Příspěvky uživatele - 156.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba - druh a koupě kanadské borůvky, 25.7.2012 Obsahuje fotku
měl jsem v jednom zahradnictví na okraji Prahy už 3 roky žádost o zajištění už letitých borůvek s balem, tj. aby rovnou plodily po 3 letech se to povedlo, ale samozřejmě to taky dost stálo... nicméně nelituji, dal jsem pod ně (2 borůvky) 1200... celý příspěvek >
Symbivit, 25.7.2012
a když to vezmu kolem a kolem, tak zrovna papriky z veškeré zeleniny na záhonech vyhledává zbytek rodiny asi nejméně... a ještě k tomu ty papriky se v létě dají bez problémů koupit krásně sladké a za pár korun...
Výsadba - druh a koupě kanadské borůvky, 25.7.2012
letos jsem zasadil asi 12-15ti leté keře, obsypáno plody byl klid, nic se nedělo... pak JEDEN špaček z okolí snad letos poprvé přiletěl na zahradu a objevil borůvky... to bylo odpoledne... ráno jsem vstal a na keřích jich sedělo snad DESET!!! a... celý příspěvek >
Symbivit, 25.7.2012
letos mám na záhoně větší než papriky i afrikány, o bazalce ani nemluvě! příští rok si dám od paprik pauzu... tak bídný rok na papriky u nás nepamatuji...
Rybízová šťáva, 24.7.2012
po zkoumání asi dvaceti "zaručených" receptů na rybízovou šťávu jsem to vzal selským rozumem a tohle je můj dnešní postup: 4 kg včera otrhaného rybízu ráno jse přidal převařenou vodu, asi litr a půl, aby to byla směs jako husté... celý příspěvek >
Cuketa kvete, ale neplodí, 23.7.2012
sotva 30cm? víte, tady asi máme odlišný přístup k vaření pro mne je cuketa součást gurmánského vaření, je to něco, co si chci vychutnat v její typické chuti atd... a to je prostě maximálně 15 cm a rostlině tohle i vyhovuje, nasazuje pak další... celý příspěvek >
Cuketa kvete, ale neplodí, 23.7.2012
na té fotce ta větší cuketa, to jste zapomněla utrhnout? nenechávejte je takhle přerůst, rostlina pak nenasazuje a neudrží další plody a velká cuketa je dobrá tak akorát pro slepice nebo pro nastavování pseudo_jídel, to už není o chuti cukety
Proč okurky nenasazují nové plody?, 20.7.2012
příliš málo narostlé rostliny na současné množství velkých plodů doporučuji zejména ze začátku sklízet okurky MENŠÍ, jsou i chutnější :) je to stejné, jako když si necháte na záhonu hned první cuketu růst do velikosti dýně gigant
Lilkoviště, 19.7.2012
ano, zrovna to pro velkýýý úspěch peču znova :) na 200 stupňů cca. 45-60 minut dle trouby, prostě aby ten česnek už byl měkký a sladký lilek.info
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 19.7.2012
malé gurmánské odbočení kdo je líný uvařit a nakrájet mrkev event. i celer a místo toho do salátu napere tvrdou a kyselou zeleninu ála Kunovjanka, tak ten zaslouží nařezat a ukazovat ho ostatním jako odstrašující příklad
Lilkoviště, 19.7.2012 Obsahuje fotku
dnešní "lilkobraní" plus fotka obědové přílohy
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012
a jak řešíte např. plevel v těch uličkách? takový pýr nebo svlačec, to může být dost pracné toho se zbavovat když bude třeba po dešti
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012
poprosím o několik fotek, moc rád bych to ze zvědavosti viděl "v akci" :)
Sklizeň rajčat 2012, 17.7.2012
každý rok mi někde na záhonu vyrostou 2-3 sazenice, je to většinou z loňského spadlého rajčete a nebo z kompostu kam dávám zeleninový odpad vždycky "napjatě" čekám, co mi z toho nakonec vyroste, je to takové zpestření letos to je stejné, ale... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 17.7.2012
Zatem? To je ale fungicid, ne? Proti houbovým chorobám?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika