení sviluškou už značné, tak pak nepomůže NIC! to stříkejte třeba svěcenou... celý příspěvek >
Nestejnoměrné dozrávání rajčat, 12.8.2012
mimo záhon, kde mám fólie, mám jen pár sazenic v kýblu od borůvek, tam skutečně všechny též dozrávají bez horního "nedobarvování" nicméně letošní úrodou jsem celkově zklamán a je to rozhodně odvislé od těch mrazíků... i když se sazenice... celý příspěvek >
Máta - co ji napadlo?, 2.8.2012
vy budete mít asi svilušky, letos mi během jednoho týdne zničily nádhernou 30cm vysokou mátu ve velkém truhlíku na balkóně, během týdne byla absolutně totálně kaput ostříhal jsem to až na půdu, postříkal ten zbytek i s půdou a po měsíci mám teď... celý příspěvek >
Houbová choroba? Strupovitost?, 1.8.2012
to bude náročné to vyřešit, neb kolem stromku jsou další asi 4 stejně staré jabloně plus nějaké sloupové a žádná jiná to nemá... zkusím nasadit nějakou komplexní listovou výživu, snad to pomůže, nic jiného mi nenapadá
Zrání rajčat, 1.8.2012
hodně výhonů = pomalé dozrávání plodů není moc lokalit a často vhodné počasí, aby se dalo běžně pěstovat na více výhonů, rostlina má problém to utáhnout speciálně pokud vám třeba na rajčata nejde sluníčko od rána do večera
Hnojení rajčat v nádobách, 1.8.2012
to hnojivo, co máte, bylo zřejmě hnojivo vhodné PŘED nasazením květů a plodů, tj. více zaměřené na růst tzv. zelené hmoty, např. Kristalon start pak jsou hnojiva zaměřená na období nasazování květů a vývoje plodů, např. Kristalon plod a... celý příspěvek >
Lilkoviště, 1.8.2012
by propadly roštem jinak jsem se naučil skvělé kouzlo dejte do pekáčku lilek nakrájený na libovolné tvary a zalijte to jakýmkoliv množstvím olivového oleje... již po pár minutách pečení je pekáč suchý a lilek taky, olej se asi vypařil... celý příspěvek >
Houbová choroba? Strupovitost?, 1.8.2012 Obsahuje fotku
přikládám fotky listů odrůdy Red Delicious zasazena je třetím rokem, na loňských ohnutých letorostech už je prvních pár plodů, ty jsou naštěstí zatím v pořádku bez napadení ale co mi to řádí na listech netuším, standardně jabloň stříkána na... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 1.8.2012 Obsahuje fotku
taky přidám fotku svého bifťoura Orange Oxheart, až 500g těžké plody, mám jedno už ke konzumaci, zítra se na něj vrhnu a budu referovat
Lilkoviště, 1.8.2012 Obsahuje fotku
baby lilek je sice krásný a roztomilý, ale užitná hodnota velice pramalá
Sviluška na nakladačkách, 31.7.2012
BIOOL nebo NEUDOSAN AF a postřik opakujte za pár dní, účinkuje jen na dospělce
Nejchutnější rajčata, 26.7.2012
musí se vykrojit tvrdší střed, ale třeba na omáčky na těstoviny je to jedno z nejlepších rajčat občas ho mají v obchodech, jen nějak nechápu tu cenu třeba i 150 korun za kilo, asi to nabízejí jako exotiku...
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika